Koji vam je kriterijum pri kupovini higijenske gumice?

9325f6973a12fdcf1a4936050db1433c.jpg
 
Potpisujem

Ko bi reka' da ću se usaglasit š tobom
овај хумор, на нивоу нижеразредне провокације око ''милогорског '' правописа са ''Шекавицом'' , можемо закључити да је веома чудно да за једно женско биће тј даму, то користи и обраћа пажњу на такву провокацију. Још један клон који је тобож ''женског'' пола јел ... :D
 
ako ne piše ništa, onda je običan,
Tako sam i mislio...
2 puta mi je u životu pukao kondom za vreme sexa
Kako kondom pukne?!

Secam se kao klinci u osnovnoj, punili ga vodom, otegne se do zemlje, pa nepukne... Navlacili na glavu i naduvavali kroz nos, pa nepukne...

Kako pukne tokom sexa? Je l' sex sa zenskom osobom u pitanju?
 
nemam pojma.
izvadis ga da promenis pozu i vidis da ti je oko djoke samo onaj donji deo sa gumicom.
los kvalitet... bukvalno nije ni za .l. :mrgreen:


naravno... i to oba puta tokom vaginalnog sexa.
očito do kvaliteta

moguće je da ''tesna'' situacija i guzni ''prsten'' lakše uništavaju kondom :mrgreen: nego vaginalni ulaz i sama vagina koja je da kažemo prostranija :D
 
Kako se "sazrevalo" menjali su se i kriterijumi.
u ranoj mladosti on je morao da kupi i da bude Durex
posle sam i ja po nekada kupovala u apoteci
posle je bilo samo važno da ih ima
u principu kriterijum se sveo da je itno da je kupljen u prodavnici ili apoteci da se trafika izbegne.

Sada sam na pilulama. U uptrebi je samo ua anal. Moj dragi kupi koji stigne.
vrlo bitan detalj je da je u upotrebi samo za anal.

jer je važno da se vodi računa o higijeni , a u guzi ima i bakterija gde im je prirodno stanište...
 
Da je doći do kvalitetnog partnera kao do dobrog kondoma....život bi bio raj....pune fioke,ladice,kutijice,novčanici kondoma ali....džaba...😂
čudno je što to postavljaš kao oženjen , jer mi oženjeni kada to kažemo ispada nemamo kvalitetnog partnera ? pa kao oženjeni , partnerku sigurno imamo...
 
ali pazi - higijenska gumica :rotf:

mita iz pretproslog veka :D
kurton, kraj priče.

kad sam ga koristio (u mali broj slučajeva ) prilikom nužde, upotrebom antibiotika pojavila nam se gljivična infekcija pa smo bili na terapiji kratkoj i to rješili. za vreme te terapije praktikovali kurton. upravo tako sam ga i tražio prilikom kupovine. prvo mi bilo nezgodno pa sve gledam oko sebe u radnji da nema nikog u redu iza leđa... pa kako sad da pitam dal higijenska gumica dal kondom... i dok sam se okrećo i snebivao prosto izlete, dva pakovanja kurtona molim...

i dobio sam naravno bez ikakvih komentara prodavačice.

dovoljno je reći kada ste na kasi, pakovanje durexa (možete napomenuti i te veličine i šta već) ne mora se uopšte reći kondomi....
durex ipak ne proizvodi ajvar... već se znasi šta se misli kad se na kasi izgovori durex...
 
Ti i ja....mi smo ratličiti toliko da je to nemoguće objasniti zato te molim,ne koristi..MI....👍
dakle ima oženjenih koji sasvim normalno varaju svoje partnerke.

a kako na to misle supruge oženjenih ?

e sad ideš da kukaš moderaciji i da prijavljuješ post sa aludiranjem kako ti tobož prozivam suprugu... :bye:
 

Back
Top