Quantcast

Trans ljubav

tamara blagojevic

Primećen član
Poruka
794
srdce ne mozes nikad prevariti... kobajagi bezosecajni i odmereni koji ne znaju jel za ljubav i sto misle da mogu da odmere u sta treba ili ne da udju :lol: kad ih smlati jednom ima da budu ko najpateticniji winkovi :)
to o čemu vi maloumnici pričate nije ''srdce'' no kitta/pizzda, dignetise na nekog/neku i toe to,tzv ''srdce'' tj ljubav veze nema nit može da ima sa fizičkim izgledom i ostalim površnim jadnoćama kao što su osmeh,''držanje'' i slične nezrele tinejdj detinjarije,no ima veze sa karakterom,koliko ti se neko svidja kao LIČNOST,kolikotie i daltie pametan,duhovit,dobar,rekonvalescentan itd
dakako,svestna sam da pričam zidu i da ovo nedopire do ograničeni emocijonalno i intelektujalno nezreli individuja al HAHA u tome je i čar :zaljubljena:

stugots

Poznat
Poruka
8.967
A je l si osetio da neka cura koja se zaljubila u tebe te poznaje jako dobro iako ne baš dugo i ne zna detalje?
O koliko dugom periodu pričamo? Jer ja mislim na prvu loptu, to da intuitivno odmah znam da je ona ta... nikad na prvu te stvari nisam ni znao ni osetio. Jer i njoj i meni treba malo vremena da kroz priču vidimo koliko slične senzibilitete delimo. Što su sličniji, to će ona pre da me skapira, da zna kako razmišljam, kuda pokušavam da idem, šta sam hteo da postignem ili šta ću da kažem/uradim pre nego što to kažem/uradim... ali opet, za to je čini mi se potrebno bar nekoliko sastanaka.

couchfromIKEA

Aktivan član
Poruka
1.674
O koliko dugom periodu pričamo? Jer ja mislim na prvu loptu, to da intuitivno odmah znam da je ona ta... nikad na prvu te stvari nisam ni znao ni osetio. Jer i njoj i meni treba malo vremena da kroz priču vidimo koliko slične senzibilitete delimo. Što su sličniji, to će ona pre da me skapira, da zna kako razmišljam, kuda pokušavam da idem, šta sam hteo da postignem ili šta ću da kažem/uradim pre nego što to kažem/uradim... ali opet, za to je čini mi se potrebno bar nekoliko sastanaka.
Ma da brate, ali osećaj je čudo. Svakako treba vremena da upoznaš nekog i da ga skapiraš.
Recimo moja prva ljubav je volela književnost - ja sam počela da čitam i zavolela. Malo sam je gotivila pre toga.
Druga je svirala gitaru. Ja sam kasnije počela da učim da sviram. Iako sam uvek volela muziku al nisam ništa radila povodom toga.
Treću ne bih komentarisala. :)

Kad ti se sviđa, dosta si, da kažemo afirmativan.

tamara blagojevic

Primećen član
Poruka
794
Joj jbt pa i ljubav mora nekako početi, ne možeš odmah uskočiti i nepatvorenu ljubav
Idealno je kao prijateljstvo
pa to i pričam, ne da je samo idealno no je taka ljubav jedina i moguća,nepostoji ljubav bez prijateljstva ni prijateljstvo bez ljubavi,to su korelati ako ne i sinonimi.
ali avaj gotovo niko neide iz prijateljstva u ljubav no iz požude u požudu ili u naj boljem slučaju iz zaljubljenosti u požudu.
pa se posle čudu kako ovo zašto ovo kukuu

Kosta2

Legenda
Poruka
52.553
Zaljubila sam se i tad je bio muško, a sad više nije, sad je prelepa delikatna žena, koje ja ionako smatram najvišim oblikom postojanja, jer je testosteron prirodan inhibitor pristupa eteričnim ravnima, a kod žena preovlađuje estrogen.

Mislim, to nije problem, što bi 4 sise bile problem, nego čisto onako...

Saveti?

Treba vam jedan hebač sa LJISA. :cool:

Možda i dva. :rotf:

tropicoflame

Aktivan član
Poruka
1.252
to o čemu vi maloumnici pričate nije ''srdce'' no kitta/pizzda, dignetise na nekog/neku i toe to,tzv ''srdce'' tj ljubav veze nema nit može da ima sa fizičkim izgledom i ostalim površnim jadnoćama kao što su osmeh,''držanje'' i slične nezrele tinejdj detinjarije,no ima veze sa karakterom,koliko ti se neko svidja kao LIČNOST,kolikotie i daltie pametan,duhovit,dobar,rekonvalescentan itd
dakako,svestna sam da pričam zidu i da ovo nedopire do ograničeni emocijonalno i intelektujalno nezreli individuja al HAHA u tome je i čar :zaljubljena:
idi.... :hahaha: