Tinejdzeri i vezbanje

Ja trčim svako veče kad sam u Ue
Mada staza je razjebana načisto,raskopana,pa se uvek vratim ko svinjče
a po toj istoj stazi trči nesrećna Olivera Jevtić kad se sprema :confused:

imam sobnu biciklu al je prezirem
moji ni po koju cenu nisu hteli da mi kupe običnu(POGINUĆEŠ,POKUPIĆE TE KOLA,AAAA)
i radim ovako neke vežbe kad moji nisu tu,pošto vole da pilje i prigovaraju
sve u svemu ja sam dosta aktivna,samo jedem ko svinja,pa sam zato malo buci buci :lol:
 
Setanje je bolje za kondiciju od trcanja ujutru na prazan stomak. Ako je trcala uvece , ili neki drugi deo dana,nebitno,ciljam na to da je jela nesto prethodno, onda je bolje trcanje.

pricas previse uopsteno, to jeste tacno za odredjenu situaciju, a to je da osoba ima sala kojeg zeli da se resi..
a trcanje i bilo kakav trening na prazan stomak je velika greska..
za gubljenje tezine je odredjena ishrana plus trcanje kewa..
 
mnogo lepa stvar je kad nekom svako jutro ili vece par sklekova, trcanje ili roleri postanu navika...
vremenom ce se formirati lepa figura sigurno, zdravo je i fizicki i psihicki..
al tesko je stvoriti naviku..:)
pozzZZz
 
Борилачке вештине су најбоље за кондицију, како тела тако и духа. :mrgreen:

wu.jpg
 
Pre raspusta sam svakog dana vezbala sat vremena u teretani...Prelazila sam i po 6 km na traci i radila neke vezbe...Na traci sam bila 50 minuta a vezbe sam radila izmedju 10 i 20 minuta...Dok sam bila na moru ustajala sam ujutro rano i setala po 6 km a sad isto setam svake veceri van grada...Tako da...trudim se da provedem ovo leto aktivno...
 
Poslednje dve nedelje otprilike radim neke vežbice svakodnevno. Vozim i biciklo - mada, mi se ponekad baš-baš vozi, a nekad ne mogu uopšte da se nakanim... I zbog vremena, i zbog mnogo drugih razloga. :)
Sve u svemu - nekad mi naiđu trenuci kada obožavam da se ispraznim vežbajući, a nekad mi se ne vežba ama baš nimalo...
 
Poslednja izmena:
Evo i ja da se upishem ...

Vezbam 4 puta nedeljno, dosta vodim rachuna o ishrani, uglavnom dnevno imam oko 5-6 obroka i gledam da svaki sadrzi bar 40-50 g proteina. U te svrhe najbolje se pokazala soja, ali ima dosta proteina u pilecem belom mesu, kao i u raznim suplementima ali o tome kasnije. :)

Sto se tiche samog workout-a, gledam da mi ne traje vishe od sat ipo vremena, jer nema potrebe za vise, sasvim dovoljno vreme da se odradi po 4-5 serija od po 8-12 ponavljanja za svaku mishicnu grupu, a to je formula za masu. :)

Od Suplementacije, koristio sam Whey GOLD, 2.3 kg kanta, dobro se pokazao, medjutim sada sam u fazi testiranja suplemenata pa hocu da vidim kako koji radi. :)
Trenutno pijem SuperPump250 i on sluzi da ubrza i poveca protok kiseonika u organizmu, i samim tim stvara vecu "Pumpu" tokom workout-a, google it ako vas interesuje jos nesto. Mogu samo da kazem da se u mom slucaju pokazao kao vrlo ozbiljan suplement, i ne bih ga preporucio pocetnicima iz prostog razloga sto ako nemate dovoljno veliku mishicnu masu, necete imati sta da napumpate, prosto i jednostavno.

70%-80% bodybuildinga je ishrana, ali to vec verovatno znate. :)
Eto toliko, da malo uozbiljimo thread ... lol
 
Da li vezbate i koliko?

Ranije sam vishe vezhbao , pa sam napravio ogromnu pauzu , pa ima oko 2 nedelje svaki dan oko oko 20-30 minuta vezhbi , sklekovi i trbushnjaci.
A ovo leto svaki dan basket , fudbal , bajs , pa sam razvio noge u pizdu materinu , a jedan moj drug skoro svaki dan trchi 40 krugova oko fubalskog terena , alal mu vera .
 
Poslednja izmena:
Да,мада задњих пар дана нисам јер нисам имао времена.

Теретана,згибови,склекови , борба, ударање у џак.
Вежбам и гађање а ускоро ћу да кренем и на тактичке вежбе и трчање.
 
Да,мада задњих пар дана нисам јер нисам имао времена.

Теретана,згибови,склекови , борба, ударање у џак.
Вежбам и гађање а ускоро ћу да кренем и на тактичке вежбе и трчање.

:hahaha:Izvini, ali to je tako smesno. Mislim, ovo udaranje u dzak.
 

Back
Top