Tema za sexualno isfrustrirane

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
7.126
Osim $to objedinjuje vi$e srodnih u jednu, ova tema imace i blagotvorno terapeutsko dejstvo, a mozda vam neko od zainteresovanih foruma$a konkretno i pomogne
Dakle.. Svi vi sexualno isfrustrirani krstosexualci istresite se ovde. Ne otvarajte milion nebulozni tema ako zelite malo da izblatite mu$ki ili zhenski rod. Iskalite ovde bes ako su vam se istro$ile baterije za vibrator ili vam je pukao poslednji kondom. Opljunite (in)direktno biv$e i sada$nje (van)forumske partnere. Pozhalite se na lo$ sex i nejebicu. Pi$ite o uzrocima va$e frustracije i nachinu na koji mislite da je prevazidjete. Prochitajte probleme drugih i barem na kratko zaboravite na svoj.

Sve vam je dozvoljeno osim da se hvalite da imate dobar sex!
 
A za sta sluze kukavice i ljubavni sex dnevnik?

Da ti kolega cLick pojasni...

Qkavice su tema za ba$ kukavice, a za ovu ovde treba hrabrosti i iskrenosti. Na kukavicama se pi$e sva$ta $to nema veze sa sexualnom frustracijom. Zefira npr. pi$e, citiram: "Nedostaje mi moj bata. (:" Kakve to ima veze sa sexualnom frustracijom?!
Mozda i ima, ne sporim, ali ovo je tema gde vi izlazhete va$e sexualne frustracije za razliku od kukavica u kojoj je potrpano sve zhivo $to nema veze sa sexom.. "Od sqanka do opanqa" $to bi se reklo :)

Ljubavni sex dnevnik. Takodje ljudi ne pi$u o sexualnim frustracijama vec se hvale, recimo Bad Wolf: "Ovako... Da vidimo: utorak jedna varijanta, petak druga... Ove nedelje zakazano za cetvrtak, a sledeca nedelja je udarna..." Kakve ovo ima veze sa sexualnom frustracijom?! Nikak'e Divlja. Zbog toga je ova tema jedinstvena. Napravljena da skupi fcukstracije na jedno mesto. $to bi recimo kolega Sinnke i kolega Aca morali da otvaraju po 10 tema za veche kad sve to mozhe da stane u jednu (legalnu). Optimizacija. Znam da ste skapirali, ali te$ko je biti iskren i izneti svoje fcukstracije pred forumske zveri. Mozda sam i ja nekada bio zver.. bzvvbzbzbvzz :)
 
Svaka cast za temu :lol: :lol: :lol:
Samo da neki ne shvate pogresno ono "istresite se na temu" :lol:

Dabome, ali se furuna$i prave ludi. 99% foruma je isfrustrirano sexualno, a onaj 1% je statistichka gre$ka. Uzmimo za primer mog ortaka. Lik je najdokumentovaniji jebach koga znam. Uvek ima po par varijanti i svako ko ga nezna i ko posmatra sa strane bi rekao da mu je extra i pozavideo bi mu (ako je hetero). Medjutim, samo nas nekolicina zna da je on sexualno isfrustriran. Kako?!. Pa lepo.
Njegov san je oduvek bio da kre$e dve ribe, ali nikako nije uspevao da ih nagovori na trojku. Najvi$e $to je dostigao je da natera par njih da se ljube, ali od sexa ni$ta. Iako **** redovno i dobre ribe, njegova zhelja i dalje stoji neispunjena i zbog toga je frustriran. Non stop pricha kako bi voleo da nagovori dve za trojku, ali mu ne ide. Kapirate.
Mozda i ti Divlja ima$ extra redovan sex sa nekim likom, ali si frustrirana $to ne mozhe$ da vodi$ ljubav sa recimo trojicom kuratih crnaca. Ili je neka od vas revoltirana $to dechko ne zheli da joj svr$i u usta i ostale pojave.
Znachi, prostora ima mnogo, ali ljudi nemaju hrabrosti da ga popune.
 
meni se nikada nije dig'o, wechito sam morao da improwizujem i da ga podwezujem stapicem od sladoleda, mada sam naleteo na jednu tetu koja je bash to wolela ( mlitawka) i doogo smo bili zajedno ali nju je zgazijo woz i od tada nemam sex, pa ako neka woli waginalnu nezznost nek' se jawi, sifra: durum testenina:oops:
 
Dabome, ali se furuna$i prave ludi. 99% foruma je isfrustrirano sexualno, a onaj 1% je statistichka gre$ka. Uzmimo za primer mog ortaka. Lik je najdokumentovaniji jebach koga znam. Uvek ima po par varijanti i svako ko ga nezna i ko posmatra sa strane bi rekao da mu je extra i pozavideo bi mu (ako je hetero). Medjutim, samo nas nekolicina zna da je on sexualno isfrustriran. Kako?!. Pa lepo.
Njegov san je oduvek bio da kre$e dve ribe, ali nikako nije uspevao da ih nagovori na trojku. Najvi$e $to je dostigao je da natera par njih da se ljube, ali od sexa ni$ta. Iako **** redovno i dobre ribe, njegova zhelja i dalje stoji neispunjena i zbog toga je frustriran. Non stop pricha kako bi voleo da nagovori dve za trojku, ali mu ne ide. Kapirate.
Mozda i ti Divlja ima$ extra redovan sex sa nekim likom, ali si frustrirana $to ne mozhe$ da vodi$ ljubav sa recimo trojicom kuratih crnaca. Ili je neka od vas revoltirana $to dechko ne zheli da joj svr$i u usta i ostale pojave.
Znachi, prostora ima mnogo, ali ljudi nemaju hrabrosti da ga popune.


A gde je tvoja hrabrost??!
Ili si statistička greška??!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top