TIM KRSTARICE ZA PREGOVORE O KOSOVU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Grandfather:
Ајме мени,овакав догађај и то да пропустим,е па неће моћи.
Прилагодио сам аватара сходно начину преговора за које сам тренутно расположен
прешао сам на шифровано писмо (хехехе,ово већина њих не разуме) и пошто је први тим попуњен предлажем да се други мало прошири :)
E deda, ti si poseban... za tebe moramo da smislimo mesto adekvatno iskustvu i godinama, npr. mesto savetnika pri ambasadi koji ce biti na relaciji ambasador i zamenik i koordinisati rad mladih padawana da im slava ne udari u glavu. Time cemo rasteretiti ionako veliki broj duznosti na plecima ZAA i CHIPSETA :lol:
 
nekom logikom...svaki tim mora d ima neq slabu kariq...evo ja...mislim upadnem u tim...i sve vas prodam...podrivam vas dok ne otcpe glupavo kosovo...shta ima veze...vi posle mene kamenujete...a ko zna mozha i uspemo da sachuvamo nacionalni identitet a i standard nam poraste...ko so vo je je rana srbije...rana srbije rana srbije...ko so vo je rana srbije...rana srbije aaa leeee
 
ra-ta-tat:
pa nije tim sastavljen... ko ga je sastavio?
evo ja predlažem da veksla i marlon naprave tim
a vi svi ostali... što se kaže burekonanija
morate da ih slušate :D
Nemoj tako ratatat... kad je ovako osetljiva stvar u pitanju, svaki padawan i clan jedajske organizacije ima svoju duznost i mozda od njega zavisi rezultat pregovora. Uzgred jel znas sta su KERKAPORTA? :lol:
 
AntunTun:
nekom logikom...svaki tim mora d ima neq slabu kariq...evo ja...mislim upadnem u tim...i sve vas prodam...podrivam vas dok ne otcpe glupavo kosovo...shta ima veze...vi posle mene kamenujete...a ko zna mozha i uspemo da sachuvamo nacionalni identitet a i standard nam poraste...ko so vo je je rana srbije...rana srbije rana srbije...ko so vo je rana srbije...rana srbije aaa leeee
Ti tun bez uvrede ne mozes da budes u timu... ne zbog moralnih kvaliteta, vec zbog cinjenice da ne mozes da drzis dzedajski mac... a bez njega nema...kao ni labud bez.... :lol:
 
AntunTun:
nekom logikom...svaki tim mora d ima neq slabu kariq...evo ja...mislim upadnem u tim...i sve vas prodam...podrivam vas dok ne otcpe glupavo kosovo...shta ima veze...vi posle mene kamenujete...a ko zna mozha i uspemo da sachuvamo nacionalni identitet a i standard nam poraste...ko so vo je je rana srbije...rana srbije rana srbije...ko so vo je rana srbije...rana srbije aaa leeee

Tebe cemo da predlozimo za HjIHOV pregovaracki tim...prihvaticete sigurno :D
 

Ako ode Бл onda ćemo samo potvrditi ono što su tražili a on će profitirati jer će ugovoriti prodaju ćeten alve da se uvozi u Srbiju...

icon10.gif
 
ra-ta-tat:
da, ali svakom timu treba lider
kerkaporta... ne znam :?
Kad su turci napali Konstantinopolj iliti Carigrad, pokusavali su da udju unutra ali im se nije dalo...glavni ullaz i zidine su bili neosvojivi. E postojala su mal vratanca zvana Kerkaporta na koja niko nije obracao paznju.... i tako ga osvojili. Poucno, tako treba i pregovarati i zato trebaju mladi. :lol:
 
ra-ta-tat:
ja mislim da Tunu treba dati mač da provoza malo kolekciju proleće/leto 2006
da vidimo hoće li devojčice da vrište
ako prođe, može da vam napravi dobar publicitet :)

tedoh neshto....al netju....posle tje da bude ja ovo ja ono....

a vi ste i macheve podelili....znash kako....mogli ste i ashove i lopate....da ne bude uludo protratjena energija....ali hej shta ja to drobim....i vitlanje machem je kod nekih protratjen potencijal....mada sam siguran ukoliko dodje do osvajanja srbije od stranih oruzhanih trupa....vetjina vas tje biti savrshene kamikaze...a to valjda nije protratjeno....il jeste....heh....tko tje kasti
 
AntunTun:
tedoh neshto....al netju....posle tje da bude ja ovo ja ono....

a vi ste i macheve podelili....znash kako....mogli ste i ashove i lopate....da ne bude uludo protratjena energija....ali hej shta ja to drobim....i vitlanje machem je kod nekih protratjen potencijal....mada sam siguran ukoliko dodje do osvajanja srbije od stranih oruzhanih trupa....vetjina vas tje biti savrshene kamikaze...a to valjda nije protratjeno....il jeste....heh....tko tje kasti
Vidis brate Antune imas sjajan avatar. Takvi bi trebali da svi budemo. I u dobru i zlu... i onda ne bi bilo pitanje maca ili lopate. A i lopate se ne treba stideti. Svaki posao je dostojan coveka, al' jes tacno da neko bolje mlatara macetom a neko olovkom.... :lol: :lol: :lol:
 
Queen_:
živela sam u YU programu godinu dana, a posle u Gračanici. Radila sam sve vreme u Prištini.

A sestra neće ni živa da čuje za muški rod dok ne završi fakultet-sudeći po tempu, završiće ga za godinu i po-dve, a tada više neće spadati u tvoju preferiranu starosnu grupu :mrgreen:


Do braka za mene muškarci ne postoje - Kristina, Maratonci...
Ipak se neguje tradicija...
Prvo brak pa sve ostalo...
Na nevidjeno...
Ja ipak prvo volim da proverim sa čime ulazim u brak...
Pa i paradajz se opipa na pijaci pre neg' se kupi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top