The Elder Scrolls IV - Oblivion

El Muerte

Primećen član
Poruka
766
Kazite ljudi....ima li neki mod da se one kapije ne pojavljuju toliko:????
To mi takav davez...svaki put kada vidim kapiju Obliviona, nebo se zacrveni i ostaje tako dok ne zatvorim prokletinju.
Znam da treba samo protrcati i do vrha kule (ne moram se ni boriti) i uzmem onaj kristal/kamen...ali tih tupavih kapija ima toliko mnogo da mi naprosto kvari igranje...

VLADAtheX_KING_X

Obećava
Poruka
94
kapije jesu davez..a ima ih ukupno 60,samo se ne pojavljuju sve odjednom..
mada,ja ti porucujem da udjes u jednu sve pretrcis i uzmes onaj sigl stone(ili kako se vec zove),za 5 min zatvroris kapiju a posle te ne gnjavi..to ti je najbolje........a neces mnogo nesto da propustis ako si dovoljno veliki lvll..

E i jos nesto mozes sve kapije da zatvaras tako ali kada nadjes na onu gde imas one towere tsunami i tako te.Preporucujem ti da sve obidjes,jer imas onaj bow Hatreds Soul to je naj imba bow u igri a imas i imba mace..najbolje je da uzmes te iteme sa 25 lvl..tada je najjaci..googluj malo da bi ga lakse nasao

Registrovan Korisnik

Zainteresovan član
Poruka
239
молим за помоћ. игрица ми се забаговала у мисији када треба да откријем одакле онај трговац набавља робу. дакле пратио сам га ноћу и дошао је на оно место и нашао се са оним ликом и ја ту не могу да се померам, дакле требало би да слушам шта причају, али они само блеје, ништа не раде а ја само могу да гледам и ништа друго...и ја уместо F9 за quick load притиснем F5 и тиме сачувам игру. претходни сејв ми је на почетку игре у канализацији а не пада ми на памет да играм испочетка. има ли неко решење??

Nerevar

Zainteresovan član
Poruka
138
молим за помоћ. игрица ми се забаговала у мисији када треба да откријем одакле онај трговац набавља робу. дакле пратио сам га ноћу и дошао је на оно место и нашао се са оним ликом и ја ту не могу да се померам, дакле требало би да слушам шта причају, али они само блеје, ништа не раде а ја само могу да гледам и ништа друго...и ја уместо F9 за quick load притиснем F5 и тиме сачувам игру. претходни сејв ми је на почетку игре у канализацији а не пада ми на памет да играм испочетка. има ли неко решење??

Otvori consolu i ukucaj: SetStage MS29 40

Probaj ovo mada su male sanse da ce ovo da radi

Registrovan Korisnik

Zainteresovan član
Poruka
239
Otvori consolu i ukucaj: SetStage MS29 40

Probaj ovo mada su male sanse da ce ovo da radi

неће, само се квест променио, и онда сам укуцао setstage ms29 50 и онда су њих двојица отишла а ја сам остао у месту.....зна ли неко како да се извучем?

El Muerte

Primećen član
Poruka
766
kapije jesu davez..a ima ih ukupno 60,samo se ne pojavljuju sve odjednom..
mada,ja ti porucujem da udjes u jednu sve pretrcis i uzmes onaj sigl stone(ili kako se vec zove),za 5 min zatvroris kapiju a posle te ne gnjavi..to ti je najbolje........a neces mnogo nesto da propustis ako si dovoljno veliki lvll..

E i jos nesto mozes sve kapije da zatvaras tako ali kada nadjes na onu gde imas one towere tsunami i tako te.Preporucujem ti da sve obidjes,jer imas onaj bow Hatreds Soul to je naj imba bow u igri a imas i imba mace..najbolje je da uzmes te iteme sa 25 lvl..tada je najjaci..googluj malo da bi ga lakse nasao

Ma znam znam...ja ih i pretrcim ali mi i dalje davez......igrao sam OBLIVION mesec dana dok nisam izgubio pozicije zbog ghistivanja sistema :(
Zatvorio sam 30-tak kapija, a sada kad pomislim da treba da pretrcim opet 30 puta i + 30 do kraja igre.....pozli mi.
5x60 to je 300 minuta samo zatvaranja kapija.....UZAS!
Rado ja obidjem te kapije ali kada im jednom pridjem...nebo mi crveno sve dok ne zqatvorim tu prokletinju......ne moze covek ni da uziva u prirodi valajno a da mu na sred sume ili livade ne nikne kapija :D

(^^.)

Zainteresovan član
Poruka
394
Ma znam znam...ja ih i pretrcim ali mi i dalje davez......igrao sam OBLIVION mesec dana dok nisam izgubio pozicije zbog ghistivanja sistema :(
Zatvorio sam 30-tak kapija, a sada kad pomislim da treba da pretrcim opet 30 puta i + 30 do kraja igre.....pozli mi.
5x60 to je 300 minuta samo zatvaranja kapija.....UZAS!
Rado ja obidjem te kapije ali kada im jednom pridjem...nebo mi crveno sve dok ne zqatvorim tu prokletinju......ne moze covek ni da uziva u prirodi valajno a da mu na sred sume ili livade ne nikne kapija :D

E brate sto lepo ne ubijes onog glavnog bosa mislim da se zove Mehrun Dagon i kapije vise nece da se otvaraju....

Maximy

Domaćin
Poruka
3.275
imam Velikiiii Problem,Dakle Imam Dovoljno Mane ( magicka) za spell koji zahteva 50 Illusion,Ja dobio 55 Illusion,Medjutim Spell mi ucitava kao da nemam Dovoljno Skilla,Ja mislim da je u Pitanju Neki ''BUG''... Dakle u cemu je problem zna li neko,treba li neke patcheve nesto da Instaliram,Jer koliko se secam Ja sam samo Igricu instalirao i radilo je bez problema... Moolim vas za pomoc,Bedara mi vise samo da ih koljem... :D

Maximy

Domaćin
Poruka
3.275
idi malo se moli bogu po crkvama i ostalim oltarima, ko zna mozda si bacio neko prokletstvo na sebe ili zahvatio neku bolestinu hahaha
Proradio mi spell neznam na koj fazon,mada nisam iso u crkvu lol xD
ljudi ja nikako da predjem na novi lvl...

ja sam archer,wood eld,thief...

i gde da nadjem solidna oruzja...josh nesto kako mi je uvek puna oprema... -.- prvi sam lvl a 3 dan igram...
Ja za 5dana bio sam nabudzio 30lvl,odspavaj po sat vreme barem u toku dana i videces promene :P

Negoo imam Drugi Problem,Znate za Thief Guild,Onaj Armand kad ga juri onaj Lex Guard sta li vec,Dakle on kaze onoj njegovoj pomocnici ( Wood Elf ) da me nadje,Medjutim kada me je nasla dala mi je quest da uzmem da smestim onom Dark Elf-u. Medjutim ja Nemam Quest Item,Stavim sve stvari U onaj njen ormaric medjutim Nema kao onaj Update quest,Kazite mi sta da radim... Nas'o sam Bio Armanda on mi kaze da idem kod ovog wood Elfa,Ona kao treba da mi da nesto,Kada nadjem Nju,ona mi Ne prica nikakvo s.ranjee u vezi Quest-a. Sta uopste treba da stavim u onaj njen ormaric?

Poslednja izmena:

gost 117976

Zainteresovan član
Poruka
138
Ne moras da spavas svaki dan, samo kad ti dole stoji znak da treba da malo odmoris da bi ti se nabudzio level, a ovo za thief guild nisam siguran. Mene zanima da li je neko od vas ubacio mod "The romancing of eyja" 1.4? Ja sam uspeo da ga ubacim i sve je super, osim sto ona i dalje govori onaj njen text od pre, a dole izlazi nesto sasvim drugo (npr. kad joj trazim food, ona kaze evo ti shepherd's pie, a dole pise "What would you like?", ja selektujem venison i ona mi da, a nista ne izgovori . . .). Takodje sam primetio da se 1 chest u podrumu "nalazi u kadi", mnogo je zabagovano, a na youtubu sam video klip i onom liku sve radi kako treba, u cemu tu moze da bude fazon?

gost 117976

Zainteresovan član
Poruka
138
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.