Tema za devojke od 30+

i još ovo za kraj...ona koja ne ume na vreme da prepozna da joj je muž / momak švalerčina, onda možda bolje i ne zaslužuje

Gledajući serije moj rodjak sa sela i selo gori baba se češlja srljanje muškaraca je kavaljerski delikt .....


Moja mama je vazda govorila u bosnu se nemoj udati oni su čudni a nemoj ni u srbiju oni vole žene aj što vole svoju ali vole tudje više nego pogaču pojesti ....
 
Gledajući serije moj rodjak sa sela i selo gori baba se češlja srljanje muškaraca je kavaljerski delikt .....


Moja mama je vazda govorila u bosnu se nemoj udati oni su čudni a nemoj ni u srbiju oni vole žene aj što vole svoju ali vole tudje više nego pogaču pojesti ....

ko nije za druge taj nije ni za sebe...:lol:
msm, kako ce tvoja zena znati da si dobar ako nisi prosao verifikacionu komisiju...:lol:
 
:)))

Ispade tako

Za vrijeme juge bake u mostaru petkom posjedaju na šamlice i kako devojke prolaze na igranku govorile su " ajde đevojke lijepe mile sve dajte samo gace jok"

jes izvrnut svet, majka mi pricala da su posle igranke isli odvojeno, mislim roditelji i deca kuci, deca su isli pored potoka roditelji ulicom, zasto, da bi se malo stiskali (bez seksa)...kaze majka, koja nije isla nije se ni dobro udavala :roll:

- - - - - - - - - -

15 - 40, ваљда.

ne znam, u moje vreme, su vec ove poesl 30 zvali babadevojke
 
jes izvrnut svet, majka mi pricala da su posle igranke isli odvojeno, mislim roditelji i deca kuci, deca su isli pored potoka roditelji ulicom, zasto, da bi se malo stiskali (bez seksa)...kaze majka, koja nije isla nije se ni dobro udavala :roll:

- - - - - - - - - -



ne znam, u moje vreme, su vec ove poesl 30 zvali babadevojke

U tvoje vreme :) i u moje :)))

Al juče javiše da je žena sa 60 godina u Španiji rodila dvojke . Otac od 63 godine veseo i pokazuje cerkici koja ima 3 godine prinovu :)

Znači 30 je mlado još
 
15 - 40, ваљда.

Pogledaj kako izgleda danas C.C.Catch,rodjena je 1965-e godine:
C-C-Catch-cccatch-13886408-625-800.jpg
 
Врло важно шта је која протува у твоје време говорила.

isto vaszno ko to sto ti goviris

- - - - - - - - - -

U tvoje vreme :) i u moje :)))

Al juče javiše da je žena sa 60 godina u Španiji rodila dvojke . Otac od 63 godine veseo i pokazuje cerkici koja ima 3 godine prinovu :)

Znači 30 je mlado još

senzacije ima uvek, samo malo morgen je zena od 60 devojka

30 je u mom slucaju potaman :)

- - - - - - - - - -

Pogledaj kako izgleda danas C.C.Catch,rodjena je 1965-e godine:
Pogledajte prilog 347963

prvo ova nije moj tip, drugo, 1 posto zena na svetu izgleda tako posle 50te
 

Back
Top