Tajne veze

moje srce:
da li u mozgu ima rupa, kad se ceo novi covek uglavi, i to neprimetno?
ili prvo dodje ideja/zelja za novim, pa se onda novi pojavi?

mislim da se sve moze racionalno objasniti, samo objasnjenje obicno ne prija.
doduse, ja sam prilicno spora osoba, kojoj se u mozak ne ulazi ni lako ni brzo ni slucajno...

ne moze se sve racionalno objasniti. ja sebi jednu epizodu ne umem objasniti. nije bilo prethodne ideje u mozgu, ni traga. mogli bi reci podsvest, ali to nije nesto sto se kontrolise, zar ne, pa tako dolazimo na isto.
 
lmihajlo:
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.


Nisam pristalica tajnih veza ....
 
lmihajlo:
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.

nek radi ko sta oce.
 
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.

Meni su tajne veze prilichno podmukla pojava, u kojoj pravimo budalu od osobe sa kojom zivimo. A da li volimo da zivimo pored budale?

Tu i tamo neki seks ajde .. mada mi je i to mufljuski.

Juche sam pregledala jedan seksi sajt i prochitala oglas - zena trazi mushkarce za seks, s tim da muz bude prisutan. I onda sledi galerija slika na kojima se ona pokazuje gola, pa u akciji i na par mesta se vidi ruka (predpostavljam muzevljeva) koji sve to slika, pa joj je recimo pomerio gacice, pridrzao ruku, nogu i slichno. To mi je mnogo korektnije nego da se svako od njih zvekece sa strane, ako su se vec zasitili jedno drugog, a iz nekog razloga ostaju u vezi/braku.
 
Vesela_zena_beogradska:
Meni su tajne veze prilichno podmukla pojava, u kojoj pravimo budalu od osobe sa kojom zivimo. A da li volimo da zivimo pored budale?

Tu i tamo neki seks ajde .. mada mi je i to mufljuski.
Ma niko ni ne kaže da je to moralno ili cool. Samo se radi o tome da se podlegne iskušenju, i onda koprcanje da ne dođe do neke katastrofe.
 
lmihajlo:
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.

Ako prija prija, ako nekome to odgovara i nema nikakvih problema sa svojim bracnim partnerom ili partnerom,...onda slobodno!! Go FOR IT!!!
 
E pa...sad, pod tajne veze i podrazumevamo neki kres i vat sa strane, bar ja.... Ko jos moze da odrzava paralelne veze, ako ne racunamo ono ozenjen tip pa sa ljubavnicom (licno mislim da su to zene mazohisti ali to nije tema). Moze se neko vreme muvati sa dvojicom/dve, samo odluka mora pasti brzo inace si nastrad'o, to znam iz iskustva.
 
gospodjica14:
E pa...sad, pod tajne veze i podrazumevamo neki kres i vat sa strane, bar ja.... Ko jos moze da odrzava paralelne veze, ako ne racunamo ono ozenjen tip pa sa ljubavnicom (licno mislim da su to zene mazohisti ali to nije tema).
Čovek misli upravo na ove paralelne veze, ako se ne varam. Efemerni ekscesi ne prave probleme, samo dobro počistiš tragove i "ćao, do viđenja". Nema nekih ozbiljnih mogućnosti da se stvar zakomplikuje, već gledano spolja, kao da se ništa nije ni desilo.
 
Episkop:
Čovek misli upravo na ove paralelne veze, ako se ne varam. Efemerni ekscesi ne prave probleme, samo dobro počistiš tragove i "ćao, do viđenja". Nema nekih ozbiljnih mogućnosti da se stvar zakomplikuje, već gledano spolja, kao da se ništa nije ni desilo.

Nezaboravni seks ne stvara mogucnost da se stvari iskomplikuju?! Tesko.
 

Back
Top