Sve za tebe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ah kakvi ste vi spameri i posle meni po profilu pise spam spam spam spam spam :lol:

@tema
Drago nam je pavice da imas tako bogatog ,,ladog,, lepog ozenjenog decka sa velikim curcem koji te vodi svakog meseca na more a pritom si nevina, aj lepo se provedi i neka te ozeni tamo na moru i da izgubis nevinost i da vas oboje pojedu ajkule! :evil:

Jes pa da ih ispljunu nedožvakane.Lepo ljudi predložili santu leda.:whistling:
 
Drugari,

Ponovo se rastajemo. Moj decko me vodi na more. Ja sam mu rekla, kako bih volela, da jos jednom odem negde i on je odlucio da me iznenadi i sada bi trebalo negde da putujemo. Gde? Kad? Kako? Cime? Nista ne znam, rekao je iznenadjenje. Ipak, saznacu ja vec.
Kako iskopate informacije, koje vas/a patner/ka krije od vas?

ne kopam..informacije i onako uvek dolaze same od sebe..pre ili kasnije :twisted:
 
Drugari,

Ponovo se rastajemo. Moj decko me vodi na more. Ja sam mu rekla, kako bih volela, da jos jednom odem negde i on je odlucio da me iznenadi i sada bi trebalo negde da putujemo. Gde? Kad? Kako? Cime? Nista ne znam, rekao je iznenadjenje. Ipak, saznacu ja vec.
Kako iskopate informacije, koje vas/a patner/ka krije od vas?

Pa nekad to iskopam radijalnom busilicom,nekad bor masinom,a ponekad mi zatreba i buldozer.:lol: Sve zavisi koliko duboko je zakopano.
 
Drugari,

Ponovo se rastajemo. Moj decko me vodi na more. Ja sam mu rekla, kako bih volela, da jos jednom odem negde i on je odlucio da me iznenadi i sada bi trebalo negde da putujemo. Gde? Kad? Kako? Cime? Nista ne znam, rekao je iznenadjenje. Ipak, saznacu ja vec.
Kako iskopate informacije, koje vas/a patner/ka krije od vas?

Sad su po srbiji masovni festivali sljive pa mozda te odvede na berbu sljiva.Odlicno bi se uklopila u tu manifestaciju. :cool:
 
Drugari,

Ponovo se rastajemo. Moj decko me vodi na more. Ja sam mu rekla, kako bih volela, da jos jednom odem negde i on je odlucio da me iznenadi i sada bi trebalo negde da putujemo. Gde? Kad? Kako? Cime? Nista ne znam, rekao je iznenadjenje. Ipak, saznacu ja vec.
Kako iskopate informacije, koje vas/a patner/ka krije od vas?

operi macora :rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top