Sve o Dreamboxu

ako imas gemini
menu/setup/service searching/transponder edit/

tu nadjes satelit za koji treba da izmenis frekvenciju pa edit i promenis i samo snimis i to bi trebalo da bude to

Hvala na brzom odgovoru DanijelVR ali ništa nisam uspeo.Sad sam gledao ne samo boomerang ne radi nego sve što je na Thor 6 (0.8W) - 11900.00 H,na svim tim kanalima ispisuje da usluga nije pronađena,a ostali rade super.E sad mi nije jasno dali je do antene ali nije logično kad mi ostali programi rade.Sutra ću videti pa se čujemo.
Još jednom hvala!!!
 
Jer zna neko gde u beogradu mogu kupiti dreambox 500 ili 600 a da je original tj.da nje "kinez" I jos da li ti kinezi vrede nesto?

500s original NE POSTOJI jer se poslednji proizveo pre vise od 2 godine. . Svi mi koristimo kineze sto znaci da su ok ;) Sto se 600 modela tice njega mozes naci original.
 
Poslednja izmena od moderatora:
pokusacu sam da ubacim image i ostalo u dreambox 600pvr,pa jer moze neko da mi kaze kako da promenim mac adresu(neko upustvo)posto ne znam da li mi je drim original. ili da mi predlozi neki image koji je bezbedan i ne zahteva promenu mac adrese.Jer smem Gemini v3.50.ili gemini-420-dm600pvr-200712172013.nfi ? i jos nesto ,kakav je Nabilo Darkstar 2 ? hvala
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje...

Već sam se raspitivala za nabavku Dream Box-a u ovoj temi može li neko da mi reši nedoumicu....
Pošto imam Opticum 4000C i fiksnu antenu preko koje pratim Digi, da li bih kada se konačno ugasi Digi (kao kažu u aprilu) kupovinom DBoxa opet mogla da pratim Digi ?
Znam da ste mi rekli da bih mogla da pratim gomile kanala promenom antene ali mene zaista konkretno trenutno zanima samo Digi dok bih ostalo rešila posle.
 
Jedno pitanje...

Već sam se raspitivala za nabavku Dream Box-a u ovoj temi može li neko da mi reši nedoumicu....
Pošto imam Opticum 4000C i fiksnu antenu preko koje pratim Digi, da li bih kada se konačno ugasi Digi (kao kažu u aprilu) kupovinom DBoxa opet mogla da pratim Digi ?
Znam da ste mi rekli da bih mogla da pratim gomile kanala promenom antene ali mene zaista konkretno trenutno zanima samo Digi dok bih ostalo rešila posle.

Najverovatnije ćeš moći, samo još da se nađe neko da ti da (platiš) liniju, ili da kupiš orig. karticu.
 
Pozz svima, SAT TV expertima :)
Ja sam prilicno nov u celoj prici i vrlo malo znam o DreamBoxu. Interesuje me pre svega gde moze da se nadje db500 najjeftiniji? I koji su alati sve potrebni za bi se podesio da preuzima signal DIGI TV i slicnih? Takodje me interesuje sta predstavlja CS (jel to card sharing?) i da li je tesko (za dzabe) doci do velikog broja kanala preko dreamboxa, jer sam cuo da neki ljudi pominju cifru od 12500 kanala.
 
Pozz svima, SAT TV expertima :)
Ja sam prilicno nov u celoj prici i vrlo malo znam o DreamBoxu. Interesuje me pre svega gde moze da se nadje db500 najjeftiniji? I koji su alati sve potrebni za bi se podesio da preuzima signal DIGI TV i slicnih? Takodje me interesuje sta predstavlja CS (jel to card sharing?) i da li je tesko (za dzabe) doci do velikog broja kanala preko dreamboxa, jer sam cuo da neki ljudi pominju cifru od 12500 kanala.

Duga je to priča drugar, prečešljaj malo postove od ranije i naći ćeš neke odgovore :bye:
 

Back
Top