TIM KRSTARICE ZA PREGOVORE O KOSOVU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
commodore:
Bre, sramota mene od vas sa Kosova i Metohije...
...
Ispali smo zadnje ribice prema vama... (vecina ovde)
Uopste ne brinemo za SVOJ NAROD.
To je najveca sramota....
NEOPROSTIVA.

He he!
Zasto bih ja mislio na bilo koga,a posebno na Kosovare? Oni samo i o sebi nisu mislili,a zasto bih ja ili bilo ko drugi. Zato im se i desilo ovo sto im se desilo.
Gde su sprcali 17 MILIJARDI maraka ulozenih u Kosovao kao nerazvijano porducije u ex YU.
Ne mogu da mislim na sebe,akamoli na njih ili bilo koga drugog. Kada svako bude mislio i gledao svoje zivecemo bolje. Covek sam sebi misli najbolje.
 
PLESsitnihDEMONA:
He he!
Zasto bih ja mislio na bilo koga,a posebno na Kosovare? Oni samo i o sebi nisu mislili,a zasto bih ja ili bilo ko drugi. Zato im se i desilo ovo sto im se desilo.
Gde su sprcali 17 MILIJARDI maraka ulozenih u Kosovao kao nerazvijano porducije u ex YU.
Ne mogu da mislim na sebe,akamoli na njih ili bilo koga drugog. Kada svako bude mislio i gledao svoje zivecemo bolje. Covek sam sebi misli najbolje.

ocekujes odgovor?
nema odgovora na ovo.
sve si rekao.
mogu samo da se slozim ili ne slozim.
 
marlon:
Vidis brate Antune imas sjajan avatar. Takvi bi trebali da svi budemo. I u dobru i zlu... i onda ne bi bilo pitanje maca ili lopate. A i lopate se ne treba stideti. Svaki posao je dostojan coveka, al' jes tacno da neko bolje mlatara macetom a neko olovkom.... :lol: :lol: :lol:

znash brate....taj neki juniti....ne podrazumeva busanje geografijom....a da ne prichamo o praznoverju i slichnim glupostima...tako da shto se mog avatara tiche....dirty hands stay away from mine....ovo za lopatu....lopate se naravno ne treba stideti....no lopata je i te kako neprijatna...zhuljevi i slichno....e sad shta sam ja teo retji nek ostane obavijeno velom misterije....mada mislim da si razumeo nego nisi imo neshto preterano pametno da napishesh a ovo je ipak politika pa da ne ostane da nisi odgovorio....uh je kako vas ne podnosim i kako ste mi ogavni....al vas volim jer niste vi krivi
 
AntunTun:
znash brate....taj neki juniti....ne podrazumeva busanje geografijom....a da ne prichamo o praznoverju i slichnim glupostima...tako da shto se mog avatara tiche....dirty hands stay away from mine....ovo za lopatu....lopate se naravno ne treba stideti....no lopata je i te kako neprijatna...zhuljevi i slichno....e sad shta sam ja teo retji nek ostane obavijeno velom misterije....mada mislim da si razumeo nego nisi imo neshto preterano pametno da napishesh a ovo je ipak politika pa da ne ostane da nisi odgovorio....uh je kako vas ne podnosim i kako ste mi ogavni....al vas volim jer niste vi krivi
Ma volimo i mi tebe, sa i bez te ljopate :lol: :lol: :lol:
 
ako zelimo kvalitetne pregovore

1. marlona (nacionalistichka-pravoslavna struja, ali nije od onih kojih bi se stidio)
2. antuna (nekako najproduhovljenije postuje)
3. pagana (ima poprilichno kvalitetne stavove na tu temu, a i ostale)
4. moju omiljenu vilu (zato shto je legenda)
5. shtrumfa (zato shto je car)

:)

a rezerve...
mmmmmmmmmm
pa sad...
da
1 Elvin (mozda je trebao u prvi tim)
2. Commodor (zanece se dzedajima, nije bash za prvi tim ;))
3. mmmm hm ... da, moj drug Vlada na primer

eeee
kad malo bolje razmislim, sherifu je mesto u prvom timu!
al me mrzi sad da revidiram...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top