Trans ljubav

gost 391595

Buduća legenda
Poruka
35.177
Zaljubila sam se i tad je bio muško, a sad više nije, sad je prelepa delikatna žena, koje ja ionako smatram najvišim oblikom postojanja, jer je testosteron prirodan inhibitor pristupa eteričnim ravnima, a kod žena preovlađuje estrogen.

Mislim, to nije problem, što bi 4 sise bile problem, nego čisto onako...

Saveti?
 
Zaljubila sam se i tad je bio muško, a sad više nije, sad je prelepa delikatna žena, koje ja ionako smatram najvišim oblikom postojanja, jer je testosteron prirodan inhibitor pristupa eteričnim ravnima, a kod žena preovlađuje estrogen.

Mislim, to nije problem, što bi 4 sise bile problem, nego čisto onako...

Saveti?

Gde si to videla?
 
Zaljubila sam se i tad je bio muško, a sad više nije, sad je prelepa delikatna žena, koje ja ionako smatram najvišim oblikom postojanja, jer je testosteron prirodan inhibitor pristupa eteričnim ravnima, a kod žena preovlađuje estrogen.

Mislim, to nije problem, što bi 4 sise bile problem, nego čisto onako...

Saveti?
Ne trazi niciji savet. Slusaj svoje srce i dok je vama lepo zajedno nema razloga da to prestane. Srecno
 
Zaljubila sam se i tad je bio muško, a sad više nije, sad je prelepa delikatna žena, koje ja ionako smatram najvišim oblikom postojanja, jer je testosteron prirodan inhibitor pristupa eteričnim ravnima, a kod žena preovlađuje estrogen.

Mislim, to nije problem, što bi 4 sise bile problem, nego čisto onako...

Saveti?

Idi leči se.
 
Ne shvatam ovakve teme. Tema je takva da se izjašnjavanjem tera čovek da bude za i protiv transljubavi. I da se oni koji su protiv ili za osuđuju u zavisnosti od sagovornika.
Eurus, ne verujem ti ništa iz uvodnog posta, ali verujem da takva ljubav postoji. Zar ne postoje događaji koji su prethodili njegovoj transformaciji? Zašto ne opišeš malo kako je sve to izgledalo? Naravno, u kratkim crtama. KAko si se ti emotivno osećala tada itd? Onda bi ona ovoj temi imalo o čemu da se raspravlja.
 
Od čega da se lečim stvore zatucani, od ljubavi bez infantilnih granica?

Ti i tvoj mentalitet ste razlog zašto smo ovde gde smo, i što kad u svetu kažem odakle sam, oni kažu: je l vi i dalje kakite na čučavce?

Vi ne vidite koliko ste vi bolesni. Vi ste poremećaj. Normalno je da muškarac ide ženi. a žena muškarcu. Sve ostalo je boleština i naravno anomalija koja priroda dopušta jer se na taj način rešava lošeg genetskog potencijala među jednom vrstom.
 
Vi ne vidite koliko ste vi bolesni. Vi ste poremećaj. Normalno je da muškarac ide ženi. a žena muškarcu. Sve ostalo je boleština i naravno anomalija koja priroda dopušta jer se na taj način rešava lošeg genetskog potencijala među jednom vrstom.
E jel' mi nije kasno da se u ovim godinama proppederishem? :lol:
Nikad nisam bio gej ali što više čitam ovu Eurus ➡➡➡ ovaj rad: :dash:
 
Od čega da se lečim stvore zatucani, od ljubavi bez infantilnih granica?
1.Ako je zatucan, a ti tako pametna, što si onda došla ovde da tražiš savet?
2. Upravo sam na takve snobove mislio kad sam odgovorio na temi kakve ličnosti volimo. Potrudi se malo više, znam šta znači "infantilan", koliko vidim tebi je cilj da ne razumemo reči koje koristiš, kada ti ponestane inspiracije, eto tebe na engleskom, ali copy/ paste.
3. Nisi uopšte objasnila situaciju. Prosto, prvo mu/njoj RECI šta osećaš, može da se desi da te odbije, a ako ste već zajedno, čemu onda ovaj post uopšte?
 
1.Ako je zatucan, a ti tako pametna, što si onda došla ovde da tražiš savet?
2. Upravo sam na takve snobove mislio kad sam odgovorio na temi kakve ličnosti volimo. Potrudi se malo više, znam šta znači "infantilan", koliko vidim tebi je cilj da ne razumemo reči koje koristiš, kada ti ponestane inspiracije, eto tebe na engleskom, ali copy/ paste.
3. Nisi uopšte objasnila situaciju. Prosto, prvo mu/njoj RECI šta osećaš, može da se desi da te odbije, a ako ste već zajedno, čemu onda ovaj post uopšte?

Mogla je da ode na bilo koji sajt i dobila bi sto puta bolji savet nego ovde. Radi se o tome da žele da propagiraju svoje izopačenosti na sve moguće načine.
 

Back
Top