Tepić prikazala svedočenje o podvođenju u Jagodini: Ovo je razlog da padne Vlada

Iz Morave kod Jagodine u nedelju je izvucen les. juče u 17h je doslo do pucnjave na ulici. Policija ne daje nikakve informacije za javnost. Ni jedna televizija ne izvestava o tome. Znaci ono sto se desilo u JA u JA i ostaje. :rtfm:
Bunga-bunga u pravom smislu !
Iz Morave kod Jagodine u nedelju je izvucena morska kitopsina. juče u 17h je doslo do pucnjave petardi na ulici. Policija ne daje nikakve informacije za javnost. Ni jedna televizija ne izvestava o tome. Znaci ono sto se desilo u JA u JA i ostaje. :rtfm:
misterija u pravom smislu !
 
Iz Morave kod Jagodine u nedelju je izvucen les. juče u 17h je doslo do pucnjave na ulici. Policija ne daje nikakve informacije za javnost. Ni jedna televizija ne izvestava o tome. Znaci ono sto se desilo u JA u JA i ostaje. :rtfm:
Bunga-bunga u pravom smislu !
U bog te, dakle palma nekog smaknuo???


Jel to???
 
ako treba bit ću i ja svjedok, ali đilas da me isplati u eurima s šest znamenki u sviss nacional bank...ako treba za te pare posvjedočit ću da me palma podvodio i hebo u dlakavo dupe...
Vucic i on ce podeliliti to

Obojica ovo mute. Vucko se resava dacica dovodi ga do cenzusa...

Zato udara na saborca mu i mesa njega indirektno... A preko svog murte...
 
"hajde da promenimo ovu zemlju"

ti ćeš daj e promeniš? pa VIDJELI SMO MI KAKO SI JE TI "MENJAO"!

nego sta kaze marinika na to da da si i ti recimo PEDOFIL?


STARIJI SI 23 GODINE BIO OD ANE DABOVIĆ (naše najbolje košarkašice sa kojom si se spandjao dok si BIO PREDSEDNIK KOŠARKAŠKOG SAVEZA SRBIJE- to nije bio u neku ruku intimni kontakt pretpostavljenog i podredjenog?)

imo si 50 godina a ona 27! iza sebe si imao dva braka i cetvoro djece vec. Možeš otac da joj budeš fukaro!


1620199598737.png


SLIKA IZ moskve,iz ljubavnih dana PEDOFILA SA 23 GODINE MLADJOM ANOM DABOVIĆ ,koju je obrlatio dok joj je bio predsednik košarkaškog saveza a ona igračica br 1 našeg državnog tima...

OVO NIJE PEDOFILSTVO?
OVO NIJE SRAMOTA?
 
Poslednja izmena od moderatora:
"hajde da promenimo ovu zemlju"

ti ćeš daj e promeniš? pa VIDJELI SMO MI KAKO SI JE TI "MENJAO"!

nego sta kaze marinika na to da da si i ti recimo PEDOFIL?


STARIJI SI 23 GODINE BIO OD ANE DABOVIĆ (naše najbolje košarkašice sa kojom si se spandjao dok si BIO PREDSEDNIK KOŠARKAŠKOG SAVEZA SRBIJE- to nije bio u neku ruku intimni kontakt pretpostavljenog i podredjenog?)

imo si 50 godina a ona 27! iza sebe si imao dva braka i cetvoro djece vec. Možeš
otac da joj budeš fukaro!


Pogledajte prilog 919085


SLIKA IZ moskve,iz ljubavnih dana PEDOFILA SA 23 GODINE MLADJOM ANOM DABOVIĆ ,koju je obrlatio dok joj je bio predsednik košarkaškog saveza a ona igračica br 1 našeg državnog tima...

OVO NIJE PEDOFILSTVO?
OVO NIJE SRAMOTA?
Pa ti si ljubomoran na njega :hahaha:
Uspešan poslovan čovek još uvek držeći.
Kakv je on linč izdržao i još uvek trpi od Vućičrvih medija, ja to za svoje godine nisam video !!!
Svaka mu čast !
 
"hajde da promenimo ovu zemlju"

ti ćeš daj e promeniš? pa VIDJELI SMO MI KAKO SI JE TI "MENJAO"!

nego sta kaze marinika na to da da si i ti recimo PEDOFIL?


STARIJI SI 23 GODINE BIO OD ANE DABOVIĆ (naše najbolje košarkašice sa kojom si se spandjao dok si BIO PREDSEDNIK KOŠARKAŠKOG SAVEZA SRBIJE- to nije bio u neku ruku intimni kontakt pretpostavljenog i podredjenog?)

imo si 50 godina a ona 27! iza sebe si imao dva braka i cetvoro djece vec. Možeš
otac da joj budeš fukaro!


Pogledajte prilog 919085


SLIKA IZ moskve,iz ljubavnih dana PEDOFILA SA 23 GODINE MLADJOM ANOM DABOVIĆ ,koju je obrlatio dok joj je bio predsednik košarkaškog saveza a ona igračica br 1 našeg državnog tima...

OVO NIJE PEDOFILSTVO?
OVO NIJE SRAMOTA?
Ne, 27 godina nije pedofilstvo.

Traži nove ideje od SNS štaba
 
Pa i meni žena 14 godina mladja od mene , znači i ja sam pedofil , evo i žena mi se smeje tome :zcepanje:
23 godine je imao kada se ana rodila, mogao joj je biti otac kao sto su mnogi postajali ocevi u tim godinama!

DA PITAS LJUDE KAKO BI REAGOVALI DA IM CERKA OD 27 GOD BUDE SA NEKIM MATORCEM OD 50 GODINA , KOJI JE PRAKTICNO TU NJIHOVIH GODINA?


i tebi je to smesno?

vidis to je isto SRAMOTA,23 GODINE JE IMAO KADA SE ONA RODILA, MOZE OTAC DA JOJ BUDE
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top