tetovaze

za Fadera :o

znaci oce cetvrto !!!!

to je zena....

moze da stavi neku lozicu koja joj se uvija oko butine...ako si bas tako liberalan ko sto kazes nece ti smetati da je tu tetoviraju.
e sad,ja sam htela da stavim nesto simpaticno na mojoj machkici ali me toliko bilo blam od momka koji me je tetovirao da sam u zadnjem trenutku promenila mesto tetovaze.

ali nikad nije kasno :o
 
Svoj tattoo obozavam!!! Nisam ga radila da bih bila koochka, vec zato sto sam pozelela da tako nesto nosim na svojoj kozi ceo zivot. Usput, sliku sam stavila na dobro mesto pa izgleda vrlo sexy, ali to me ne cini ni boljom ni losijom u krevetu. Od kada sam je uradila, naravno da osecam vece samopouzdanje kada nekome okrenem ledja;-), ali samo toliko.
 
haha :lol: Upravo slušam neke mp3-ice na winampu... I ide upravo pesma House of Pain od Deep Purplea... Koja asocijacija na tattoo. hehe 8) Sad gledam na netu neke slike... Nikako da nađem neki tattoo škorpije koji mi se sviđa...
 
iluzionista:
haha :lol: Upravo slušam neke mp3-ice na winampu... I ide upravo pesma House of Pain od Deep Purplea... Koja asocijacija na tattoo. hehe 8) Sad gledam na netu neke slike... Nikako da nađem neki tattoo škorpije koji mi se sviđa...


Uh... istomisljenici smo... I ja bi skorpiona!
Koliko sam ja trazila slike po netu od skopriona... I nista nisam nasla....
Pogotovo ako trazis slikane tetovazice...
 
Nije to to što tražim... Ne sviđaju mi se oni stilizovani... A ne sviđaju mi se ni one krakate škorpije... Videćemo... Ako nađem nešto što mi se sviđa, postujem sliku ovde (što isto očekujem i od tebe, da bi mogao da uporedim...).
 
iluzionista:
Nije to to što tražim... Ne sviđaju mi se oni stilizovani... A ne sviđaju mi se ni one krakate škorpije... Videćemo... Ako nađem nešto što mi se sviđa, postujem sliku ovde (što isto očekujem i od tebe, da bi mogao da uporedim...).



Ja sam trazila vise po slikama i fotografijama skopriona. I ovako oni to rukom crtaju.
Meni je Snezana Dubajic u Sindjelu uradila tattoo po obicnoj slici. I to smo kombinovale dve slike.
 
Zana:
Ja sam trazila vise po slikama i fotografijama skopriona. I ovako oni to rukom crtaju.
Meni je Snezana Dubajic u Sindjelu uradila tattoo po obicnoj slici. I to smo kombinovale dve slike.

Imam neku ideju kako bi to trebalo da izgleda... Ne znam... Ako nađem nešto slično, postujem... E, da... Pitanje za ljude iz Bg... Iskustva sa tattooistima (hehe) kod nas... Koje biste preporučili?
 
iluzionista:
Imam neku ideju kako bi to trebalo da izgleda... Ne znam... Ako nađem nešto slično, postujem... E, da... Pitanje za ljude iz Bg... Iskustva sa tattooistima (hehe) kod nas... Koje biste preporučili?


Ja sam iz Beograda. Kao sto sam ti napisala malopre, ja sam isla u Sindjel kod Snezane Dubajic.
 
za ljubitelje skorpija naravno ako volite tribal tatoo-je...
 

Prilozi

  • diverse (26).gif
    diverse (26).gif
    14,9 KB · Pregleda: 2
  • diverse (42).gif
    diverse (42).gif
    19,4 KB · Pregleda: 3
  • diverse (157).gif
    diverse (157).gif
    14,7 KB · Pregleda: 2
dekart:
poznato je da koochkice nose tetovazu crvene ruze ili crnog leptira.nije mi jasno da stvarno misle da ih to cini boljom yebachicom :) .koju tetovazu nose muskarci (sto misle ili zele da su yebachi) ali da ima isto znacenje crvene ruze ili crnog leptira?video sam tetovaze na nekom tipu, dva crvena srculenca i grcki bog eros.ne znam jel to to?
crvena ruza yeeee..obozavam..pogotovu one sto stavljaju dugine boje..seljacizam..kao sad sam faca...ma jna rules hahahha ili one sa imenima dragih osoba svojerucno...
kakve veze ima tattoo sa sexom..
 

Back
Top