Telepatija i telekineza

pikax:
Meni uopste nije jasno ( buduci da anatomiju i fiziologiju coveka poznajem vrlo dobro :D ) kako ti ljudi mogu da ovladaju autonomnim f-jama na koje , kako da kazem , obican covek ne moze da utice..nikako...
Zen budizam.Vežbanje, vežbanje, vežbanje, vežbanje, vežbanje, vežbanje, vežbanje... i ništa razmišljanje, tako je na primer sa učenjem čitanja i pisanja, da li razmišljamo dok čitamo ili nesvesno, čak i nahotice čitamo slova čim ih vidimo?
 
Pozdrav

Telekineza nije mnogo teska mislim za mene :))) svaki covek se rodi se nekom razvijenom sposobnoscu Telekineza, AP, RV, Telepatija.............sada kada covek otkrije svoju sposobnost koja mu je naj razvijenija nece mu trebati mnogo da ovlada tom sposobnoscu kao sto je slucaj kod mene sa telekinezom to mi je super ali na primer AP, RV itd..... mora da se vezba.

Pogledaj na mom forumu http://jackass.s1.bizhat.com/ imas dosta o telekinezi i kako da ovladas telekinezom. Jedino sto treba da imas u galvi je to da je sve moguce da su svi predmeti laki i da je ceo svet od atoma a atom nije tezak, na primer kasika je od atoma ako je od atoma lagana je i lako se krivi pa probaj da je iskrivis zamisli da se krivi napravi osecaj u ruci da drzis tecnos i samo se opusti ;).

A da zaboravio sam da kazem kada pokrenes jednu sposbnost kada je vezbas ostale ce biti lakse da se nauce.
 
Pozdrav

Ne bre to sam testirao host sa tim imenom i posle nisam mogao da promenim poslao sam adminu servera da proba da promeni ime.

Da Oximoron posedujem samo ne mogu da nadjem neku kamericu da snimim.
Oximoron nemoj da mislis da mogu da pomeram stolice itd... jer ne mogu jedino mogu stine papirice, stvari okacene o strunu i mogu da krivim kasike i viljuske.

Svi imamo iste sposobnosti samo sto nemaju svi razvijenu telekinezu neko ima telepatiju neko RV itd........
 
Talamasca
Verovatno ti je jasno da su vrlo male sanse da ,progutamo, tvoje tvrdnje bez dokaza.

Ali samo zato sto mi delujes kao razuman lik na prvi pogled necu nista da komentarisem dok ne budem mogao da pogledam tvoj sajt.
 
Pa to je lako, kada god nesto ucimo najpre moramo razmisljati i koncentrisati se na to.
Dugotrajno vezbanje stvara refleks kada se potrebna vestina ili znanje ispoljava bez svesnog razmisljanja o tome.
Najbanalniji primer je voznja automobila.
 
Da,da neki voze "bez mozga"... hahaha
c040.gif
 

Back
Top