Tinejdzeri i Horror filmovi!

Daj leba ti,nabroj mi te horore sa dobrom pricom :lol:
posto,obicno su izlizane,polumrtve price ,prezvakane..

Ne secam se kad sam zadnji put gledao dobar horor film.
+1
Zadnji horori koje sam gledao su REC 1 i REC 2. Topla preporuka za sve.

A najbolja atmosfera je kad ste sami u kuci, u 2 ujutru, u potpunom mraku.

Mwahahahaha

kecina je solidna i film je imao potencijal,ali sa onim religioznim sranjima i magijom su ujebali dvojku. Mada ne volim onakvo snimanje,obicno su to low budzet sranja.
 
Ne volim bolesne horore (mada svi su uglavnom bolesni, ili su to pak pokusaju reditelja da ih naprave bolesnima)
Brda imaju oci je shitcina najveca, kao i oba dela kruga, koji cak nije ni strasan, izuzev one scene kad se ona mala bolesno penje uz bunar.
Malo sam gledao saw, nije los, hostel je jadan...
Vise volim kombinacije triler-horor, kao na primer zmurke sa Robert de Nirom, koji je jedan od najboljih filmova tog zanra.
Serija Supernatural nije mnogo strasna, ali je ipak neki svrstavaju u horor, solidna je
 
Fredi Kruger... Pre tri godine sam gledala.. Ili dve.. Manje vise.. I dalje prozivljavam neke scene. :lol: A taj film je inace komedija za one koji gledaju tu vrstu filma.. Ali od tada.... Ne, nema sanse da cu gledati neki horor.. :D
 
kad sam bio mal posle horora obavezno sam se ponasao po pravilima kojih se jelte junaci filma nikada ne drze. Kad idem na spavanje overim ormar, ispod kreveta, ispod jastuka. Kad se tusiram nikad ne navlacim paravan, iza vrata obavezno gledam kad ulazim u sobu, nikad se ne zakljucavam u sobu jer bih ubrzo saznao da je ubica upravo u njoj, nikada ne izlazim sam itd.. xD
 
Ne volim nesto puno one psihicke horore gde umesto da te zakolju oni te 'ebu u zdrav mozak...zanimljivi su mi horori sa duhovima, pomalo zombijima i tim poop-ama...rezidentivl je bio dobar, secam se...inace, sad su mi svi horori sr.anje, prestao sam i da ih gledam...
 

Back
Top