Quantcast

Tipovi koji su vam privlacni

Petrobajs

Početnik
Poruka
11
Martin Friman.
Tek skoro sam otkrila da je simpatičan. Pronašla sam snimak iza kamere Hobita, Friman pokazuje srednji prst. Vrlo šašavo. Takvi ljudi su mi vrlo privlačni za druženje.
No, u dugoj vezi sam sa dečkom koji liči na Ewan McGregor. On je moja prva simpatija. Šta da radim, mama me je terala da gledam star wars sa njom.

Bambi

Iskusan
Poruka
6.479
Zanimljivi za gledanje su mi:
Christopher Walken u Lovac na jelene
Rutger Hauer u Blade Runner
Adam Driver kao Kylo Ren u Star Wars
Gary Oldman kao Drakula

A jedini na kojeg su mi se stvarno rasirile zenice je Jason Mamoa kao Khal Drogo. S njim mozda ne bih razgovarala o istoriji eksperimentalnog plesa, ali sam sigurna da bi nasli neki zajednicki jezik... :)

Eurus

Ističe se
Poruka
2.903
Svi moji tipovi mogu se svesti na varijacije na napaćene asocijalne likove sa bubrežnom insuficijencijom u očima i solidnom kosom.

Imam povremenih izleta kad se ložim na sveštenike i duhovna lica, npr Jude Law u Young Pope ili Andrew Scott u Fleabag.

Umeju ponekad da mi se svide i nerd ili tech psihopate, ali to kontrolišem.

Žene volim besne i da izvadi nož na tebe, npr cela ekipa Deathproof, Anđelina u Girl, Interrupted (i skoro svugde), Vilanel iz Killing Eve.

Anemone

Iskusan
Poruka
5.365
Svi moji tipovi mogu se svesti na varijacije na napaćene asocijalne likove sa bubrežnom insuficijencijom u očima i solidnom kosom.

Imam povremenih izleta kad se ložim na sveštenike i duhovna lica, npr Jude Law u Young Pope ili Andrew Scott u Fleabag.

Umeju ponekad da mi se svide i nerd ili tech psihopate, ali to kontrolišem.

Žene volim besne i da izvadi nož na tebe, npr cela ekipa Deathproof, Anđelina u Girl, Interrupted (i skoro svugde), Vilanel iz Killing Eve.

Jbte imamo isti ukus hehhehe