Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

dobar dan i od mene...
a jest danas zima:zzima:


vala, danas je baš zahladnelo
danas smo svečano, po prvi put svi obukli prave zimske jakne, one debele i teške
inače, grejemo se na struju imamo neke radijatore na struju, ali večeras će svečano biti upaljena i TA peć
...radim u skoli...:)
kao sekretarica, pretpostavljam?
ajd, sad te ispitujem ko u policijskoj stanici,:mrgreen: al eto, baš me interesuje
 
...hahaha...ma nisi ko policajac...ne krijem ja sta radim...ja sam profesor srpskog jezika, ali radim u biblioteci, i to ni blizu struci...radim u muzickoj skoli...;)

i uspela sam se iscupati i drugi put, niko nista primetio...osim, mozda dece koja su dolazila a mene nije bilo...:roll:

hehe
ma ja to , kad moj muž počne da me ispituje neke nebitne detalje, a ja npr na forumu, nadohnađujem, jelte :kafa: kažem mu, e ajde nismo u policijskoj stanici, jel ti viš da ja RADIM na kopjuteru...ej bre
 
то и јесте најлепше на фејсу што можеш ставити какву год хоћеш слику и представити се као било ко ;)
иначе, ми смо добро, прегурасмо рођендан, скоро недељу дана била журка што у вртићу што кући, па онда отишли код баке и деке, елем никако да седнем и да проћаскам са вама и попијем кафицу...
љубимо све другаре, да мали "болесници" што пре оздраве :*
 
то и јесте најлепше на фејсу што можеш ставити какву год хоћеш слику и представити се као било ко ;)
иначе, ми смо добро, прегурасмо рођендан, скоро недељу дана била журка што у вртићу што кући, па онда отишли код баке и деке, елем никако да седнем и да проћаскам са вама и попијем кафицу...
љубимо све другаре, да мали "болесници" што пре оздраве :*


'ao suyo:bye:
e prođe i ta tarapana, ali lepa tarapana..:heart:
...ej, ali ja nisam rekla da sam to ja... :think: cini mi se... :D

e pa ljudi obično misle da se stavlja svoja slika :)
 
Dobro jutro...

kafa-498.jpg
 
DEVET RAZLOGA ZBOG KOJIH SI BOGAT:
1 - Sinoc nisi otisao na spavanje gladan. .
2 - Nisi spavao napolju. .
3 - Imas izbor odece svakog jutra. .
4 - Jedva da si se oznojio danas. .
5 - Ne provodis vreme u strahu. .
6 - Imas pristup cistoj pijacoj vodi. .
7 - Imas pristup medicinskoj zastiti. .
8 - Imas pristup internetu. .
9 - Pismen si. .
 

Back
Top