Koji sportski dogadjaj biste voleli da gledate uživo.?

River Plate - Boca Juniors

E to brate, isto. :super:

Takodje recimo i u Brazilu bi voleo da pogledam neki derbi tipa Flamengo - Fluminense, Korintijans - Palmeiras, Atletiko Mineiro - Kruzeiro, Internacional - Gremio ili tako neki, uopste voleo bi da vidim neki fudbal uzivo u Juznoj Americi jer to je tamo bas ludilo i treba doziveti.
Recimo i neku utakmicu Svetskog prvenstva isto, verujem da bi bio super dozivljaj.

Basket obozavam, ali sto se tice basketa ono gledao sam uzivo ne znam Bodirogu, Divca, Stojakovica, Tonija Parkera, Manu Djinobilija, Tima Dankana, Alena Ajversona, Stefona Marbera, Sona Meriona, Amare Stodemajera, Mela Entonija, Lebrona Dzejmsa, Dvejna Vejda, Ricarda Dzefersona, Dirka Novickog, Jao Minga, ne znam onu Argentinu iz 2004. sa Djinobilijem, Skolom, Nocionijem, Obertom, Skonokinijem, Montekijom, Pepe Sancezom, Volkoviskim, itd , pa ne znam onu Grcku iz 2005/06 sa Teom Papalukasom, Diamantidisom, Spanulisom, Hadzivretasom, Bejbi Šekom i ostalima, pa ne znam Pau Gasola, Navara, Šarasa Jasikivičijusa, Šiškauskasa, Andreja Kirilenka, JR Holdena, Hida Turkoglua, pa ne znam one And 1 streetball legende kao sto su Hot Sauce, Main Event, Bone Collector, The Professor, pokojni Alimoe, pokojni Escalade,itd, tako da ono nakon svih tih legendi ono malo ko sad moze neko posebno da me impresionira (cast mozda nekim izuzecima), eto recimo voleo bi da sam bio u prilici da gledam uzivo ovaj poslednji Mundobasket u Manili ili onaj prosli u Kini 2019. jer oba su bila bas zaista odlicna i nezaboravna.
Recimo jako bi voleo da posetim onaj najpoznatiji teren za ulicni basket Rucker Park u Harlemu i da odigram neki basket i ubacim neke koseve na terenu gde su pikale brojne legende poslednjih 50,60 godina sto NBA, sto legende koledz kosarke, sto legende ulicnog basketa.

Mada generalno ono kako sam stariji strast za sportom mi ne popusta ali nemam sad neku preteranu zelju da uzivo gledam sportske dogadjaje u smislu da sad na nesto "moram" da odem ili da vidim ne znam ni ja sta ili koga kao sto sam nekad ne znam morao da odem da vidim onu selekciju Argentine iz Indijanapolisa i Atine, da ne znam vidim Bodirogu, Stojakovica, Divca, Djinobilija, Skolu, Tonija Parkera, Ajversona, Tima Dankana, Stefona Marberija, Novickog, Jasikevicijusa, Tea Papalukasa, Jao Minga, Kirilenka, JR Holdena, itd ili ne znam kao morao sam da odem da vidim Partizan kad je usao u LŠ ili ne znam kad je dolazio Real Madrid sa Zidanom, Figom, Robertom Karlosom, Raulom, Bekamom, itd, ono prosto vise ni nema takvih legendi i takvih igrackih velicina i takvih ekipa ili mozda ima ali u nekim mikro dozama i na kasicicu, prosto i sam sport se promenio i otisao u nekom smeru ...........ajmo reci koji mi se bas i ne dopada previse.
 
Orlando, nevažno protiv koga. U najidealnijem slučaju, kako dobija četvrti meč u finalu NBA.

Orlando Magic Sport GIF by Sealed With A GIF
 

Back
Top