Sve o Dreamboxu

[email protected]

Primećen član
Poruka
529
Srecna vam nova 2 0 0 8​

Prilozi

• 75dbfc77203ce349.jpg
    75dbfc77203ce349.jpg
    22,6 KB · Pregleda: 136

dobojdk

Početnik
Poruka
1
molim vas dali moze neko da mi pomogne,zivimo u danskoj i imam bolesne roditelje koji uglavnom sjede kuci.negledaju danske programe jer neznaju dobro jezik.cuo sam da preko dream boxa mogu gledati programe iz bivse jugoslavije.posto se nerazumijem u to kako i koji treba kupiti.hvala unaprijed

[email protected]

Primećen član
Poruka
529
molim vas dali moze neko da mi pomogne,zivimo u danskoj i imam bolesne roditelje koji uglavnom sjede kuci.negledaju danske programe jer neznaju dobro jezik.cuo sam da preko dream boxa mogu gledati programe iz bivse jugoslavije.posto se nerazumijem u to kako i koji treba kupiti.hvala unaprijed

Mogu ali je nabolje da im kupis Total TV paket o istom mozes da se informises ovde
na forumu.

Bilo koji Dreambox 500.600.7020 ili 7025 neces pogresiti.

[email protected]

Zainteresovan član
Poruka
218
da nema neko dream box 500s polovan na prodaju? :) i ako moze neko da mi posalje na pm gde bih mogao da nadjem povoljno nov...Ovi HD risiveri su skupi jos uvek pa cu to sledece godine a ovu cu provesti uz dream box :)

ako saznam za neki javljam ti....a zelim ti da ovu i naredne provedes uz DM ...jel su stvarno naj....od podrske pa skroz...ko ga jednom kupi-tesko ga menja....;) [email protected]

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.