Svi cete vi meni na svastari da zavrsite!

Pa da...a kad je bio hakerski upad na forum,niko nije znao osim "svastaraca"... 8) Ovi sa lj i s,npr. bili su totalno neobavijesteni... :) Da ne pricam o savremenim muskarcima , zenama,politicarima,istoricarima , filozofima...kraj njih bi ladno mogao da nestane citav forum,ne bi ni primijetili... 8)
 
Buki je u pravu. :(
Ja sam bila prvo na knjizevnosti i na filozofiji, ostali forumi su mi bili smesni.Nisam cak ni zavirivala na neki drugi. I to je trajalo mesecima, a posle kad sam provirila na sve strane, postala sam neozbiljna, a od kada sam zavolela svastaru broj postova se rapidno povecavao iz dana u dan! I sad svi misle da sam zvrndov! :lol:
Eh, eh, eh! :roll:
 
Lens:
bundeva:
zavirujem nesto u ove vase profile i vidim: malo ko svoju "forumsku karijeru" zapochinje na svastari...na svastari se karijera zavrshava...kad uhvatite sebe da ste uglavnom na svashtari-to je vec siguran znak da ste prdnuli u chabar :P


E, a nije u7vek tako bilo. Secas se Buki? Mi naterasmo pre dva leta administratore da nam naprave Svastaru, jer su stalno kukali kako kuckamo sve i svasta tamo `di mu mesto nije. I napravise nam Svastaru i onda je polako prestalo da bude interesantno. Sad koliko vidim ima veoma malo likova iz te ekipe, ili su mozda promenili identitet? :wink:
Ja samo da te pozdravim... Uvijek mi je drago kad vidim nekog iz te "presvastarske" ekipe forumasa...
 

Back
Top