Quantcast

Tepić prikazala svedočenje o podvođenju u Jagodini: Ovo je razlog da padne Vlada

ssmpmd

Veoma poznat
Poruka
10.203
dobro,

gde su MALOLETNICE KOJE SU PODVODJENE? DA LI SE I JEDNA PRIJAVILA?
NIJE

šta onda baljezgaš?

Ko ti drma kavez, koji ti je...

Polako, jedan po jedan će svi vaši heroji da završe gde im je mesto i Palma i Mika i Leka.

To što se krmak šeta po televizijama pa malo brani sebe a malo preti drugima znači da je svestan šta stiže i kako će da prođe

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
52.696

Polako, jedan po jedan će svi vaši heroji da završe gde im je mesto i Palma i Mika i Leka.

To što se krmak šeta po televizijama pa malo brani sebe a malo preti drugima znači da je svestan šta stiže i kako će da prođe

Можда умре од короне пре него што га стигне рука правде јер се није вакцинисао.

kapetanmark

Poznat
Banovan
Poruka
8.129

ne brkaj babe i zabe

lecic je dokazao poligrafom da govori istinu i potvrdio da seksualnog odnosa nije bilo ni privatno ni na sceni, danijela samim tim laze

sto se mike tice, nikada ga nisam branio niti bih
palmu ne brnaim , ne podnosim debelog prasca, ali NEMA DOKAZA OSIM DREKE VASE POPUT MAIRNIKE KOJAJ E KURABELA DJILASA A DJIDO SARADNIK VUCICA...

AJDE CEKAMO VEC DVE NEDELJE NA TIH SEDAM DOKAZA

do sada se ni jedna ostecena nije pojavila, da vidimo hoce li....

ssmpmd

Veoma poznat
Poruka
10.203
ne brkaj babe i zabe

lecic je dokazao poligrafom da govori istinu i potvrdio da seksualnog odnosa nije bilo ni privatno ni na sceni, danijela samim tim laze

sto se mike tice, nikada ga nisam branio niti bih
palmu ne brnaim , ne podnosim debelog prasca, ali NEMA DOKAZA OSIM DREKE VASE POPUT MAIRNIKE KOJAJ E KURABELA DJILASA A DJIDO SARADNIK VUCICA...

AJDE CEKAMO VEC DVE NEDELJE NA TIH SEDAM DOKAZA

do sada se ni jedna ostecena nije pojavila, da vidimo hoce li....

:dash: :dash: :dash:

U kom ti paralelenom univerzumu živiš,

Vidiš, baš zbog psihopata koje mogu da slažu i ne trepnu, poligraf je apsolutno ništa, nula, nije ni dokaz, ni indicija, ništa.

kapetanmark

Poznat
Banovan
Poruka
8.129
:dash: :dash: :dash:

U kom ti paralelenom univerzumu živiš,

Vidiš, baš zbog psihopata koje mogu da slažu i ne trepnu, poligraf je apsolutno ništa, nula, nije ni dokaz, ni indicija, ništa.
pa svuda u svetu jeste NAROCITO NAJNOVIJOM METODOM, CAK I NAJVECI STRUCNJACI KAZU DA JE NEPROLAZAN...

do sad se vucic uvjek pozivao na poligraf a kad ga leka prosao onda ste promjenuli plocu...

nabijem i tebe i vucica, koji ovo koristi preko svog druga djide da utera dacicu i da ga dovede na nivo cenzusa...

sto se mene tice slobodno ali botino, narod zna vasu igru

a sad , budi ozbiljan

GDE SU DOKAZI, TIH SEDAM KOMADA?

bez dokaza nemoj ovde da baljezgas, jer cu i ja pcoeti da pricam da je tvoja sestra radodajka koja pusi za gratis....

dokaze cu ti plasirati kada se uverim za sigurnost svedoka!

ssmpmd

Veoma poznat
Poruka
10.203
pa svuda u svetu jeste NAROCITO NAJNOVIJOM METODOM, CAK I NAJVECI STRUCNJACI KAZU DA JE NEPROLAZAN...

do sad se vucic uvjek pozivao na poligraf a kad ga leka prosao onda ste promjenuli plocu...

nabijem i tebe i vucica, koji ovo koristi preko svog druga djide da utera dacicu i da ga dovede na nivo cenzusa...

sto se mene tice slobodno ali botino, narod zna vasu igru

a sad , budi ozbiljan

GDE SU DOKAZI, TIH SEDAM KOMADA?

bez dokaza nemoj ovde da baljezgas, jer cu i ja pcoeti da pricam da je tvoja sestra radodajka koja pusi za gratis....

dokaze cu ti plasirati kada se uverim za sigurnost svedoka!

Čime li si se špricao kad ovako lupetaš

Gde je to u svetu poligraf dokaz za bilo šta na sudu, daj prosvetli nas

Uostalom, valjda oni znaju

The American Psychological Association states "Most psychologists agree that there is little evidence that polygraph tests can accurately detect lies."

I da, da ne zaboravim, hebo te AV

комшија

Legenda
Poruka
63.479
1619988220013.png

PALMA PROSLAVIO VASKRS I ROĐENDAN U KRUGU PORODICE! Građanima Srbije čestitao praznik!

1619988252529.png

Predsednik Jedinstvene Srbije, narodni poslanik i predsednik Skupštine grada Jagodine Dragan Marković Palma je u selu Končarevu pored Velike Morave , gde je odrastao i gde živi danas, proslavio Uskrs ali i svoj rođendan u krugu porodice​

Marković je rekao " danas je Vaskrs, najradosniji srpski pravoslavni praznik ali je danas i moj rođendan a to nije slučajnost. Harmonika je moja duša, bez harmonike ne mogu da zamislim da živim. Naravno porodica, zdravlje i muzika. Šaljem poruku građanima Srbije, prvih 5 svadbi koje zakažu u Srbiji, posle ovih mera, sviraće besplatno orkestar Vladana Alempijevića. Ženite se, udajte se, da vam se deca rađaju i samo lepe stvari da vam se dešavaju, i da ih proslavljate uz harmoniku. Hristos Vaskrse!

Za dobru muziku pobrinuli su se Dalibor Marković, inače sin Dragana Markovića i Vladan Alempijević. Inače njih dvojica su bili pobednici festivala "Zlatna harmonika" I na festivalu "Prva harmonika" u Sokobanji u duetu.

Poslednja izmena od moderatora:

комшија

Legenda
Poruka
63.479

PALMA OTKRIO Na žurkama prisustvovala i moja žena

Predsednik Jedinstvene Srbije i narodni poslanik u Skupštini Srbije, Dragan Marković Palma, naveo je tokom televizijskog gostovanja da je već mesecima očekivao da će biti neka medijska hajka protiv njega.

02.05.2021. 15:24

Ja više nisam Dragan Marković Palma, nego Dragan Marković bunga bunga. Već mesecima sam očekivao da će neka medijska hajka biti na mene, ali sam se ja na to navikao jer sam javna ličnost”, rekao je Palma za Hepi i dodao:

“Mnogi ne znaju da na tim žurkama koje pominju često prisustvuje i moja supruga. I kada smo imali proslavu na Kopaoniku. I kada nastupa Dunja Freš koju pominju”.

Palma je naveo da mnogi ne znaju da on već 7 godina, kako tvrdi, kada ima proslave iza muzičara igraju devojke.

“Ne vidim tu ništa loše, mislim da svako voli lepe devojke, a ja sam došao na tu ideju želim da se razlikujem u nečemu od ostalih”, rekao je Palma.

Marković je povodom uskršnjih praznika poželeo svim građanima Srbije da se deca što više rađaju širom naše zemlje i da bude više radosnih, a ne tužnih vesti.

Poslednja izmena od moderatora:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.