The Elder Scrolls IV - Oblivion

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
da ubijes onoga sto ima glavu kao sunce, ustvari da ga gurnes ili tako nesto... I onda se razvedre oblaci oko centralne planine i prestane da duva i sve bude cool
...nego da li je neko igrao expanzije za morrowind, da li mogu s gotovim likom da igram i jednu i drugu, to je prvo pitanje...
i drugo, da li je neko igrao daggerfall ili redguard ili neku od ostalih igara u tom elder scrolls okruzenju, i kakvi su utisci naravno, jer se nesto vec duze kanim da ih nabavim......

Poslednja izmena:

gost 117976

Zainteresovan član
Poruka
138
oblivion je super igrica! ali nervira me brza promena raspolozenja kod ostalih ljudi u gradovima . . . npr. kad se inficirate i postanete vampir, pa morate da idete kod one babe dole negde desno (ako se dobro secam) , ona se smeje i samo odjednom poce da stvara onog flame kako se bese zove, nije ni bitno, i da baca magije na mene pa nisam mogao da uzmem cure da se izlecim, tu sam imao malo vise problema pa sam ih nekako prevazisao . . . i zesca je ona expanzija:" shivering isles", ako znate da li postoji neka druga . . . vi mi kazite . . .

Fanatic_Kv

Primećen član
Poruka
860
postoji i "Knights of the Nine" ali to nije klasicna ekspanzija vec skup od nekoliko questova i razlicitih modova koji su radili fanovi igrice... Dobijas armor za konja nekoliko sopstvenih "utocista" (kao npr. podzemu pecinu gde možes da uživas kao vampir i da imas sopstvene pirate koji haraju za tebe ili kulu nekog mage-a u kojoj možes da dozoves sopstvene goleme i u toj kuli imas portale za sve Mage Guildove u svakom gradu... Nije lose i daje ti jos par sati dodadnog igranja... Da ne spominjem Quest za mehrunes razor gde dobijas jedan vrlo zanimljivi bodež...

El Muerte

Primećen član
Poruka
766
Igrao sam Morrowind dok nisam presao gooomilu sporednih questova.Za sve to mi je trebalo nekih 9 meseci konstantnog igranja po 2-3 sata dnevno.Mnogo vremena sam potrosio :D
Oblivion sa druge strane iako ima fenomenalnu grafiku, ide mi na zivce sa konstantnim ucitavanjima kada recimo u sopstvenoj kuci treba da se popnes na sprat......e to je bogami neoprostivo......kao da nisu mogi celu kucu da ubace kada se jednom ucita.
Dialozi su mnogo losiji, ne postoji mogucnost 4-5 odgovora odjednom sa razlicitim posledicama...sve je nekako linearno.... a celokupna interakcija sa likovima je vishe nego debilna.....mozes naterati ama bas svakog da mu se svidis....sto nije slucaj sa Morrowindom.
Medjutim ono sto najvishe zameram Oblivionu....jeste nemogucnost da se menja raspored osvetlenja u sobama....(pomeranje lampi,sveca itd).
Ja sam u Morrowindu napravio tako dobru gajbu......isao sam u krajnosti da sam po ostrvu uzimao jastuke iz vampirskih pecina i postavljao ih na pod....a da ne spominjem da je celokupno stepeniste bilo osvetljeno svecama sa 2 lobanje na vrhu :D
Ma pravio sam perverzije i veoma mi zao sto to ne mogu da radim u Oblivionu....
Znam da to nije igra THE SIMS :D ali ipak ....fali mi takva bahanalija.

Bacha

Aktivan član
Poruka
1.185
Igrao sam Morrowind dok nisam presao gooomilu sporednih questova.Za sve to mi je trebalo nekih 9 meseci konstantnog igranja po 2-3 sata dnevno.Mnogo vremena sam potrosio :D
Oblivion sa druge strane iako ima fenomenalnu grafiku, ide mi na zivce sa konstantnim ucitavanjima kada recimo u sopstvenoj kuci treba da se popnes na sprat......e to je bogami neoprostivo......kao da nisu mogi celu kucu da ubace kada se jednom ucita.
Dialozi su mnogo losiji, ne postoji mogucnost 4-5 odgovora odjednom sa razlicitim posledicama...sve je nekako linearno.... a celokupna interakcija sa likovima je vishe nego debilna.....mozes naterati ama bas svakog da mu se svidis....sto nije slucaj sa Morrowindom.
Medjutim ono sto najvishe zameram Oblivionu....jeste nemogucnost da se menja raspored osvetlenja u sobama....(pomeranje lampi,sveca itd).
Ja sam u Morrowindu napravio tako dobru gajbu......isao sam u krajnosti da sam po ostrvu uzimao jastuke iz vampirskih pecina i postavljao ih na pod....a da ne spominjem da je celokupno stepeniste bilo osvetljeno svecama sa 2 lobanje na vrhu :D
Ma pravio sam perverzije i veoma mi zao sto to ne mogu da radim u Oblivionu....
Znam da to nije igra THE SIMS :D ali ipak ....fali mi takva bahanalija.

U ye nisam znao da sve to mozes u Morrowindu.Trcim oma u radnju da ga kupim!:D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.