Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala Hvala
Donald Trump GIF by Storyful

:p
 
Pa nisam bas toliki pro :lol:

Izmesam sve, ostavim da upije sve one zacine, i onda ubacim sve to u rernu i ostavim nek se pece :p

Nije lose samo sam sad malo zayeb. imao sam morsku so umesto ove obicne, pa sam malo preterao, ali zadovljna sam domacica sve u svemu :aha:
Kod nas ima kupiti već gotov pa zaleđen, veoma ukusan i cijenom povoljan, dok spremiš tortilju on podgrijan, priloge mećeš po želji :D

1715539885143.png
 
Kod nas ima kupiti već gotov pa zaleđen, veoma ukusan i cijenom povoljan, dok spremiš tortilju on podgrijan, priloge mećeš po želji :D

Pogledajte prilog 1546521
Ma navuci cu se, napravilo bi svinju od mene :lol: Ovako napravim katastrofu u kuhinji i znam da vise nece da mi padne na pamet ovako nesto da ponovim bar za sledecih 6 meseci :p
 
Bar je Dzoji dobio pak na kraju :mrgreen:



Nisam bio na Arsenalu.
Ovde je fokus na druge stvari, na kraju je svirka gde je 1 ili 2 benda.
Preko dana je glavni dogadjaj i sve se vidi za jedan dan.

Ja najvise idem zbog oldtajmera i svirke, tu sam video neke jako retke automobile i kacio sam negde slike njih.


Moj najbolji drug bi se nalozio na ovo, vozi caprija iz "69 ili "70 i neke, tako nesto, meni je to npr. ruzan auto ali je ovaj tako nasminkan (neki mix izmedju mk1 / mk2) da izgleda kao mustang (za sirotinju) :lol: Steta sto ne razgovaram sa njim, inace bih ga terao :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top