Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

ma ja sam ti sada baš preokupirana poslom...jurim na sto strana...ovo je prvi put u 3 nedelje da sam još uvek kod kuće...trebalo bi da učim tekst za probu u 10,ali mi se nešto ništa ne radi...a još u petak proslava 38.rođendana pozorišta...pa već 2 meseca radim gospel sa kolegama,i korepetaciju,i pisanje glasova za pesme,i scenski deo,pa još nova premijera koja predstoji 9.februara...mislim stvarno je ovo sada već previše...
a Gabriel pravi mali čovečuljak...voli vrtića jako,obožava da ide,i jedva izdržimo vikend bez vrtića,pa onda smišljam razne programe da mu ne bude dosadno...idemo kod logopeda,i pupupu lepo napreduje,i vidi se veliki pomak...jedino me nervira psiholog u vrtiću,koja je ili slepa,ili glupa ili sada već javno mogu da kažem neprofesionalna,jer po njenom mišljenju on baš i ne napreduje...to su njene reči od pre nedelju dana...pa mamicu ti tvoju,sve se manje mogu kontrolisati kada idem mesečno jednom na razgovor sa njom...ima jednom da joj sve srušim u lice ako nastavi tako...a jasno ko dan svi vide kako dete napreduje...i tako mila,gura se....a ti uživaj sa malenim...ako malo odrastete,i možeš na par sati da ga ostaviš sa mužićem ili bilo kim,i ako ti se ide u pozorište,javi mi,pa ću ti ostaviti gratis karte...samo javi na vreme...
 
Mici, pozdrav:bye:
pa kako to psiholog misli da Gabi ne napreduje, na šta konkretno misli
pa ako ne napreduje, nek radi sa njim , to joj poso, zar ne?..ili neka ti da preporuke šta da radiš sa njim kod kuće....
ili si pisala o tome, a ja nisam pratila na času?

ma i ti "strnjaci" neki mogu super da pomognu detetu u svojojoblasti, a neki mogu da razruše roditelju samopouzdanje i da naprave lom..i kontraefekat..

ijafin, e supe za bebu, ljubi bebana
i ja se često zaželim bebe
ustvari, preželala sam
da sam zatrudnela dok je stariji (Joca) imao 5 god ok
a čim je on krenuo u zabavište, prestala sam da kukam mužu za bebu...nekako sam i ja "porasla"
sad bih ja u školu, ako može :mrgreen: nego neće da me prime :mrgreen:
doduše, nemamo ni uslove za treću bebu, nema ni prostora
ne bih imala ni volje za ne prospavanim noćima i pelenama a ovamo da pomažem starijima oko domaćih...
 
dobar dan....
popila čaj od žalfije al mi nije ništa pomoglo ni one septolete....
popila sinoć tabletu protiv bolova da mogu izdržat do jutros, pa sam išla po
antibiotik, baš me krajnik boli da nije normalno...
Чај од жалфије пијеш током целе сезоне респираторних инфекција јер је он имуностимулатор(ко пије чај од жалфије никад није болестан!).
С обзиром да он нема баш неки укус додај мало нпр нане, босиљка или већ неки ароматични чај(али не оне синтетичке типа јагода, боровница итд) и кад је већ смлачен кашику, или две меда.
Увек је за класу бољи чај од жалфије у ринфузи са све гранчицама и листовима, док је онај у врећицама друголигаш!
 
dobar dan....
popila čaj od žalfije al mi nije ništa pomoglo ni one septolete....
popila sinoć tabletu protiv bolova da mogu izdržat do jutros, pa sam išla po
antibiotik, baš me krajnik boli da nije normalno...
cao...probaj grgotanje sa slanom vodom,dakle nekoliko puta u toku dana isperesh grlo sa tom vodom i dodash josh tome i slane shtapice one na kojima se vidi so, i njih grickash...ako ne pomogne pravac doktor
 
...jaooooo, kako sam ja uzbudjena...nagovorila sam muza, a sad cu da mu ispiram svaki dan mozak, da se ne predomisli...u decembru pocinjemo da radimo na trecoj bebi...jeeeeeee....jos jedno pile, jedva cekam....:zskace:
Nestrpljiva sam, a decembar mi se cini tako blizu a tako daleko...:) plan je da ja u decembru ostanem trudna...u avgustu se porodim, a i on diplomira pa ima vise vremena za klince...jedva cekam, jedva cekam...sto vise mislim o tome sve sam nestrpljivija...:D
 
...jaooooo, kako sam ja uzbudjena...nagovorila sam muza, a sad cu da mu ispiram svaki dan mozak, da se ne predomisli...u decembru pocinjemo da radimo na trecoj bebi...jeeeeeee....jos jedno pile, jedva cekam....:zskace:
Nestrpljiva sam, a decembar mi se cini tako blizu a tako daleko...:) plan je da ja u decembru ostanem trudna...u avgustu se porodim, a i on diplomira pa ima vise vremena za klince...jedva cekam, jedva cekam...sto vise mislim o tome sve sam nestrpljivija...:D

:klap: :heart: :aha: ..divno.. :D

...hehe...vidis koliko planova... :D
A sto se tice "ubadanja"...nekako, hvala Bogu s tim nismo imali problema, ni najmanjih...od trenutka kada prestanemo da se "cuvamo" pa do zaceca je oba puta prolazilo desetak do petnaest dana... :zstidljivko:

..ista stvar..:lol: ..mm se zeza da ne smem da stanem niz vetar od njega.. :lol:
 
...hehe...vidis koliko planova... :D
A sto se tice "ubadanja"...nekako, hvala Bogu s tim nismo imali problema, ni najmanjih...od trenutka kada prestanemo da se "cuvamo" pa do zaceca je oba puta prolazilo desetak do petnaest dana... :zstidljivko:

..ista stvar..:lol: ..mm se zeza da ne smem da stanem niz vetar od njega.. :lol:

:hahaha:
bila jedna moja koleginica, zezala se,za sebe kaže:ja zatrudnim kad vidim muške gaće :mrgreen:

e, ja nisam ot tih ...nekad je to dobro, nekad nije...
 
..meni, evo, sad nije.. :)
..dok nismo izradjali svu planiranu decu, uspevala sam da ne paranoishem da ce neshto da zakaze
govoreci sebi - ako bash odluchi da dodje prekoreda - nek dodje.. :) ..i nije se desilo, ali sam bila mirnija.. :)
..ovih poslednjih shest meseci sam poluluda zena svaki mesec, vec samu sebe nerviram :roll:
..odradila sam preglede za mirenu, sad chekam ciklus :ceka: + :sad2: + :roll: pa da opet budem normalna.. :lol:
 

Back
Top