Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

Dobro jutro...

kafa-498.jpg

dobro jutro
DEVET RAZLOGA ZBOG KOJIH SI BOGAT:
1 - Sinoc nisi otisao na spavanje gladan. .
2 - Nisi spavao napolju. .
3 - Imas izbor odece svakog jutra. .
4 - Jedva da si se oznojio danas. .
5 - Ne provodis vreme u strahu. .
6 - Imas pristup cistoj pijacoj vodi. .
7 - Imas pristup medicinskoj zastiti. .
8 - Imas pristup internetu. .
9 - Pismen si. .

:lol::lol::hahaha:
 
dobro jutro drugari nije me dugo bilo i nisam bas upucena u desavanja al ako nista samo se nadam da su decica zdrava jer je ovo vreme toliko promenjivo da evo gledam mog lazara koji je slinav pa se pitam dal sutra da ide u vrtic ili ne...videcemo otom potom :)
kod nas nema nista specijalno,ja sam na odmoru do cetvrtka sve ukupno dvadesetak dana nisam radila sto je super...nista nisam uradila u kuci osim sto sam uzivala u kuvanju i vremenu koje provedem sa lazarom i njegovim drugarima ...bas smo dosta bili napolju a kada je hladno kod kuce sa drugarima ili kod nas ili kod njih kako se dogovorimo ...ja idem na spanski i jako mi je lepo mogu vam reci kao da sam tih dva sata koliko traje cas u nekoj drugoj dimenziji kao da nisam u srbiji tako se osecam i prija taj osecaj pa makar i na kratko :)prosli cas mso imali neki test i jedva cekam ponedeljak da vidim rezultate :) a danas moram i da se bacim na pisanje nekih sastava jer sutra treba da ih predam..
inace blizi se nova godina i posto sam ja u savetu roditelja organizovali smo roditeljski radi dogovora imacemo u decembru dan kada ce mame sa decom dva sata da se druze i kada ce biti maskembal i kicenje jelke a taj dan ce biti i slikanje sa deda mrazom i treba da smislimo neki pokloncic formalnosti radi za decicu i ja sam smislila nesto malo za nekih 500 dinara samo jos da vidim dal se roditelji slazu..nego kazite vi meni jeste smisljali nesto sta cete za poklon deci?vree leti i za cas eto nove godine...?
j
 
Kvik :zag: jooooooooooooooj NG...meni je ona jos daleko jer imamo dva rodjendana i slavu pre toga.Ali zato moja deca vec uveliko planiraju :aha: Ova velika sa drustvom trazi gde ce praviti docek,a ova srednja je dosla jedan dan iz skole sa pitanjem da li ce moci da slavi kod drugarice.I eto,kako stoje stvari docek ce biti kod kuce sa muzicem i Milicom.Mozda negde odemo ili neko dodje...otom potom.
 
p sad,...kaže se bolje dobar razvod nego loš brak
mada ipak imam utisak da se u današnje vreme prilično olako stupa u razvod, što je značilo, da se još lakše stupilo u brak, jelte, :kafa:
i tako...

nego ja odo da pajkim, laku noć
:bye:


Upravo to draga moja...to je sustina ovog problema (mislim na razvod).
Sad bih ja polemisala o tome ali cu ti samo pozeleti laku noc :zag: ljubi momke.
 
Dobro jutro...:)
Petak prosao, a ja vikendom skoro da i ne ukljucujem racunar...tako da me i ne bude na krsti...u petak sam sve uspela da izvedem, malo sam bila smrvljena...sledi nam jedna zanimljiva sedmica, a posebno se radujem jednom izlasku gde cu da budem glavna provodadzika, upoznajem dvoje meni jako dragih ljudi i drzim fige da se dopadnu jedno drugom...:) Pa onda i sledeca sedmica...Gitar Fest u Banja Luci...:) Pa onda mm ima tri koncerta, krajem novembra...pa, Andrijin rpdjendan (cetvrti, vec :))...pa ko zna sta jos ne...i onda NG...tako da ni ja bas jos uvek ne razmisljam o tome...to ce doci na dnevni red tek par dana pred NG...ali, najverovatnije cemo mm i ja, sa decurlijom docekati novo leto... ;)
 
pa ja opet nikome nisam nedostajala?..
ćao društvo!:bye:
napokon mi prošla premijera pa sam uspela sad za vikend malo i da se odmorim...a i sa Lazy i Nikom smo se videli na kratko u petak,a uspele i kaficu da popijemo na miru...da li je moguće?ma moguće je...verujete mi...
a danas već imam neku frku,no prvo za par minuta krećem po vraga u vrtić...
 
u jedan je ručak,pa se to razvuče nekad i do 15 do 2....tako da ja budem tamo u pola 2,i tako se mi roditelji raspričamo,pa čekamo i čekamo i čekamo...a danas ujutro sam bila na razgovoru i sa psihologom...i kaže ona da baš vidi napredak kod njega,od kada idemo kod logopeda.,..baš sam zadovoljna danas..
 

Back
Top