Tema za one koji žele da smršaju

Veruj da je mnoooooooogo lakse smrsati ako korigujes ishranu (manje testenite, manje slatkisa, gaziranih pica, alkohola, a vise svezeg voca, povrca, ribe, dovolljno tecnosti, vode, cajeva...najmanje 4-5manjih obroka dnevno, spavaj dovoljno), ubaci u program vezbanja i kardio-vezbe, trcanje jako pomaze... Mozes da smrsas sigurno 4-5kg mesecno, a da ne osetis glad, pospanost i sl...
 
I ima se srusis s jednim obrokom ako se trosis previse..nema potrebe da se igras sa zdravljem

A limun i med daju energiju i brane od kojekakvih bolesti. Bitno je smrsati. Ne idem u teretanu da se napumpam kao ne znam kakva lozara, idem samo iz razloga da skinem sta sala, tj da sagorim kalorije, gledam po jos nekim forumima da za sat dobrog treninga moze da se skine 2000 kalorija, a ja daj Boze da unesem i 500? i ne moguce je da ne moze da se smrsa za 10 dana 5 kila? :(
 
A limun i med daju energiju i brane od kojekakvih bolesti. Bitno je smrsati. Ne idem u teretanu da se napumpam kao ne znam kakva lozara, idem samo iz razloga da skinem sta sala, tj da sagorim kalorije, gledam po jos nekim forumima da za sat dobrog treninga moze da se skine 2000 kalorija, a ja daj Boze da unesem i 500? i ne moguce je da ne moze da se smrsa za 10 dana 5 kila? :(

Nije zdravo..nema sanse da se skine a narocito da ostanes na tome
 
moja sestra je smrsala nesto vise od 10kg za 2-3 meseca, pridrzavala se ovoga sto sam malopre navela i kilogrami joj se nisu vratili....ako ti mislis da je lakse gladovati i za 20ak dana smrsati 10kg (a, da ti se onda naglo vrati isto toliko, ako ne i vise), od toga da balansiranom ishranom i zdravm zivotom mrsavis malo sporije, onda ok
 

Pa ljdi su mrsali po 6-7 kg mesecno a samo su izbacivali hleb iz jelovnika :)

Muka mi je vise od tih zdravih korekcija u ishrani i nista se ne desava, salo se skida gladovanjem, Seselj za 20 dana sto nije jeo nista u hagu smrsao je 20 kila :D Hehehe stim da je njegov metabolizam dosta sporiji od mog.

Ja sam dostao jeo hleba ranije, sad ako ga izbacim u startu ce biti rezultat, pa izbacim i hrane nesto, i jos na to dodam trening i za mesec dana ja se doveo u red, svestan sam toga da moze da se vrati, naravno ako se vratim na stari rezim ishrane, a ja kad smrsam onda cu da se hranim zdravo :) !@georgejune jel to ok?
 
Uh brate mozes ti i od stresa da se propolovis:lol:evo ja se znojim ko lud vec 3 nedelje i na vagi isto..uopste ne jedem hleb..beli godinama..ali vidim napredak u zatezanju misica..kondicija napredak..snaga..ali kg isto..ocekujem za 3 meseca tek da malo skinem i da to valja bez povratka
 
pa dobro, ti se vratis na bajs i sve ode.. ;)
a ja cu ipak da gladujem, koliko god lepse zvucalo to da se hranim zdravo i da nisam gladan i jos da smrsam. Sve je stvar u karakteru ja ga nemam jakog, ali sad osecam da je trenutak da prelomim :D
I od danas krecem, javicu rezultate, nadam se da ce ih biti, ili ne mora da ih bude na vagi ali kad se pogledam da vidim da ne izgledam ako da sam popio 10 litara piva.
 
Da li je moguce smrsati ako se vezba u teretani, znaci vezba se svaki dan, i jede se samo jedan obrok na dan, ili dva manja obroka bez hleba? Moguce da ce mnogima biti smesno, ili cudno sto se jede tako malo, sigurno je da i nije zdravo, ali treba skinuti 10 kila sala :( a u toku dana pijem dosta limunade sladjene sa medom, ali ne mnogo meda.

Ja po mojim nekim proracunima verujem da za 10 dana moze da se srsa 5 kila, sta mislite Vi?

Pa, majkumu valjda je bitno i šta se gubi :eek:
Znaš ono kad je ciga taman naučio konja da ne jede, a ovaj crko!:lol:
Ali da ti ja tu ne pametujem, to što ti hoćeš nije dobro, a zašto nije dobro imaš na forumu milion objašnjenja.
 
Da li je moguce smrsati ako se vezba u teretani, znaci vezba se svaki dan, i jede se samo jedan obrok na dan, ili dva manja obroka bez hleba? Moguce da ce mnogima biti smesno, ili cudno sto se jede tako malo, sigurno je da i nije zdravo, ali treba skinuti 10 kila sala :( a u toku dana pijem dosta limunade sladjene sa medom, ali ne mnogo meda.

Ja po mojim nekim proracunima verujem da za 10 dana moze da se srsa 5 kila, sta mislite Vi?

Nije zdravo da se izgladnjuješ i nije baš ni normalno da se za nedelju dana skine 5 kg normalno je da za mesec dana skineš do 4kg i to da imaš tri obroka, naravno moraš da paziš šta i koliko jedeš.Znači dovoljno je da izbaciš svu suhomesnatu hranu,slatko u svim oblicima i gledaj da beli hleb zameniš sa integralnim i naravno nema jela na trafici i pekari.;)
 
pa dobro, ti se vratis na bajs i sve ode.. ;)
a ja cu ipak da gladujem, koliko god lepse zvucalo to da se hranim zdravo i da nisam gladan i jos da smrsam. Sve je stvar u karakteru ja ga nemam jakog, ali sad osecam da je trenutak da prelomim :D
I od danas krecem, javicu rezultate, nadam se da ce ih biti, ili ne mora da ih bude na vagi ali kad se pogledam da vidim da ne izgledam ako da sam popio 10 litara piva.

Pa sad ako se ne vidi na vagi tesko da ce u ogledalu i jos za 10 dana:lol:
 
georgejune i ostali,
znam da imate dobru volju ali ostavite ovakve pacijente koji su popasli svu pamet u oblasti nutricinizma i treniga neka crkavaju sami.Pustite malog vidite da mu frka da bude fit do nove godine,nece na zurku devojcice da ga pogledaju ako se ne osusi.Znaci na teme o kojima je x puta vise pisano ne odgovarajte!!!Neka mozgovi malo prolunjaju forummom pa nek citaju za promenu
 
pa da, samo sto ja nisam mislio na period od 10 dana... da moze da dodje do neke drasticne promene.

Naravno da za 10 dana nećeš uraditi ništa.. na žalost ima jako mnogo ljudi koji misleći da će raznim štetnim dijetama rešiti problem za desetak dana...E pa neće! Mogu samo da naruše svoje zdravlje koje može da bude trajno...jer niko se nije ugojio za 10-20 dana 10-15 kg pa treba da bude siguran da ih za toliko neće ni skunuti.;)
 
Naravno da za 10 dana nećeš uraditi ništa.. na žalost ima jako mnogo ljudi koji misleći da će raznim štetnim dijetama rešiti problem za desetak dana...E pa neće! Mogu samo da naruše svoje zdravlje koje može da bude trajno...jer niko se nije ugojio za 10-20 dana 10-15 kg pa treba da bude siguran da ih za toliko neće ni skunuti.;)

Sto je najgore i najsmesnije da se ugojis i mozes nekako sa suplementacijom, ali da skines je uvek bilo 17 puta teze hahahhahah

JA STVARNO NE ZNAM DOKLE CE LJUDI DA SE GOJE TAKO STO SE IZGLADNJUJU???

ONO STO SE NA VAGI VIDI KAO MINUS JE ZAPRAVO MISICNO TKIVO KOJE SE POJELO A SALA IMA SVE VISE I VISE.....

Pa se tu odmah poremeti i hormoni i to SVI pa posle izgledas debeo kao svinja i to ne zbog jela nego ZBOG POREMECENIH HORMONA pa budes debeo kao oni iz cirkusa debeli sto im se smeju a ujedno i malokrvan, slab, bez kondicije itd......

DOK JE VAS "PAMETNIH" TERETANE FITNES CENTRI I FABRIKE SPORTSKIH REKVIZITA ZA VEZBANJE CVETAJU.....

A JA NE RAZUMEM KAO VAM NE DODJE IZ DUPETA U GLAVU, MILIJARDE LJUDI SE IZGLADNJUJU I MILIJARDE LJUDI SU OPET PREDEBELI I TAKO SE MUCE CEO ZIVOT DOK NE DIGNU RUKE OD SVEGA ILI DOK NE UMRU PAK.....

ZNACI SHVATITE BRE, IZGLADNJIVANJEM SE GOJITE, A JEDENJEM STO VISE OBROKA DNEVNO (MANJIH I NUTRITIVNO KVALITETNIJIH) ZAPRAVO MRSAVITE...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Niste shvatili pitanje, no nema ni veze. Vredjate me ni to nije problem. To samo govori o Vama kao licnostima, nalozenim i napaljenim :)

Btw vidim koliko su se ugojili oni sto su bili po logorima a mesecima nisu jeli nista...

Ti koji su pusteni iz logora su posle imali 40 kila viska preko normalne tezine jer su toliko usporili metabolizam da bi preziveli da sve ali sve sto unesu im se deponuje kao rezerva za prezivljavanje tj cisto salo........
Cak im organizam vise i ne koruisti normalno za odrzavanje bazalnog organizma, nego polovicno - pa su malaksali, pospani, sanjaju kosmare, hormoni testosteron i hormon rasta nemaju od cega da se prave jer nije bilo masti u telu pa kad nema testosterona koji je zaduzen za topljenje masnoca i izgradjivanje misica - ONI SE JOS TRODUPLO GOJE......

Svi ti "palestinci" iako su imali 20 kila sa sve krevet - niko od njih nije imao definiciju i trbusnjake sto znaci DA JESU BILI LAKSI ALI SU IM SE SMANJILI MISICI I MALO SALA A SALO JE OPET OSTALO I OPET SMESNO I MASNO IZGLEDAJU!

SVOJE TELO NE MOZES PREVARITI NIKAKO, NIJE ONO GLUPO, TO SU MILIONI GODINA EVOLUCIJE I PRILAGODJAVANJE TELA PREZIVLJAVANJU....
Ako hoces da zajebes telo mozes samo ako radis naopako (naocigled) a ne da ne jedes........
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top