Tinejdzeri i Horror filmovi!

E sad, znam da bi filmovi trebali na deo filmovi, ali posto tamo svi moguci uzrasti posecuju ovo je namenjeno iskljucivo za teens ;).. E sad insipirisan sam malo pre odgledanim filmom pod nazivom "House of the dead" koji je radjen na temu "Doom" serijala.. Naravno Doom je igrica koja je u decembru 2003 slavila svoju desetogodisnjicu od pojave slavne Doom serije.. E sad da ne pricam o istoriji te igre, znaci sigurno je dosta ljudi zna, igra sa dosta krvi cudovista, mozgova koji lete tj glave koje se rasprsnu i tako dalje.. Znaci film je radjen na toj osnovi, zombiji cudovista i te gluposti, i chak su i same scene igrice ubacivane na momente, sto nam daje jos veci utisak Doom-a, a i mislim kao jedna dobra reklama za Doom 3 koji bi uskoro trebao da se pojavi u prodaji..
Znaci da skratimo pricu i predjemo na stvar teme.. Znaci kako tinejdzeri dozivaljavaju ovakve filmove? Da li gledate zatvorenih ociju ili sakama preko ociju, dok ne predje pokolj ili gledate opusteno i smeskate se bas kao ja.. Inace ovaj film bi preporucio svim obozavaocima horror filmova, jer ima dosta krvi zaista, glave koje se rasprste, mozgovi lete, ruke noge, creva.. Ma zaista pohvala, a i mislim da su imali zaista dobru inspiraciju, pocevsi od same igre..
Tako da jos jednom glavno pitanje teme, kako dozivljavate ovakve filmove, da li smete da ih gledate nocu i tako dalje.. Znaci vasa misljenja o ovom delu kinematografije, i osecaji dok gledate..


E sad odma i ja da ostavim odgovor na ovo pitanje.. Svaki horror film koji sam pogledao poslednjih godinu i po gledao sam nocu posle deset a zadnjih godinu posle 12 i osecaj je super.. E sad mene je odavno prosao taj strah, ruke na oci ovo ono jer od malih nogu sam zaljubljenik ovakve vrste filmova.. I jednostavno u nekim trenutcima kad bi se u bioskopima culi vrisci meni idu suze od smeha.. Ali to ne znaci da se podsmevam umetnosti horrora vec jednostavno vecina danjasnjih horrora je i suvise blaga i zaista lose odradjena.. jer bukvalno od pocetka do kraja filma mozemo da znamo sta ce da se desi.. E sad to je jedna po meni velika greska kao i u drugim zanrovima filmske industrije da je vecina radjena na isti kalup.. Ovaj film pomenut gore, nije mi ni jedan smeshak na lice nabacio jer je zaista bio osvezavajuc za ovaj zanr.. Znaci jos jednom bi ga preporucio svim obozavaocima hrorrora...

I tako evo i moja prva tema ovde nadam se da moderatorima nece da smeta i da nece da je muvuju dalje na podforum film jer mislim da zasluzuje ovde da se nadje :)..

P.S Sasha, ovde ti je odgovor za film ;)
Hm...obožavam ih!Posebno Drakulu,Grankeštajna i 8 MILILEMTARA....pogledajte ovaj treći film-za prave ljubitelje horora
 
Tek si sad ovo gledao. Po meni nista posebno. Inace filmovi ne mogu da me prepadnu, osim ako nisu one scene kada neko seta po mraku i odjednom BU!!!

Filmovi koji su po meni najodvratniji su oni sa kasapljenjem, tu su najbolji Japanci i uopsteno Azijati koji jednostavno preteraju.

Ali imaju i Ameri par dobrih.

Wrong Turn npr.

Ti filmovi nisu toliko strasni koliko su gadni, ali posto spadaju pod horor zanr morao sam da ih pomenem.

Sto se tice pravih horora svakako treba odgledati orginalni Exorcist i Uninvited.

Isto tako posle filma "Signs" nisam mogao da zaspim, ne znam ni sam zasto, jednostavno ceo film je nekako jeziv :D

Gledao sam i pre par god. na tv-u...
Pa u ovom filmu bas ima tih prepadanja, sve mirno i samo odjednom ZUKETAAA iskoci duh, majke mu ga... :p
A film je ekstra, dobro su odradjeni duhovi...
 
Odgledao "Paranormal activity 3" i smorio se zesce...dobro, nisam se smorio, zapravo sam se bas smejao filmu...jedina scena koja me je cimnula je kad ona koza iskoci iz ormana, a najezio sam se kad je liku pukla kicma... :lol:

Inaceee, isti kur.ac kao i u prva dva dela, duh otvara-zatvara vrata, obali po neku stvar i to je to, apsolutno nista od onoga sto sam ocekivao...mislio sam posto je ovo prica o one dve sestre kad su bile male, da ce biti nekog objasnjavanja zasto ih taj duh juri, ali nista... A da, jedina razlika izmedju sva tri dela je u tome sto u ovom delu postoji baba satanista...

Ne znam, ja sam gledao sa drugovima pa se mozda zato nisam isprepadao, ali...
 
Ja kad sam bio mali bio sam malo neurotican, mislim da je to pravi izraz za ovo sto hocu da kazem. Npr. nekada mi se desi da kad menjam kanale na tv-u ako hocu sa keca na dvojku, moram da promenim 5 kanala, nesto me tera, pa onda idem 2 3 4 3 2, ili kada svetlo palim, 3 ili 5 puta obavezno moram da pritisnem. E kada sam gledao horore plasio sam se da nema nekog iza mene, i onda kad se jednom okrenem automatski moram jos 4 puta, znaci jednom levo, sledeci put desno i sve tako. Koji je to trip jb_ttttt.
 
Znate devojke ja sam slobodan i ne plasim se, pa ako vam treba neko samo me zovnite :D


Aj salu na strani, to i jeste poenta horora, da plasi ljude kao sto ste vi. I uglavnom oni koji se tako lako uplase gledaju horore jer obozavaju taj nalet adrenalina. Steta sto ja nisam takav, nego svoju dozu moram da zaradim radeci gluposti koje mogu biti i opasne po zivot....
 
Ja kad sam bio mali bio sam malo neurotican, mislim da je to pravi izraz za ovo sto hocu da kazem. Npr. nekada mi se desi da kad menjam kanale na tv-u ako hocu sa keca na dvojku, moram da promenim 5 kanala, nesto me tera, pa onda idem 2 3 4 3 2, ili kada svetlo palim, 3 ili 5 puta obavezno moram da pritisnem. E kada sam gledao horore plasio sam se da nema nekog iza mene, i onda kad se jednom okrenem automatski moram jos 4 puta, znaci jednom levo, sledeci put desno i sve tako. Koji je to trip jb_ttttt.

A ja kad sam pojacavao zvuk kad sam manji bio, uvijek sam morao da stavim paran broj, inace bi doslo do unistenja univerzuma xD
 
Znate devojke ja sam slobodan i ne plasim se, pa ako vam treba neko samo me zovnite :D


Aj salu na strani, to i jeste poenta horora, da plasi ljude kao sto ste vi. I uglavnom oni koji se tako lako uplase gledaju horore jer obozavaju taj nalet adrenalina. Steta sto ja nisam takav, nego svoju dozu moram da zaradim radeci gluposti koje mogu biti i opasne po zivot....

Wow, akutasame, svaki dan sve vise i vise menjam sliku o tebi, kako si samo močan i hrabar... :mrgreen:

A ja kad sam pojacavao zvuk kad sam manji bio, uvijek sam morao da stavim paran broj, inace bi doslo do unistenja univerzuma xD

To sam i ja radio...:lol:
 
Poslednja izmena:
Upravo sam gledao jedno 20 minuta filma Calvaire,a ostatak sam samo premotavao. Utisak je

cannot_be_unseen.jpg




topla preporuka da ga izbegavate u sirokom luku.
 
A ja kad sam pojacavao zvuk kad sam manji bio, uvijek sam morao da stavim paran broj, inace bi doslo do unistenja univerzuma xD
To sam i ja radio...
Ja još uvek imam takve bubice. :lol: Meni broj uvek mora da bude deljiv sa tri. :mrgreen:

Volim horore, i ne volim da ih gledam u društvu, jer onda moram da se pravim da se ne bojim, a ovako mogu da se sakrijem iza jastuka lepo i komotno.
 
starije horore volim da gledam sam ,da se udubim u pricu koja je cesto itekako vredna paznje
a,ova nova sranja sa decurlijom sto kipe iz wc solja i televizora gledam samo sa devojkom,posto nema svrhe da ih gledam sam ili u bilo kom drugom drustvu ^__^

apsolutno se slazem...stariji horori su mnogo bolji...ovi noviju su njesra tacno mogu da predpostavim kad ce sta da iskoci kad ce ova da se sapne dok trci i ostalo...blah...
 

Back
Top