Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

moram i ja da vam se požalim na prehlade :(
jutros se Bane probudio sa temperaturom :dash:
a da stvar bude još gora, danas od 11h imaju u zabavištu predstavu
i kažem mu ja: znaš sine, bolestan si, danas nema zabavišta
a on, siroma još i od temperature nervozan, plače, oće da gleda predstavu
ništa....danas neka gleda predtsvu, posle odma kući, pitaću vaspitačicu kad se predstava završava, pa da ga vodim
 
Cao drustvance,evo da vam se javnem.danas radim popodne,pa evo koristim jutro da malo odmorim dok se rucak krcka,a Nikola napolju sa bakom,malo u setnju...ja sam dobro,sad sam 11 nedelja,super se osecam,imala sam malo mucnine,a sad ni to:)
Nikola je nesto slinav i kaslje pa ove nedelje ne ide u vrtic,malo koristimo sto je po ceo dan kuci da ga ucimo na nosu,ali nam to jako lose ide:(sve smo metode probali,ne reaguje...jutros je seo malo na nosu i ustao i ukakio se...grrrrrr...morala sam da ga kupam,kaka je bila na sve strane...:roll:
 
Inajdic...nemo' se sekiras za tu nosu...ja sam svoje zivce pokidala, ali dok tvrdoglavac nije sam odlucio, nista se nije desavalo po pitanju tute...samo kul...na kraju sam jedan dan sela pored njega i onako narodski mu objasnila da je sad veliki i da vise ne bi trebalo da piski i kaki u pelene i ponudila mu da ga odmah odvedem u wc i na moje iznenadjenje pristade... :eek: ja sam mislila da je to prolazno, medjutim od tog trena nisam vise imala problema...i moje frustracije su konacno zavrsile...:worth: to je bilo, da napomenem, kada je imao tri godine i dva meseca...:roll:
 
Dobro vece zelim... :kafa:
Bili smo na kontroli i sve je super.Htela je dr-ica da je salje sutra u skolicu ali kaze Mica -u ponedejak :lol: tako da ce od ponedeljka u skolicu.Neka je jos ovih par dana neka se mazi kod kuce :D taman ce malo jos ojacati.Kaze dr-ica da je prezadovoljna sa Milicom cak mi je rekla da je Mica mnogo boljeg zdravlja od one dve (i Mira i Marija su isle kod nje).Pa smo malo popricale i dosle do zakljucka da je moguce da ima veze to sto je ona skoro dve god. sisala.
 
Roštilj je jedini način spremanja hrane koji muškarci misle da znaju, a izgleda ovako: 1. Žena ode do prodavaonice i kupi sve potrebno, 2. Žena napravi salatu, povrće i desert, 3. Žena pripremi meso za roštilj, poreda ga na tanjir i odnese do roštilja gde muškarac čeka i pije pivo, 4. Muškarac poredja meso po roštilju, 5. Žena uđe u kuću da proveri povrće i postavi sto, 6. Žena izađe vani reći muškarcu da meso gori i da ga treba skidati, 7. Muškarac skida meso s roštilja i dodaje ženi da ga nosi, 8. Žena ga postavlja na sto i servira, 9. Svi hvale muža kako je dobro ispekao roštilj i govore ženi kako je sretnica s takvim mužem, 10. Žena nakon večere posprema sto i pere posuđe, 11. Muškarac pita ženu je li zadovoljna što je imala slobodno veče i kad ga ona pogleda ispod oka, on gunđa kako ima žena koje nikad nisu zadovoljne.
 
Dobro jutro...vexy,draga ajde onda na jednu kaficu...

kafa1_01.jpg
kafa1_01.jpg
 

Back
Top