Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

Sto rece i Agi, takva je vecina.

Valjda ih nikad niko u zivotu nizasta nije pitao i sad je doslo njihovih 5 minuta, sad je on vlast :lol: Ima takvih i van kulinarstva :lol:
Cak je i onaj budalasti Dzejmi Oliver bio pravi gonič robova kad je vodio na teambuilding :roll: svoje učenike da se pentrače na neku vrlet!
Oni jadni došli da kuvaju a ovaj im se izasrao, nisam mogla da verujem!
 
Jeste malo nepristojno ali ''morala'' sam :zcepanje:
441910954_771122761776368_784097077843780983_n.jpg
 
Cak je i onaj budalasti Dzejmi Oliver bio pravi gonič robova kad je vodio na neki teambuilding :roll: svoje učenike da se pentrače na neku vtlet!
Oni jadni došli da kuvaju a ovaj im se izasrao, nisam mogla da verujem!

Pa i ti koji ucestvuju su krivi malo, hajde prvi put ne znaju s kim imaju posla, ali da se neko izdire javno na mene, da se stresiram i placem, zbog cega? :lol: Ne pada mi na pamet, evo ti drzi tvoja jaja spremaj ih sam kako mislis da treba i zdravo. :p
 
Pa i ti koji ucestvuju su krivi malo, hajde prvi put ne znaju s kim imaju posla, ali da se neko izdire javno na mene, da se stresiram i placem, zbog cega? :lol: Ne pada mi na pamet, evo ti drzi tvoja jaja spremaj ih sam kako mislis da treba i zdravo. :p
Mene baš nervira što bez obzira na stres, jako divljački tretiraju učenike!
I to ne jedan!
Masovna pojava!
 
Zanimljivo da i u nekoliko filmova o poznatim kuvarima, svi do jednog histerično zaurlavaju i vređaju podređene a tek uboge učenike!
Mislila sam reći da, ako su neke emisije, vjerojatno je zbog gledanosti, možda tu bude i glume?
A u filmovima, istina, uvijek neki stres u kuhinji.
Ima onaj, relativno noviji, mislim da se zove "The Menu". Neobičan je.
Evo ga.. The Menu
 

Back
Top