Ukrajina traži od NATO-a da pošalje trupe prvi put od početka rata

A vidi, Putko ima sada koliko 70+ godina

U tim godinama covek moze da pandrkne na beton bilo kada. Ne mora da bude ni bolestan, prosto starost je to. Forumski rusofili ce naravno da pisu po forumu debilizme tipa ubio ga Haski sud.

To je neminovno. Pitanje je samo kad ce.

Nazalost, taj dan ce otkriti svu patologiju srpskog drustva.

Dobro, nije kao da mi ne znamo kakve su to patologije :hahaha: , ali ce bas u javnosti da bude vece pokazivanja patologija nego kada ih ostavi zena.

Nazalost, taj dan ce otkriti svu patologiju srpskog drustva.

Dobro, nije kao da mi ne znamo kakve su to patologije :hahaha: , ali ce bas u javnosti da bude vece pokazivanja patologija nego kada ih ostavi zena.
Ici ce neki specijalni program na svim televizijama, a onda ce Vuçiç da uleti i da drzi monolog od 13 sati u kom ce da prepricava anegdote kako mu je Putin lupao zauske

U zivotu je sve relevantno
Kod tebe je sve sigurica,a kladim se da neznas sta ces sutra da veceras
Zasto sam ubedjen da neces da razumes
Naravno da nije sve sigurica.

Sanse za moj scenario su 99,32%.

Sanse za tvoj su 0,67%

Ovih 0,01% je da ih Planetarni Predsednik Vucic pomiri sve, i dobije Nobelovu nagradu za mir.

Zasto nuklearke; to moze da bude samo novi Vietnam.

Nece tih 300k da ide na juris; imaju prednost u avijaciji … mogu da upotrebe 1000 aviona.

Malo me i mrzi da vam crtam ali dobro, da vidimo kako bi to funkcionisalo

- odakle bi poletali ti avioni
- da li bi Rusi odmah gađali te aerodrome
- šta bi se posle desilo

okreni, obrni, dođeš do nuklearki u najviše 3-4 koraka

zato i neće biti direktnog sukoba NATO i Rusije, jasno je i jednoj i drugoj strani kako se takva ludost završava.

- šta bi se posle desilo

zato i neće biti direktnog sukoba NATO i Rusije, jasno je i jednoj i drugoj strani kako se takva ludost završava.
Pomalo smrdi na uzajamni dogovor,posle korone nesto je moralo da se desi
Sta planiraju posle ovoga?

Pa jel lete Rusi iznad Kijeva

Oh, wait
oces da kazes da ne mogu da pogode sta hoce, a mogu u ljvovu? i zasto da lete iznad kada mogu da ih pogode iz daljine sa kaspijskog jezera cak?

evo sada za harkov zeleni trazi patriote i?

Зеленски је изјавио да Украјина може да изгуби Харков ако Запад не испоручи два ПВО система „патриот“. Међутим, руски војни експерти указују на то да систем „патриот“ може да „покрије” само један објекат, односно два система су у стању да заштите два објекта.
https://srbin.info/svet/bitka-za-harkov-americka-skupa-igracka-je-nemocna/?lang=lat
Харков је велики град и да би се покрио на одговарајућем нивоу потребно је најмање седам батерија „патриота“.

znaci zna da nece da dobije i pravi sebi alibi ako izgubi harkov

ili znaju svi da je preveliki zalogaj sam grad, i onda daj da se izvuce bar nesto 2 patriota, kao da su mu rusi diktirali sta da trazi

ej zeleni trazi amerima 2 komada da vezbamo na njima, vicu rusi s druge strane linije fronta, ali nemoj 7 da mi rusi ne nagrabusimo na harkovu

Poslednja izmena:
Ako NATO bude aktivno učestvovao u borbama ne ginu atomske bombe po bitnim ciljevima širom Evrope.
Alo, jesi li zaboravio da su Britanija i SAD potpisnice garancija bezbednosti Ukrajine na osnovu čega je ona dala svoje atomske bombe?
Šta je vama ljudi? Rusija je ta koja nema prava da bude u Ukrajini, a ne SAD.

- šta bi se posle desilo

Kako se zavrsava; sprzice raju kao i u svakom ratu; guzonje u bunkerima i Novim Zelandima … na kraju dana sprzena Evropa, treba to neko ponovo da izgradjuje, uzima nove kredite (RESET starih) … smanjena populacija; otarasili se penzionera …

Nista novo; stara prica … sto se tice atomki; nikakav problem … eno Hirosime i Nagasakija nikad bolji…

Alo, jesi li zaboravio da su Britanija i SAD potpisnice garancija bezbednosti Ukrajine na osnovu čega je ona dala svoje atomske bombe?
ja nisam znao! pa, eto sada je jasno kako su ubedile ukrajinu da ratuje sa rusijom, slagavsi je da ce da uskoce, ali vidimo od toga nista vec 2 godine

zato meni onaj ukra prica, ma nato ce da uleti oni samo da dzarnu mecku... ali vidimo kako nato ulece, makron samo ne iskljucuje tu ideju od skora, a dve godine unazad?

znaci, vucic bar tvrdi da nista nije potpisao, a ovi? slagase jadne ukre, jos malo i ponestadose vojno sposobni ukrajinci ocekujuci da nafo konacno uskoci da ih brani kao garant

pa zato ovaj "sisaturirani gospodin" tvrdi da je nato vec u ukrajini, da ne ispadnu lazovi

ccc, o kako je lepo biti glup - ovo ide na moj racun. niko da se ne uvredi

МИслим да Русима уопште није до рата. А са друге, стране, сасвим сам сигуран да се не боје. Гледаће да избегну то, али ако не може, потући ће се пуном снагом. У сваком другом случају, Русија ће нестати.
nemaju kao.zapad drugog izbora, rat u ukrajini za njih znači život ili smrt, sudbina rusije se odlučuje u ukrajini

Е то је добро!
evo sa'cemo mi ameri da .... posaljemo vucica da brani olenu od zlog putina

zeleni je pozvao nato da bi sutra imao alibi sto je izgubio rat, jer nato nije dosao, a obecao je, garantovao je kako rece
Svaka zemlja koja je napadnuta ima pravo da traži pomoć od koga hoće. Ne razumem šta tu nije jasno.
nije jasno zasto su garantovali, pa ispalili jadne ukre, jel zato pomoc u milijardama, da se opere savest?

koliko dugo cemo da cekamo da nafo odgovori na taj vapaj za zaista pomoci>? 'ocemo da kazemo kao sit.gosn da je nato vec 4 meseca tamo? ili ce tek da dodje za 4 meseca? cekajuci godoa...

A Rusija je potpisnica Minskog sporazuma. Ima odgovornost da gleda da se isti ispoštuje.

A Rusija je potpisnica Minskog sporazuma. Ima odgovornost da gleda da se isti ispoštuje.
anglo-sasi su ispalili ukre, a rusi nisu svoj donbas i krim

sutra u NSP da se zna ko drzi rec i ciji potpis vredi, a na ciji mos' se popisas, zna vucic posao, nista ne potpisuje, a rec mu ionako ne vredi pisljiva boba! srbi se nadaju da siftar aljek ne laze njih, nego zapad, ali treba biti glup zaista pa poverovati da ce da prevari zapad

На примедбу новинара да су многи Американци забринути колико се новца троши на Украјину, Зеленски је рекао да се тај новац не троши у Украјини, већ у америчким фабрикама, где се стварају америчка радна места.https://srbin.info/svet/bitka-za-harkov-americka-skupa-igracka-je-nemocna/?lang=lat

pa ja sam to rekao ihahaj odavno

Poslednja izmena:

Back