tetovaze

'ocu ja da izgraviram tetovirazu!!!!

Jel' supermenov znak totalno uncool ili moze da prodje?!?

I moja Amore ima crvenu ruzicu na ledjima....it looks so cute,she is my private bitch you know ;)
 
father:
'ocu ja da izgraviram tetovirazu!!!!

Jel' supermenov znak totalno uncool ili moze da prodje?!?

I moja Amore ima crvenu ruzicu na ledjima....it looks so cute,she is my private bitch you know ;)

da skroz je ankul

pa kad se pre istetovirala !

je sad znam sto imate tolko dece kad ste tako efektivni i brzi
 
Uopste nisam planirao da radim tetovazu,jer ne znam sta ce mi...ne volim da radim ono sto svi rade...a danas se svaki bizgov i dripac tetovira,pa ne moram bas da licim na njih.Toliko o tome.
 
Kad sam bila mladja i dok tet nije bas bio toliko popularan htela sam da istetoviram krilatog zmaja koji bljuje vatru na ruci.Sad mi je drago sto nisam.Malo bi bilo degute.Ali,ako mi ponovo nesto dune mozda uradim privremenu.Samo moram da smislim sta bih.
Mozda JNA, to nije losa ideja,a i ne izlazi iz mode.Ha,ha,ha :-D :lol:
 
@Pcelica

I Amore mi rece da je supijev znak ankul.....al ja potrazih second opinion...pa dobro,nista od toga.
Imam jos nesto u kombinaciji...videcemo..
Sto se tice ruzice,nju je istetovirala pre 15 godina....sad bi ponovo...mislim,dokle vise,prosle godine piercing,sada opet tetovaza....brinem se....za sebe;)
 
dekart:
poznato je da koochkice nose tetovazu crvene ruze ili crnog leptira.nije mi jasno da stvarno misle da ih to cini boljom yebachicom :) .koju tetovazu nose muskarci (sto misle ili zele da su yebachi) ali da ima isto znacenje crvene ruze ili crnog leptira?video sam tetovaze na nekom tipu, dva crvena srculenca i grcki bog eros.ne znam jel to to?

Mislis ovako nesto...



Mislim stvaaaaarno, ni meni nije jasno, uzas jedan...CcCcCccccccc...8)
 
ove sa suncem nisu lose

sm288.jpg


musichenryrollins3.jpg


sm497.jpg
 

Back
Top