Tema za devojke od 30+

A koji su to signali ?

Evo npr. Ja sa ovakvu pamet da rešim da ostavom cojeka svog i da krenem da tražim drugog

Znaći 21 godinu sam bila u braku a prije braka sam jednom dozvolila da me pipa preko majice

I kako da ja sad znam za te signale ?

Stavi na papir te signale

Kad bih kojim slucajem odlucila da te signale stavim na papir, bilo bi dovoljno materijala za knjigu. :lol:
 
A koji su to signali ?

Evo npr. Ja sa ovakvu pamet da rešim da ostavom cojeka svog i da krenem da tražim drugog

Znaći 21 godinu sam bila u braku a prije braka sam jednom dozvolila da me pipa preko majice

I kako da ja sad znam za te signale ?

Stavi na papir te signale

Svaki muskarac ku2var , stavice te u prvi plan kad si sa njim....mislim ono u stilu, kao nikad nije video zenu dok se ti nisi pojavila. Ljubomoran je do zla Boga, jer misli da su svi kao i on ku2vari.Uvek cist, nasmejan, sarmantan....
 
Po pogledu (ne po kretanju ociju) i ostalim pratecim signalima koji potvrdjuju sumnju.

Ako gleda u telefon.:)

- - - - - - - - - -

Svaki muskarac ku2var , stavice te u prvi plan kad si sa njim....mislim ono u stilu, kao nikad nije video zenu dok se ti nisi pojavila. Ljubomoran je do zla Boga, jer misli da su svi kao i on ku2vari.Uvek cist, nasmejan, sarmantan....

Nemoj tako.

Postoji i onaj viši novo k.urvara koji kaže da je nezreo za "ozbiljne" veze.

Taj je bar iskren.
 
Svaki muskarac ku2var , stavice te u prvi plan kad si sa njim....mislim ono u stilu, kao nikad nije video zenu dok se ti nisi pojavila. Ljubomoran je do zla Boga, jer misli da su svi kao i on ku2vari.Uvek cist, nasmejan, sarmantan....

:roll:

- - - - - - - - - -

A koji su to signali ?

Evo npr. Ja sa ovakvu pamet da rešim da ostavom cojeka svog i da krenem da tražim drugog

Znaći 21 godinu sam bila u braku a prije braka sam jednom dozvolila da me pipa preko majice

I kako da ja sad znam za te signale ?

Stavi na papir te signale

malo je to teze da se stavi, jer zavisi od osobe do osobe a i do prilike
 

Back
Top