Tetovaze... Koji je vas stav prema njima ?

Pa ona je ishla na te operacije zato shto je budala. Nije nikada trebala da istetovira ime Bilija... :roll: To ne volim. Isto kao Bekam. Imena svojih sinova... C'mon... :roll: Ja bih jako volela jednu tetovazu koja ce mi neshto znachiti... Jedino shto me sprechava jeste bol... :( Sigurna sam da me nikad nece proci zelja, poshto bi mi to bila uspomena na jedan period zivota...
 
HMM....vidim ima dosta pristalilica tetoviranja,naravno ima i onih koji to ne vole i to je u redu.Posto ja radim tetovazu,a vidim da ima onih nesigurnih koji bi uradili privremene,moram ih razocarati :( .Kanu nikom nebih preporucio,naravno svako ko hoce da uradi nesto kanom zeli to da bude crno,a crna kana nije prirodna tako da moze izazvati infekcije,ne uvek ali postoji mogucnost.Sto se tice tice privremene tetovaze (znaci ne postoje tetovaze koje se skidaju posle 6 meseci,nego posle 3-5 godine),proces skidanja je jako dug i ruzan,tako da vam savetujem ili uradite trajnu ili se nemojte tetovirati.Sve sto vas interesuje u vezi tetoviranja,radovi,cene,oprema,slike mozete videti na www.wildcat.co.sr
P.S.naravno,ako zelite upisite se u knjigu gostiju
 
iNvADer_Zim:
Ja sam skroz "za" ako to nesto zaista znaci. Ne volim poziranja... Moja tetovaza je u profilu... planiram jos, ali o tome cemo kada se i ova zavrsi...
Vi?

Ova je moja najdraža
6.gif


P.S. Smajliji su moje tetovaže :wink:
 
Sto se tice kane...moja sestra je to stavljala.Ispalo je braon ali je bilo OK.Medutim,kad je pocelo da se skida odvratno je iygledalo a posto je to stavila na stomaku nije mogla da nosi kratke majicice.
A druga sestra je istetovirala ogroman tatoo na ledjima.Posto joj je radio u jednom dahu a to jos ni je video kod riba,nije joj NISTA NAPLATIO tako da...malo hrabrosti se pomekad bas isplati.
Ovog leta sam ja na redu.
A,da,pitanje:jel mora da se doradjuje nakon godinu dana da bi bila ispupcena i cela crna?
 
ti imash dve sestre, kao u bajci...ili predstavi

meni su tetovazhe onako, sad ih nemam ali nikad ne reci nikad...i sada ne volim shto su na 50m od mene u najstrozhem centru grada otvorili tatoo centar (tu je bio aeroflot ;)..meni to nije za tako javna mesta, mada ko zna, ima da istetoviram smajlija shto kotrlja ochi da budem ignorantna.

je l moze da se istetovira d aizgleda kao da imash tumor io nda ti ljudi ustaju u autobusu kao zao im je
 
?:
ti imash dve sestre, kao u bajci...ili predstavi

meni su tetovazhe onako, sad ih nemam ali nikad ne reci nikad...i sada ne volim shto su na 50m od mene u najstrozhem centru grada otvorili tatoo centar (tu je bio aeroflot ;)..meni to nije za tako javna mesta, mada ko zna, ima da istetoviram smajlija shto kotrlja ochi da budem ignorantna.

je l moze da se istetovira d aizgleda kao da imash tumor io nda ti ljudi ustaju u autobusu kao zao im je
A što ne istetoviraš Hanibalkinu sliku, kad si obećala, možda će ti i onda ustajati u autobusu ?!? :lol:
 

Back
Top