Sviđa mi se, ali...

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.386
Sviđa vam se neko baš. No, ima jedna stvar koja najviše smeta.
Koja je to obično / najčešće?
Iskustva?


1664359647811.png
1664359793534.png
 
način na koji žvaće.
:rotf:

ovo me podseti na stari vic...lik ide i vidi drugog koji mulja nesto rukama po pljuvaonici...kaze sta radite bre covece, a on nesto vrska ko da nema zube i procedi ko taj tvoje perfi :lol:, kaze nisam dobro sazvakao pa pljunuo i ispala mi proteza...drugi lik se ponudi da mu pomogne i oboje krenu da muljaju po pljuvaonici, ovaj drugi kaze eureka, nasao sam je, izvadi neke vestake sa kojih curi pljuca i pita, jel ova? prvi kaze ma jok nije ta, tu sam vec probao. :lol:
 
:rotf:

ovo me podseti na stari vic...lik ide i vidi drugog koji mulja nesto rukama po pljuvaonici...kaze sta radite bre covece, a on nesto vrska ko da nema zube i procedi ko taj tvoje perfi :lol:, kaze nisam dobro sazvakao pa pljunuo i ispala mi proteza...drugi lik se ponudi da mu pomogne i oboje krenu da muljaju po pljuvaonici, ovaj drugi kaze eureka, nasao sam je, izvadi neke vestake sa kojih curi pljuca i pita, jel ova? prvi kaze ma jok nije ta, tu sam vec probao. :lol:
odvratno.

postoje ljudi koji glasno žvaću i mljackaju takođe, sveukupno obrok sa njima u društvu je noćna mora.
 
odvratno.

postoje ljudi koji glasno žvaću i mljackaju takođe, sveukupno obrok sa njima u društvu je noćna mora.
pa ne moras da edes sa njima
mi zreliji malchice kad odemo u kafanu ne znamo nikad dal ce onaj/ona preko puta nas da mljacka il da joj sise upadnu u supu :rotf:

salu na stranu da ti se neko smuci dovoljno je mnogo manje, meni naprimer nesto skroz deseto sto niko ni ne opazi. svaki covek ima svoj neki preferencijani flash dopadanja ili gadjenja.
 

Back
Top