Tajne veze

Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.
Kada sam u ozbiljnoj vezi , onda sam vjeran , bez obzira da li me neka druga seksualno privlaci .Svakoj djevojci sam objasnio kakav sam
i da od nje ocekujem vjernost .Ako to ne moze ispostovati , bolje da ide od mene dok je vrijeme .Neke su me testirale da vide da li mislim
ozbiljno . Mislio sam ozbiljno i letile su iz veze kao iz katapulta !
 
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.

ne poričem da to vjerovatno ima svojih draži...pa gledala sam u filmovima dokel to odvede, hehehej
ali...ne podržavam
 
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.

to mi je nekako bespotrebno, ako mi neko odgovara bicu sa njim i nemam potrebu za nekim drugim,ako mi ne odgovara sta cu sa njim vise... al ima raznih situacija koje mozda pravdaju vezu takve vrste, nikad se ne zna sta moze da se desi kroz zivot
 
Не видим зашто онда не бих био у озбиљној вези са том неком... Мсм има привлачност, секс је незабораван како си навео, обоје желе озбиљну везу чим су у њој, мсм не видим проблем..
 
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.

ko laze taj je shatro faca

ko zapamti gde je,shta i kome slago...taj je car
 

Back
Top