Svim damama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pravi ste, Šon i Nisliya, baš ste me obradovali.

Još kad mi neko kaže, žuta boja je odraz ljubomore...Pa to ne može biti! Sve blista, sija, kao sunce! Pozz

uvek u sluzbi dama;)

ZUTA Ova boja je simbol izrazajnog uma i prodorne intuicije. Biraju je osobe koje su sigurne u sebe i imaju visoko razvijeni licni integritet ili samosvest. Odlikuju se visokim kriterijumima i zahtevima koje postavljaju svojoj okolini. Pretenduju na to da skrecu paznju na sebe, vole da im se drugi dive. Oni su uglavnom optimisti, nezavisni, vrlo nestrpljivi i povremeno nedosledni. Teze ka totalnom oslobodjanju od razlicitih konvencija, obaveza i svakodnevnih briga. Narocito vole skoro sve sto je novo, savremeno ili neobicno i brzo se privikavaju na razlicite uslove. Zuta boja korespondira sa astroloskim znakom Vodolije i Lava.

http://www.astrolook.com/testovi/testkolor.shtml#zuta
 
uvek u sluzbi dama;)

ZUTA Ova boja je simbol izrazajnog uma i prodorne intuicije. Biraju je osobe koje su sigurne u sebe i imaju visoko razvijeni licni integritet ili samosvest. Odlikuju se visokim kriterijumima i zahtevima koje postavljaju svojoj okolini. Pretenduju na to da skrecu paznju na sebe, vole da im se drugi dive. Oni su uglavnom optimisti, nezavisni, vrlo nestrpljivi i povremeno nedosledni. Teze ka totalnom oslobodjanju od razlicitih konvencija, obaveza i svakodnevnih briga. Narocito vole skoro sve sto je novo, savremeno ili neobicno i brzo se privikavaju na razlicite uslove. Zuta boja korespondira sa astroloskim znakom Vodolije i Lava.

http://www.astrolook.com/testovi/testkolor.shtml#zuta

ja je nesto ne obozavam
 
Ako ovako čestitaš, kako li tek kletve bacaš?

K. Cetkin je samo predložila da taj datum (zato što se tog dana nešto desilo, što sa K. Cetkin inače nije imalo nikakve veze) bude Međunarodni dan žena.

A Lenjina je nagovorila Aleksandra Kolontaj da to u SSSR-u bude državni praznik, a ne Klara Ajzner.

p.s. Godinu dana poslije odluke o ustanovljenju novog praznika preko milion ljudi (sve komunista do komuniste) u zapadnoj Evropi je proslavilo 8. mart.
 
Moja cestitka je bila od srca, ja izuzetno postujem i cenim taj praznik emancipacije zena i njegove krune olicene u feministickom pokretu koji je iznedrio jedno od najvecih dostignuca savremenog covecanstva, njegovo velicanstvo abortus.

A Klara Ajzner, iako nije predlozila drugu Lenjinu da to bude drzavni praznik, ipak je emigrirala u Sovjetski Savez i tamo okoncala svoj zivot kao veliki fan svega revolucionarnog i progresivnog, sto je Sovjetski Savez svakako bio.
 
Gospođice, gospođe i papučari srećan vam praznik...

Živjeli

montenegro-plantaze-vranac-pro-corde.gif
 
uvek u sluzbi dama;)

ZUTA Ova boja je simbol izrazajnog uma i prodorne intuicije. Biraju je osobe koje su sigurne u sebe i imaju visoko razvijeni licni integritet ili samosvest. Odlikuju se visokim kriterijumima i zahtevima koje postavljaju svojoj okolini. Pretenduju na to da skrecu paznju na sebe, vole da im se drugi dive. Oni su uglavnom optimisti, nezavisni, vrlo nestrpljivi i povremeno nedosledni. Teze ka totalnom oslobodjanju od razlicitih konvencija, obaveza i svakodnevnih briga. Narocito vole skoro sve sto je novo, savremeno ili neobicno i brzo se privikavaju na razlicite uslove. Zuta boja korespondira sa astroloskim znakom Vodolije i Lava.

http://www.astrolook.com/testovi/testkolor.shtml#zuta

Đe me nađe, ja baš volim žutu boju (uprkos "žutaćima" :lol: ) a Vodolija sam, a pazi avatar ...;-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top