Тадић СРАМОТА за Србију?

Да ли је Тадић СРАМОТА за Србију

  • ДА

  • НЕ

  • нешто друго


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zaista je ovo nezabeleženo u istoriji. Narod koji je biološki desetkovan u dva svetska rata, u NDH bio na rubu fizičkog nestanka, isteran iz Hrvatske, Kosova , i dobrog dela Bosne, umesto da se bavi svojim stradanjima i žrtvama, doneće rezoluciju o stradanju drugih, a njegov Predsednik će se hvaliti kako je to iskorak u regionu! Ovo je isto kao kad bi Izrael, mesto da govori o pobijenim Jevrejima, doneo rezoluciju kojom osuđuje stradanje nemačkog naroda u bombardovanju Drezdena, 1944.
Ne znam je li ga iko obavestio, ali da mu ponovimo po stoti put : Hrvatska i Federacija BIH nikad se neće izvinuti za ubistva i zločine nad Srbima. Nikad neće doneti nikakvu rezoluciju o tome. Može on da donese sto rezolucija o Srebrenici, taj " iskorak " nikad neće motivisati komšije da urade isto. Verovatno je ovo poniženje jedan od uslova za ulazak u EU.
 
Poslednja izmena:
Komunisti su sramota zato što su nekažnjeno ubijali stanovništvo posle WW2.

Ratko Mladić je sramota za Srbiju, jer je streljao zarobljenike...

Šešelj je sramota za Srbiju, raspirivao mržnju i podstrekavao zločine...

Slobodan Milošević je sramota za Srbiju, jer je dozvolio da se devastira Srbija u svakom pogledu...

JSO je sramota za Srbiju, jer su kriminalci i ubice...

Arkan je sramota za Srbiju, jer je kriminalac i ubica...

Huligani su sramota za Srbiju, jer su kriminalci i ubice...

Prva ti zlata vredi.
Nego idi dalje od devedesetih.I ostale drzave imaju huligane!:roll:
 
Obican maneken....imamo mi mnogo vecih sramoti od njega!
Neko je rekao da su komunisti najveca sramota Srbije....i da veoma je blizu istini!

Можеш ти комунистима да пљунеш под прозор они су ослободилу Европу од фашизма
и поново има да ослободе.А Недић Борис ,зна се!
 
Oćeš i ti da nosiš tvoje ljubimce? :D

Šta je boli istina?z:mrgreen:.......pa me pitaš takve gluposti.....ovde kad ljudi nemaju argumente idu pitanjem na pitanje ili copy /paste varijante.....msm ako već provodite toliko vremena na ovom pdf onda barem naučite da odgovorite na napad.z:hm:

E sad da ti odgovoirim na pitanje.... svima je jasno da Zvocava ne pripada ni jednoj struji, već da voli samo svoju zemlju....ja imam samo jednu domovinu i za nju ću i da stanem...a vi svi ako imate neku rezervnu svaka vam čast...ali čisto sumnjam.z:hm:
 
Šta je boli istina?z:mrgreen:.......pa me pitaš takve gluposti.....ovde kad ljudi nemaju argumente idu pitanjem na pitanje ili copy /paste varijante.....msm ako već provodite toliko vremena na ovom pdf onda barem naučite da odgovorite na napad.z:hm:

E sad da ti odgovoirim na pitanje svima je jasno da Zvocava ne pripada ni jednoj struji, već da voli samo svoju zemlju....ja imam samo jednu domovinu i za nju ću i da stanem...a vi svi ako imate neku rezervnu svaka vam čast...ali čisto sumnjam.z:hm:

Ovde je najveći patriotizam napasti nekog da je izdajnik. Kako to obično biva, nesposobni i ispuvani likovi ne mogu ništa sami da realizuju, onda lepo stvaraju neke arheneprijatelje da bi opravdali svoju nesposobnost. I tako u krug. Kako sreće da je viša samosvesnih poput tebe da shvata da imamo samo jednu državu. I izdajnici i patriote imaju samo nju. Ali niko neće da zalegne i učini nešto korisno za istu.
 
Ovde je najveći patriotizam napasti nekog da je izdajnik. Kako to obično biva, nesposobni i ispuvani likovi ne mogu ništa sami da realizuju, onda lepo stvaraju neke arheneprijatelje da bi opravdali svoju nesposobnost. I tako u krug. Kako sreće da je viša samosvesnih poput tebe da shvata da imamo samo jednu državu. I izdajnici i patriote imaju samo nju. Ali niko neće da zalegne i učini nešto korisno za istu.

To je zbog toga što je lakše zabiti glavu u pesak,niko nema muda da prizna da sve ovo ne vodi ničemu i da treba da se sve menja iz korena.Slušaju šta im servira B92 i dnevne novine, niko se ne udubljuje jer nisu sposobni da vide dalje od nosa.z:hm:
 
Svi koji su se trudili da Srbiju izdignu na viši nivo zaslužuju moje poštovanje.
A da li su bili komunisit, četnici, hiuligani, Mladić, Vuk Branković (kako reče jedan malo inteligentniji što znači da ne zna ni nacionalnu istoriju) uopšte nije bitno.


Zaboravite više na četnike i partizane i okrenite se ka sadašnjosti.

A sadašnjost je najnoviji izrod u srpskom biću koje se zove bota.

Ako dozvolite da on i dalje kroji sudbinu ovom narodu nećete imati ni dece ni unuka a na dalja pokoljenja uopšte i ne razmišljajte.
 
Svi koji su se trudili da Srbiju izdignu na viši nivo zaslužuju moje poštovanje.
A da li su bili komunisit, četnici, hiuligani, Mladić, Vuk Branković (kako reče jedan malo inteligentniji što znači da ne zna ni nacionalnu istoriju) uopšte nije bitno.


Zaboravite više na četnike i partizane i okrenite se ka sadašnjosti.

A sadašnjost je najnoviji izrod u srpskom biću koje se zove bota.

Ako dozvolite da on i dalje kroji sudbinu ovom narodu nećete imati ni dece ni unuka a na dalja pokoljenja uopšte i ne razmišljajte.

Тако је друже,српски народ ће нестати а на месту где некада био остаће ЉАГА!

То је пут Бориса Тадића,пут на који он води Србију!
 
To je zbog toga što je lakše zabiti glavu u pesak,niko nema muda da prizna da sve ovo ne vodi ničemu i da treba da se sve menja iz korena.Slušaju šta im servira B92 i dnevne novine, niko se ne udubljuje jer nisu sposobni da vide dalje od nosa.z:hm:

I uz sve to se i dalje prave podele. Uvek su nam Turci krivi za sve. Biti glup i optuživati druge za vlastitu nesposobnost je izgleda opasna navika kompletne nacije (čast izuzecima). Ali imaš i ovde na forumu nakaza kojima se mozak toliko vrti u krug, da im se rečnik sveo na 10 rečenica i 50 reči. Dotle to ide. I kako onda očekivati napredak degenarisane generacije?
 
I uz sve to se i dalje prave podele. Uvek su nam Turci krivi za sve. Biti glup i optuživati druge za vlastitu nesposobnost je izgleda opasna navika kompletne nacije (čast izuzecima). Ali imaš i ovde na forumu nakaza kojima se mozak toliko vrti u krug, da im se rečnik sveo na 10 rečenica i 50 reči. Dotle to ide. I kako onda očekivati napredak degenarisane generacije?

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:...ovde si potpuno u pravu...da i ja sam to primetila....:rotf::rotf:
 
Тако је друже,српски народ ће нестати а на месту где некада био остаће ЉАГА!

То је пут Бориса Тадића,пут на који он води Србију!

Ti da ćutiš on je pravi ‚‚Titov pionir‚‚....po sistemu ‚‚gde ja stadoh ti produži‚‚.....i do god je takvih Srbija neće imati budućnosti.z:hm:
 

Back
Top