Да ли вас је стид

необавештености?
О актуелним догађајима, о естради, политици, Ведама, латинским изрекама итд..

Упадох на неку тему о разводу и помислих како немам појма о чему се ради а и заболе ме ђон.

Па се сетих како сам се раније осећала индиспонираном ако нешто не знам. Док сад..пфффффф
И оно што знам, стрпам у фајл - не знам и забленем у сунце.
А ви?
Nije me sramota. Pratim samo događaje koji su realnog značaja za moju budućnost kao što su trenutno svetski konflikti. A to što si pomenula neki razvod dveju poznatih ličnosti, načuo sam kroz forum, ali nisam se zanimao da saznam ko sa kime.
Ne postoji čovek koji sve zna tako da nema razloga da osećam stid.
 
код Римљана ме је срамота што мало знам о томе, као важне класичне књиге које нисам прочитао... Стидим се и што још не говорим добро српски, учим га колико могу и још увек не могу добро да говорим... У своју одбрану ћу рећи да не постоји књига за учење језика и то радим речима које нађем на интернету или фразама које ми се свиђају са овог форума, записујем их и учим њих
 
код Римљана ме је срамота што мало знам о томе, као важне класичне књиге које нисам прочитао... Стидим се и што још не говорим добро српски, учим га колико могу и још увек не могу добро да говорим... У своју одбрану ћу рећи да не постоји књига за учење језика и то радим речима које нађем на интернету или фразама које ми се свиђају са овог форума, записујем их и учим њих
Онда би било мудро да читаш моје постове. :malav:
 
необавештености?
Jok, obavesten sam kad pozelim da budem :)
О актуелним догађајима, о естради, политици, Ведама, латинским изрекама итд..
Fortase erit, fortase non erit.
Cognito ergo sum.
Tu quoque Brute mi filli? :D
Упадох на неку тему о разводу и помислих како немам појма о чему се ради а и заболе ме ђон.
To je vec zuta stampa - neobavestenost o tome je kulturoloski plus.
Па се сетих како сам се раније осећала индиспонираном ако нешто не знам. Док сад..пфффффф
И оно што знам, стрпам у фајл - не знам и забленем у сунце.
А ви?
Mislis, strpas u folder? :)

Vise volim da trpam nesto drugo nego fascikle :D
 

Back
Top