Tacnost tumacenja

Evo specijalno za Maki! i za sve ostale koji su zainteresovani za ovu materiju,studiozni pristup analitike predmetnog pitanja:


Predlazem da se dobro fokusirate na iznesene cinejnice da bi smo nakon toga mogli prosiriti nasu tekuciu raspravu.
Gledao sam od Radiše neke videe i shortse po YouTubeu. Volio bih čovjeka uživo upoznati i možda stavove razmjeniti.
 
Kazi ti meni Koslave jel moja zena bog? Nije zar ne?
E vidis za mene jeste bog (i batina). :D
Tako i za Tomu, Isus mu je bog ali ocigledno ne i drugima.
Meni ova vasa diskusija smesna. Sveto tojstvo i Isus kao jedan od te trojice je naknadno ubaceno u hriscansko ucenje. Nigde toga nema u Bibliji.
To je najbitnije,da je raspolozenje na nivou...ono sto se ovde prica manje vazno,bitno je da se ti lepo nasmejes... :D
 
Poslednja izmena:
Gledao sam od Radiše neke videe i shortse po YouTubeu. Volio bih čovjeka uživo upoznati i možda stavove razmjeniti.
Ako budes nasao vremena pogledaj i ovaj video,ima stvarno interesantnih stvari a mislim da ce ti se dopasti i njegov stil,koliko sam do sada uspeo primetiti tvoje standarde u ocenjivanju.
 
Poslednja izmena:
Danas ti ocito nije dan za razumnu diskusiju,hajde se lepo "ispucaj'sta ti srce zeli pa kad se smiris svrati da nastavimo diskusiju kao ljudi.
Šta je bato, svašta ćeš ti da primetiš i na sve ćeš dati odgovora osim na to zašto meriš i ignorišeš Gospodove reči?
Mat.10:28. И не бојте се онијех који убијају тијело а душе не могу убити
To su isto i sadukejci radili pa i ti sa njima jer si njihov.

Najsmešnije u priči što se nadaš da ćeš kao takav nevernik i jeretik biti još i vaskrsnut.:hahaha: Razbojnik je bar priznao Gospodove reči kao istinite... ti ni toliko.
 

Back
Top