SVI NA REFERENDUM........

Banshee:
ne kolega, bojim se da sam mislila na gospodina kostunicu.
mada mi ni gospodin tadic nije na lisi omiljenih politicara...jer s kim si takav si...a on je trenutno sa kostunicom i ostalom bagrom skupstinskom...
sto se mene tice izgubili su moj glas ovom apsurdnom pricom oko ustava...
... a Vi ste onda za LDP, Demohrišćansku , Građanski savez ili neku sasvim drugu (petu) ????
Ovi nabrojani nisu u Skupštini.
Izvinjavam se na indiskretnosti - što ovo zvuči kao pitanje, a zapravo je komentar.
 
Lacibg:
... a Vi ste onda za LDP, Demohrišćansku , Građanski savez ili neku sasvim drugu (petu) ????
Ovi nabrojani nisu u Skupštini.
Izvinjavam se na indiskretnosti - što ovo zvuči kao pitanje, a zapravo je komentar.


@laci
a sto mora da bude za nekoga?
zar nemoze da misli svojom glavom?
zasto da branim svaki stav neke partijske budale?
imas svoje misljenje,to je najbitnije
 
Али ако Устав не прихватимо да ли ће то значити да не прихватамо да је Косово у Србији, да ли су небески политичари мислили и о томе? Или је и то по налогу из Лондона и Вашингтона?

Вујадин
 
vujadin:
Али ако Устав не прихватимо да ли ће то значити да не прихватамо да је Косово у Србији, да ли су небески политичари мислили и о томе? Или је и то по налогу из Лондона и Вашингтона?

Вујадин

Питам се КОЈИ нормалан човек ОДБИЈА да прихвати НОВИ УСТАВ који најзад устоличава и заокружује после толико деценија ДРЖАВНОСТ СРБИЈЕ и који прави отклон и раскид са једнопартијским комунистичким режимом ??? Питам се да ли људима који ОДБИЈАЈУ прихватање највишег државног акта уопште
треба дозволити да буду држављани Србије - јер то је отворено поткопавање ТЕМЕЉА ДРЖАВНОСТИ. :roll: :roll: :roll:

Поготово што су све парламентарне странке и свих 242 посланика као ЛЕГИТИМНИ ПРЕДСТАВНИЦИ НАРОДА БИЛИ ЈЕДНОГЛАСНИ И ЈЕДИНСТВЕНИ - неком олошу то изгледа не одговара а има и она изрека: НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ....хехехеееееееее...
 
eremita:
Питам се КОЈИ нормалан човек ОДБИЈА да прихвати НОВИ УСТАВ који најзад устоличава и заокружује после толико деценија ДРЖАВНОСТ СРБИЈЕ и који прави отклон и раскид са једнопартијским комунистичким режимом ??? Питам се да ли људима који ОДБИЈАЈУ прихватање највишег државног акта уопште
треба дозволити да буду држављани Србије - јер то је отворено поткопавање ТЕМЕЉА ДРЖАВНОСТИ. :roll: :roll: :roll:

Поготово што су све парламентарне странке и свих 242 посланика као ЛЕГИТИМНИ ПРЕДСТАВНИЦИ НАРОДА БИЛИ ЈЕДНОГЛАСНИ И ЈЕДИНСТВЕНИ - неком олошу то изгледа не одговара а има и она изрека: НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ....хехехеееееееее...

Vidite kolega, vase tautolosko pitanje prenebregava fakat da ima ljudi koji nisu normalni, cak je to i sasvim legitimno, da ne kazem "IN". Najzad, zar nije liberalno biti za mogucnost izbora, pa i izbora da se ne bude normalan.
U tom smislu spektakl nije izostao.

Dok je predsdenik Tadić prilazio zgradi Skupštine Srbije iz Predsedništva, nekoliko desetina pristalica LDP-a Čedomira Jovanovića je na njegovu pojavu burno reagovalo zviždanjem i uzvikivanjem "Izdaja, izdaja“ i uzdizajnem parola na kojima je pisalo "Sve po spisku“.

Zanimljivo je to kolega. A ja mislio da samo *****i one koji drugacije misle vide kao izdajnike. Koliko se secam neki su se cak ponosili time sto su etiketirani kao "domaci izdajnici". Mozda bi Tadic sada trebalo da se ponosi.
Ili je mozda "izdajnik" arhetipska potreba coveka pa tu nema nikakve razlike izmedju radikala i liberala 100%

a viđena je i zastava Ferarija, koja je obeležila proteste 1996-1997. godine.

Ma lud provod strava, do dzadza :lol: :lol: :lol:
Nego ne videh na sajtu, a cuh na vestima drage kolege da su vikali cak i "OVO JE LEGIJIN USTAV". Sad ocekujem ako stvarno misle da ovaj Ustav pripada kriminalcu osudjenom na 40 godina, napuste Srbiju odmah po proglasavanju istog. Od casnih LDP-ovaca to je najmanje sto se ocekuje.
Samo ima mala caka - nemaju gde da idu. Na njima tako dragom Zapadu mora da se radi ne da "se radi", kako su navikli u ovoj domacinskoj Srbijici.
Vise o tome:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=09&dd=30&nav_id=213654

Troy.Duffy: Upravo mi je stigao SMS sledeće sadržine:

A rece vraca se po ostatak zasluzene kazne. Nije izdrzao :roll:
 
Kolega vas smeh me pomalo boli jer i ti drugovi i drugarice su najnormalniji ljudi za razliku od zlih nacionalista koji nikada ne mogu biti normalni. Cak onomad kad je Djindjic rekao da je nacionalista mora da je bio pod nekim naletom nenormalnosti.

Prisustvovao bih juce ovom protestu protiv mrskog Legojinog ustava, ali stvarno nisam mogao. Bio Veliki Brat na B92 - najevropskijoj od svih televizija. To prosto nisam smeo da propustim, cak ni kad je buducnost Srbije u pitanju.
 
eremita:
Питам се да ли људима који ОДБИЈАЈУ прихватање највишег државног акта уопште
треба дозволити да буду држављани Србије -
јер то је отворено поткопавање ТЕМЕЉА ДРЖАВНОСТИ. :roll: :roll: :roll:

Поготово што су све парламентарне странке и свих 242 посланика као ЛЕГИТИМНИ ПРЕДСТАВНИЦИ НАРОДА БИЛИ ЈЕДНОГЛАСНИ И ЈЕДИНСТВЕНИ - неком олошу то изгледа не одговара а има и она изрека: НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ....хехехеееееееее...
"Cela partija SLOZNO glasa druga Tita i Djilasa" a ko odbije progonstvo u Sibir alal vera Mitke zasluzio si priznanje za najvrednijeg SKOJevca. :lol:
 
svetolik trpkovic:
"Cela partija SLOZNO glasa druga Tita i Djilasa" a ko odbije progonstvo u Sibir alal vera Mitke zasluzio si priznanje za najvrednijeg SKOJevca. :lol:

Kolega, skupstina Srbije je visestranacka, zar vas nije TANJUG izvestio?
Ja znam da su neki vasi PARTIJSKI DRUGOVI ostali u devedesetim, pa i u osamdesetim godinama proslog veka, pa se time i hvale, ali vi ste ih prevazisli.
Za vas je ovo Srecna Nova 1949.
 
dr hirurg:
Ovaj koleginice cini mi se da ste zamenili Svetolikov post za Eremitin posto ga je ovaj citirao.

nisam...

eremita:
Питам се КОЈИ нормалан човек ОДБИЈА да прихвати НОВИ УСТАВ који најзад устоличава и заокружује после толико деценија ДРЖАВНОСТ СРБИЈЕ и који прави отклон и раскид са једнопартијским комунистичким режимом ???

a danas je spomenuo komunizam u jos jednom postu koliko sam videla...covek je opsednut istim a koliko ga spominje zapitacu se u cemu je to problem...
tako to ide...srbi mrze turke jer su im potomci,hrvati mrze srbe jer su im slicni,eremita mrzi komuniste jer im je blizak....i tako...kompleksi ne sve strane...

a da...bila je to 'komunisticka bagra canak' :lol: na nekoj drugoj temi....
 
Eh koleginice izgleda da cu morati da pozajmim cvikere sa avatara naseg druga koji je tamo postavio najpoznatijeg srbijanskog konobara.
Cinjenica je da je ovo prvi Ustav izglasan posle uvodjenja visestranacja i ipso facto zamene komunizma 1990. Sto se cekalo preko 15 godina naravno nije direktna krivica CK SKJ.
A svako ima neki excuse - neko Turke, neko komuniste, neko Srbe, neko Kostunicu.

Nego zanimljiv mi je ovaj Svetolik koji vidi negde Tita i Djilasa. Valjda su za njega radikali i demokrate ista stranka, da ne kazem partija. :roll:
 
dr hirurg:
Kolega, skupstina Srbije je visestranacka, zar vas nije TANJUG izvestio?
Ja znam da su neki vasi PARTIJSKI DRUGOVI ostali u devedesetim, pa i u osamdesetim godinama proslog veka, pa se time i hvale, ali vi ste ih prevazisli.
Za vas je ovo Srecna Nova 1949.
Pa nemam je partijske drugove druze Hirurg i znam ja dobro kakav je sastav skupstine i ne govorim je o tome negoi o nacinu razmisljanja koji je ostao duboko komunjarski a to je mnogo teze izmeniti nego samo politicko uredjenje pa se sada namece jednomumlje u vidu glasanja za ustav a svako ko je protiv predloga se odma etiketira kao izdajnik ,placenik, protivnik drzave i naroda sve vec vidjeno a pred referendum se pravi atmosfera ko pred one izbore 46. ko je protiv dogovora Tome,Bore i Voje taj je protiv drzave jos samo da uvedu coravu kutiju i da bude komplet zurka.
 
iskljuceni su mi avatari.

ne znam kakve ovo sve veze ima sa opsednutoscu eremite komunizmom a ni kakav je njegov excuse...
sa druge strane....frankly my dear i don't give a damn :D
samo primecujem o cemu covek neprestano prica....komunizam a i jos po nesto,jos cudnije :)
 
svetolik trpkovic:
Pa nemam je partijske drugove druze Hirurg i znam ja dobro kakav je sastav skupstine i ne govorim je o tome negoi o nacinu razmisljanja koji je ostao duboko komunjarski a to je mnogo teze izmeniti nego samo politicko uredjenje pa se sada namece jednomumlje u vidu glasanja za ustav a svako ko je protiv predloga se odma etiketira kao izdajnik ,placenik, protivnik drzave i naroda sve vec vidjeno a pred referendum se pravi atmosfera ko pred one izbore 46. ko je protiv dogovora Tome,Bore i Voje taj je protiv drzave jos samo da uvedu coravu kutiju i da bude komplet zurka.

Slazem se kolega, verovatno je i Kongres Sjedinjenih Drzava razmisljao duboko komunjarski kada je tog decembra 1941 objavio rat Japanu.
Kako bre da demokrate i republikanci imaju isti stav o necemu. Pa mora postojati opozicija!
 
dr hirurg:
Slazem se kolega, verovatno je i Kongres Sjedinjenih Drzava razmisljao duboko komunjarski kada je tog decembra 1941 objavio rat Japanu.
Kako bre da demokrate i republikanci imaju isti stav o necemu. Pa mora postojati opozicija!
Kakve to ima vze a Japanom oni su napali Ameriku a ona im je adekvatno odgovorila a nas niko nije napao vec 7 godina a sto se tice nezavisnosti Kosova i da to protumacimo kao napad mi na njega necemo odgovoriti kao Ameri Japancima 41. tako da ti je poredjenje glupavo do zla bog.Pogotovo sto i u starom ustavu stoji da je Kosovo deo Srbije tako da su ti razlozi za donosenje ustava samo prica za maloumnike .
 
svetolik trpkovic:
Kakve to ima vze a Japanom oni su napali Ameriku a ona im je adekvatno odgovorila a nas niko nije napao vec 7 godina a sto se tice nezavisnosti Kosova i da to protumacimo kao napad mi na njega necemo odgovoriti kao Ameri Japancima 41. tako da ti je poredjenje glupavo do zla bog.Pogotovo sto i u starom ustavu stoji da je Kosovo deo Srbije tako da su ti razlozi za donosenje ustava samo prica za maloumnike .

Po vama kolega Srbija ako nema adekvatne instrumente sile treba da aminuje bilo sta sto joj se sa visine naredi. Ako je tako onda se ne treba buniti kada Jociceva policija uhapsi nekog postenog sudiju. Jer Jocic ima silu, a oni koji se bune imaju 300 ljudi na ulici.
 
dr hirurg:
Po vama kolega Srbija ako nema adekvatne instrumente sile treba da aminuje bilo sta sto joj se sa visine naredi. Ako je tako onda se ne treba buniti kada Jociceva policija uhapsi nekog postenog sudiju. Jer Jocic ima silu, a oni koji se bune imaju 300 ljudi na ulici.
Sta cete kolega takva nam drzava postene sudije se hapse a obijaci trafika postaju ministri .
 
dr hirurg:
Po vama kolega Srbija ako nema adekvatne instrumente sile treba da aminuje bilo sta sto joj se sa visine naredi. Ako je tako onda se ne treba buniti kada Jociceva policija uhapsi nekog postenog sudiju. Jer Jocic ima silu, a oni koji se bune imaju 300 ljudi na ulici.
pazi ljudi...kako to oporo zvuchi...ej ljudi.....kolega da li vi poznajete vuka bojovica...mozda
 

Back
Top