Tipovi koji su vam privlacni

Naravno,imas ljudi koji su po nekim ustaljenim standardima lepi,ali imaju tu neku crtu koja ti jednostavno ne prija i odbojna je.I protiv toga se ne moze....
to nema veze sa lepotom
nečija odbojnost dolazi iz dubine i to se teško na fotkama može osetiti
tek kad sa nekim uživo imaš posla kad mu čuješ kreštav glas ili osetiš ledenu ruku na svom ramenu
 
Evo ga, Matthew Le Nevez, serija Absentia.
Inače je na slikama malkice gejast, ali u seriji je bombona. :zaljubljena:

screenshot664.jpg
prvi put ga vidim

ček da ga gledam neko vreme
pa ću da ti javim ako me iznervira :rotf:
 
  • Haha
Reactions: Red
A sta sam ja upravo rekao?Zar nije isto samo upakovano u samohvaljenje?
ne rekao si da su crte odbojne a nisu nimalo, ni u realu ni na fotki.
uzmi profil zak kustoa, uzmi zensko lice puno pega, uzmi bilo koju fotku dik avedona gde svaka manekenka ima felercinu zbog koje bi trebala kod oftamologa ili plasticnog hirurga...a na fotkama i u realu plene iako nemaju harizmu jer harizma iziskuje dubinu...nije tesko citati lica, tesko je citanje podsvesti.
 
Pa imuni sistem odbija, kaže: osoba nepogodna za pipkanje i razmenu gena, odstupi
pa vidi ja sam na primer htela sa tom kruzom da razmenim i gene i da ga pipkam dugo kad je pustio kosu i snimio nemoguću misiju 2
još kad se popeo na onoaj motor
nakvasila sam se do cipelice
ali šta se desilo?
pa ništa
nije me ni primetio.

evo ga
maj lav

tom-cruises-hair.jpg
 
ne rekao si da su crte odbojne a nisu nimalo, ni u realu ni na fotki.
uzmi profil zak kustoa, uzmi zensko lice puno pega, uzmi bilo koju fotku dik avedona gde svaka manekenka ima felercinu zbog koje bi trebala kod oftamologa ili plasticnog hirurga...a na fotkama i u realu plene iako nemaju harizmu jer harizma iziskuje dubinu...nije tesko citati lica, tesko je citanje podsvesti.
Aj procitaj ponovo sta sam rekao...
Da ponovim,mada nemam obicaj starijim od 3 godine da ponavljam.
Rekoh da ima ljudi koji su po ustaljenim standardima lepote-lepi-pravilne crte lica,lepa kosa,cista koza,simetricno lice,krupne oci....i sve ono sta se smatra lepim.
Ali imaju u sebi neku crtu-nemaju sarm,negativnu energiju,losu auru-resavaj kako hoces da nazoves-zbog koje su odbojni i (meni licno) neprivlacni.
A nasuprot njima ljude kakve si naveo,sa ponekom manom,daleko od savrsenosti-ali privlace kao svetlost u mraku.
Ok,nisam rekao ovim recima ali je ta sustina,da govorimo potpuno istu stvar,ali razlicitim recima :D
 
Aj procitaj ponovo sta sam rekao...
Da ponovim,mada nemam obicaj starijim od 3 godine da ponavljam.
Rekoh da ima ljudi koji su po ustaljenim standardima lepote-lepi-pravilne crte lica,lepa kosa,cista koza,simetricno lice,krupne oci....i sve ono sta se smatra lepim.
Ali imaju u sebi neku crtu-nemaju sarm,negativnu energiju,losu auru-resavaj kako hoces da nazoves-zbog koje su odbojni i (meni licno) neprivlacni.
A nasuprot njima ljude kakve si naveo,sa ponekom manom,daleko od savrsenosti-ali privlace kao svetlost u mraku.
Ok,nisam rekao ovim recima ali je ta sustina,da govorimo potpuno istu stvar,ali razlicitim recima :D
e ciko sad sam shvatio kad si seo a ne ono stojecki jer imam 2 god i 10 meseci :(
 
Aj procitaj ponovo sta sam rekao...
Da ponovim,mada nemam obicaj starijim od 3 godine da ponavljam.
Rekoh da ima ljudi koji su po ustaljenim standardima lepote-lepi-pravilne crte lica,lepa kosa,cista koza,simetricno lice,krupne oci....i sve ono sta se smatra lepim.
Ali imaju u sebi neku crtu-nemaju sarm,negativnu energiju,losu auru-resavaj kako hoces da nazoves-zbog koje su odbojni i (meni licno) neprivlacni.
A nasuprot njima ljude kakve si naveo,sa ponekom manom,daleko od savrsenosti-ali privlace kao svetlost u mraku.
Ok,nisam rekao ovim recima ali je ta sustina,da govorimo potpuno istu stvar,ali razlicitim recima :D
Mene recimo jako lože klempavi ili nosati muškarci. Valjda ako imaju fizički nedostatak mnogo više razviju tu unutrašnju lepotu. Više se trude, valjda je to u pitanju
 
o tome ti pričam....
zato je to projektovanje na slavne ljude potpuna glupost
svejedno da li su u pitanju pozitivne ili negativne vibracije

Ovde pričamo o tipovima.
Ima tih nekih ljudi na koje nam zavibrira žica, i sličnim tipovima težimo i u rl, i to je to

Znam ja lika kome je ultimativni tip ženske Alison Brie, a kad mu vidiš devojku...identična.
 

Back
Top