Tajne veze

Jeste, ali...

Dobro. Hajde sad malo više da kažem.
Znači, situacija je takva da su to dvoje u situaciji da su se već zaglibili u neke veze i nisu u poziciji iz ko zna više kojih razloga da lako izađu iz njih. Ukoliko nezadovoljstvo u tim vezama postoji, ljudi traže uklanjanje tog nezadovoljstva kod drugog partnera. Da li je u pitanju seks (ima ga malo, ima ga puno, ali ne na onaj način kako to nekog zadovoljava, ima ga i dobrog, ali fali još nešto... razne varijante), da li su u pitanju i neka posebna osećanja, nije bitno, postoji potreba. Postoji i i čist razlog nekakve radoznalosti, želje za novim uzbuđenjem, avanturom itd.

U postavci teme, čovek je stavio samo "nezaboravan seks". To je zato što je to u ovom trenutku njegova ključna fantazija ili ga jednostavo samo zanima problem postavljen u takvom kontekstu. To je OK, ali mislim da je bitnija tajnost veze u ovoj priči. Ostale stvari su motivi za održavanje tajne veze.
 
moje srce:
ako se ja zaljubim, onda veza u kojoj sam i nije kako ti to kazes "ozbiljna".
Boze, srce, izvini a gde ti zivis? Pa ja znam jedno oko milijardu ljudi koji ne samo sto su bili u ozbiljnim vezama, nego i brakovima od po puno godina, pa se zaljube... Ne mozes komandovati srcu, nisi robot valjda?! Sta sad, ja sam u ozbiljnoj vezi i programiram se da nikada necu da se zaljubim vise ni u koga sem u tog sa kim sam? Ne kapiram, takve stvari se prosto dese, ne planiraju se....
 
onda sam se mozda izrazavala nejasno, pa otuda zabuna.
ja ne znam zasto ti, ili episkop, ili neki treci covek ulazi u veze. ne znam zasto ulazite u brak. ne znam sta za vas znaci zaljubiti se. ne znam sta za vas znaci voleti.
ne znam vase prioritete.

ali sebe znam.
 
gospodjica14:
Boze, srce, izvini a gde ti zivis? Pa ja znam jedno oko milijardu ljudi koji ne samo sto su bili u ozbiljnim vezama, nego i brakovima od po puno godina, pa se zaljube... Ne mozes komandovati srcu, nisi robot valjda?! Sta sad, ja sam u ozbiljnoj vezi i programiram se da nikada necu da se zaljubim vise ni u koga sem u tog sa kim sam? Ne kapiram, takve stvari se prosto dese, ne planiraju se....
srcu ne mozes komandovati, ali mu mozes doskociti, i da, uz pomoc mozga. Evo kako to ide plasticno. Meni su tajne veze npr bljak, iz milion razloga, to je moj stav, ali znam da coveka cekaju u zivotu razna iskusenja i da on i nije bas neki junak. Kako ja da onda ostanem dosledna svom stavu. Pa tako sto cu biti iskljucivo sa nekim ko mi je oko 80% idealan (sto je realno najbolja varijanta) i onda teeeeeskooo da ce mi tamo neki privuci paznju tek tako, tj na onaj nacin, jer je moj trenutni vec u velikom plusu sa kvalitetno izgradjenim odnosom, pa sve i da taj neki drugi bude isto tako 80%... prosto nece dobiti priliku. U praksi uspesnost metode 80%. :lol:
 
Borg_Queen:
Pa tako sto cu biti iskljucivo sa nekim ko mi je oko 80% idealan (sto je realno najbolja varijanta) i onda teeeeeskooo da ce mi tamo neki privuci paznju tek tako, tj na onaj nacin, jer je moj trenutni vec u velikom plusu sa kvalitetno izgradjenim odnosom, pa sve i da taj neki drugi bude isto tako 80%... prosto nece dobiti priliku.
otprilike o ovome sam pricala.
 
Borg_Queen:
srcu ne mozes komandovati, ali mu mozes doskociti, i da, uz pomoc mozga. Evo kako to ide plasticno. Meni su tajne veze npr bljak, iz milion razloga, to je moj stav, ali znam da coveka cekaju u zivotu razna iskusenja i da on i nije bas neki junak. Kako ja da onda ostanem dosledna svom stavu. Pa tako sto cu biti iskljucivo sa nekim ko mi je oko 80% idealan (sto je realno najbolja varijanta) i onda teeeeeskooo da ce mi tamo neki privuci paznju tek tako, tj na onaj nacin, jer je moj trenutni vec u velikom plusu sa kvalitetno izgradjenim odnosom, pa sve i da taj neki drugi bude isto tako 80%... prosto nece dobiti priliku. U praksi uspesnost metode 80%. :lol:

I dalje je tvrda kao kamen chooovecheee...
 

Back
Top