Sviđa mi se, ali...

zavisi
moja iskustva govore drugacije

jedina zivotna konstanta je ona da se zena cesto budi i stalno postavlja pitanje sebi, ko je bre ovaj sa kim spavam, ne prepoznajem ga.
to je pocetak... posle sve ide kao kada domine padaju.
A to se desava samo zenama?
Ja naprotiv, sve češće cujem od muškaraca da sa svojom zenom zive kao cimeri, brat i sestra i ostale varijacije na tu temu...
 
A to se desava samo zenama?
Ja naprotiv, sve češće cujem od muškaraca da sa svojom zenom zive kao cimeri, brat i sestra i ostale varijacije na tu temu...
svaki brak preko deset godina je takav
moj bio isto...iako smo od prvog dana imali apsolutnu slobodu i niko nikoga nije gusio sta radi kada nismo zajedno...zato je i trajalo.

ali vidis i da to nije resenje... ljubav ima rok trajanja kao mlecni proizvodi...i na kraju postane nesto skroz levo koje ume da ode u mrznju. dzaba sto obicno zene sa distance kad se sete mozda osrednjeg braka koji se zavrsio lose, skontaju kao slobodne da je to ipak bilo malo vode na dlanu u odnosu na ono sto ima kao slobodna zena.

zapadna propaganda je unistila ono najfinije zensko u zenama. nosite su zivotu jedino emocijama, sve drugo je go q. ako analiticki posmatrate odnos, ulazite u vertigo odakle nema povratka.

boga vam je podario emotivnost koja je iznad svih postulata koje ste zivotno iskusile pa to iskoristite kako treba. nekad nije ni tesko biti sa nekim ako si zaljubljena a on je dripac. najgore je ako biras paretnera po nauci i analitici onoga sta ti treba. kad se suocis sa tim kasnije u zivotu srusice ti se sve. ako jos imas decu, moli boga da ostanes normalna
 
svaki brak preko deset godina je takav
moj bio isto...iako smo od prvog dana imali apsolutnu slobodu i niko nikoga nije gusio sta radi kada nismo zajedno...zato je i trajalo.

ali vidis i da to nije resenje... ljubav ima rok trajanja kao mlecni proizvodi...i na kraju postane nesto skroz levo koje ume da ode u mrznju. dzaba sto obicno zene sa distance kad se sete mozda osrednjeg braka koji se zavrsio lose, skontaju kao slobodne da je to ipak bilo malo vode na dlanu u odnosu na ono sto ima kao slobodna zena.

zapadna propaganda je unistila ono najfinije zensko u zenama. nosite su zivotu jedino emocijama, sve drugo je go q. ako analiticki posmatrate odnos, ulazite u vertigo odakle nema povratka.

boga vam je podario emotivnost koja je iznad svih postulata koje ste zivotno iskusile pa to iskoristite kako treba. nekad nije ni tesko biti sa nekim ako si zaljubljena a on je dripac. najgore je ako biras paretnera po nauci i analitici onoga sta ti treba. kad se suocis sa tim kasnije u zivotu srusice ti se sve. ako jos imas decu, moli boga da ostanes normalna
Pametno si ti rebarce...
:z;:
 
A pastu za zube da stiska po sredini
1664370477980.png
 
ma, jedu ljudi go.vna,i to mnogo
naročito žene
sve to pobesnelo od dokonluka i dosade, pa im sve nešto smeta, sve im nešto fali, sve im nešto nije dovoljno, sve im nešto nije to - to
te ovo im meko, al ovo im tvrdo, te im toplo, te im hladno, te im mnogo ljubavi, te im i to mnogo malo, te samci i samice u braku, te neshvaćeni i neshvaćene, te se još traže ( a sprcali u gu.zice po 50- 60 godina) manišu i gde treba i gde ne treba, svi kao izuzetni i dominantni, na višim nivoima spoznaje i svesti, neshvaćeni umetnici
debela i čvornovata mačuga po grbini bi bila dobro rešenje, pa bi videli koliko im je dobro
ili, kako je to pametan čovek finije rekao
" pre nego što krenete da tražite sreću proverite, možda je već imate "
 

Back
Top