Top 5 domaćih influensera koji su nas oduševili, a na koje i vi treba da obratite više pažnje tokom ovog leta

Umri_muski

Legenda
Poruka
56.268

Top 5 domaćih influensera koji su nas oduševili, a na koje i vi treba da obratite više pažnje tokom ovog leta​

E sad vi ocekujete da vidite listu, ima je na netu, naravno placena reklama me je zbog filmova dovela na novin ili neki drugi sajt sa ovakvim sadrzajem...

Ali AI pogresi...ja sam poslednji koji prati influensere, pa zato nema linka direktno...
Ali zato ste tu vi kojima je clanak namenjen, vi cete se vec snaci da otkrijete koji su to 5 top influensera pa jos domacih, ...meni cak ni google ne daje vise od 2 rezultata po searchu, ej 2 , a nekad je bilo 100 000...

Najbolje sajtove i materijale koje sam ja nalazio ljudi su povukli sa youtubea i neta, bukvalno su pobrisali svoje videe koji su bili bas odlicni...ili diy ali prva liga ili kako se sta radi...

A da...
Tema je za one koji vole influensere, pa moraju da nadju preko searcha , link koji vodi do clanka da bi onda tamo procitali koji su to top 5 influenseri domaci...

Ali usput, moze da se vidi i koja je dnevna rang lista na youtube listama od srpskih youtubera , musickih samo , ili instagram lista takodje od muzickih samo..

Back