Sutra u 12h protest DS-a protiv Tomislava Nikolica

To je potpuno tacno.
Dosta mi je vise tih dusebriznika, koji se najedose, napise i napunise svoje dzepove, a ljude ostavise bez posla!
Svake godine obecavaju po 100.000 novih radnih mesta. Pa gde su ta radna mesta? Otpustise sve sto je mogloi da se otpusti. U gradu u kome zivim broj nezaposlenih se udvostrucio od 2000. godine. Od cegaq da zive ljudi? Jel treba da pasu travu?


Ko ih ****.Naucili da ne rade nista, a da primaju plate.Ne moze vise.Sve zalbe na adresu Ulica Pod lipom bb, Pozarevac.
 
To je potpuno tacno.
Dosta mi je vise tih dusebriznika, koji se najedose, napise i napunise svoje dzepove, a ljude ostavise bez posla!
Svake godine obecavaju po 100.000 novih radnih mesta. Pa gde su ta radna mesta? Otpustise sve sto je mogloi da se otpusti. U gradu u kome zivim broj nezaposlenih se udvostrucio od 2000. godine. Od cegaq da zive ljudi? Jel treba da pasu travu?


vidis sta ti kaze jedan demokrata Global DJ

on kaze ko ih j.be neka crknu.

zato svi ti koje su demokrate doveli na prosijacki stap i ostavili bez posla trebaju da galsaju za radikale, da dozivimo promene, da dozivimo da lopovi iz DS-a napune buvare.
 
vidis sta ti kaze jedan demokrata Global DJ

on kaze ko ih j.be neka crknu.

.

jerry:-D
to je onaj komunista-skojevac:-D

subscribed.gif
KOMUNISTI SRBIJE (
multipage.gif
1 2 3 4 5 ... Poslednja strana)
pedjaza
јuče 23:41
od Norma Kampl
2161.987Politika
icon1.gif
subscribed.gif
IMA LI NADE ZA SOCIJALIZAM (
multipage.gif
1 2 3 4)
pedjaza
21.01.2008. 21:50
od Rocco S
98833Politika
thread_dot.gif
icon1.gif
subscribed.gif
NACIONALIZACIJA (
multipage.gif
1 2)
pedjaza
18.01.2008. 16:25
od José Luis Torrente
26226Politika
thread.gif
icon1.gif
SAVEZ KOMUNISTIČKE OMLADINE JUGOSLAVIJE - SKOJ
pedjaza
18.01.2008. 14:05
od eremita
20228Politika
thread.gif
icon1.gif
MARKSIZAM
pedjaza
17.01.2008. 14:09
od Че Гевара
131Društvene nauke
thread.gif
icon1.gif
TITOVA SABRANA DELA

evo ti malo njegovih "demokratskih" tema.
ali, bitno je da se ti i on razumete:-D
 
nisam to rekao, samo si skočio kao oparen:
ahaaaa eto vam ga vaš demokrata:lol:

Socijalizam je smo sinonim za najdalji domet demokratije. Demokratija znaci: ,,vladavina naroda". Nisam siguran da da se narod sada vise pita, nego u doba socijalizma. U to vreme gradjani su birali neposredno sve od direktora preduzeca i clanova skupstina mesnih zajednica, preko delegata u skupstinama opstina, gradova, srezova, pokrajna i republika do federacije. Sada se neposredno bira samo predsednik republike. Na svim ostalim izborima se glasa za liste stranaka, pa onda one odrede koji ce njihovi clanovi, PREMA PARTIJSKIM ZASLUGAMA, DA ZAUZMU FUNKCIJE.
U doba socijalizma, svaki punoleten gradjanin je mogao sa se kandiduje i bude izabran na bilo koju funkciju. Sada je to privilegija samo partijski jako podobnih ljudi u strankama koje dobiju najvise glasova.
A posle izbora sledi prelazni rok i kupovina poslanika, kako bi se napravila vecina za izglasavanje u skupstini. Demokratija, pa nema gde!
 
. Demokratija znaci: ,,vladavina naroda". Nisam siguran da da se narod sada vise pita, nego u doba socijalizma. U to vreme gradjani su birali neposredno sve od direktora preduzeca i clanova skupstina mesnih zajednica, preko delegata u skupstinama opstina, gradova, srezova, pokrajna i republika do federacije!


Nadam se da je ovo vic?:):):):) Pa znas li ti na sta su licili izbori u to vreme?:)
 
Da, ali je isto tako rekao pre samo par godina da nema ni trunku žaljenja zato što je ZĐ ubijen, da mu je čak drago.

Eto, to bi ukratko bio opis mentalnog sklopa vašeg budućeg predsednika.
Eto šta predugo gledanje B92 napravi od čoveka, počne da prepričava čaršijske priče i baljezganja nekih klimakteričnih baka. Imaš li ti link, ili si to čula od sestričine, brata od ujaka, druga iz detinjstva tvoje cimerke?
 
jerry:-D
to je onaj komunista-skojevac:-D

subscribed.gif
KOMUNISTI SRBIJE (
multipage.gif
1 2 3 4 5 ... Poslednja strana)
pedjaza
јuče 23:41
od Norma Kampl
2161.987Politika
icon1.gif
subscribed.gif
IMA LI NADE ZA SOCIJALIZAM (
multipage.gif
1 2 3 4)
pedjaza
21.01.2008. 21:50
od Rocco S
98833Politika
thread_dot.gif
icon1.gif
subscribed.gif
NACIONALIZACIJA (
multipage.gif
1 2)
pedjaza
18.01.2008. 16:25
od José Luis Torrente
26226Politika
thread.gif
icon1.gif
SAVEZ KOMUNISTIČKE OMLADINE JUGOSLAVIJE - SKOJ
pedjaza
18.01.2008. 14:05
od eremita
20228Politika
thread.gif
icon1.gif
MARKSIZAM
pedjaza
17.01.2008. 14:09
od Че Гевара
131Društvene nauke
thread.gif
icon1.gif
TITOVA SABRANA DELA

evo ti malo njegovih "demokratskih" tema.
ali, bitno je da se ti i on razumete:-D

Ja nisam skojevac. Malo sam stariji od njih. Clanovi SKOJ-a imaju od 18 do 30 godina
Uzgred, tu temu sam postavio da bih video kakve su reakcije na to, buduci da do skora nisam znao da SKOJ postoji.
Ja sam samo simpatizer komunisticke opcije i svidja mi se komunisticka ideologija. Kada bi je citali nepristrasno i bez predrasuda, verujem da bi se mnogi ljudi slozili da je ispravna.
Mnogi kazu, da ali komunisti je nisu sprovodili. Posle 25 vekova vladavine klasno-eksploatatorskih sistema, 45 godina je bilo zaista malo da se ta ideologija sprovede. To zahteva mnogo duzi vremenski period. Uz to, ni ovi sada ne sprovode ono sto pise u njihovim programima. Kada bi bilo koja stranka ili koalicija sprovodila ideje koje zastupa, bilo bi mnogo bolje, jer u osnovi ni jedna nema tako los program.
Komunisti su samo u najvecoj meri sprovodili ono za sta su se zalagali..
 
Eto šta predugo gledanje B92 napravi od čoveka, počne da prepričava čaršijske priče i baljezganja nekih klimakteričnih baka. Imaš li ti link, ili si to čula od sestričine, brata od ujaka, druga iz detinjstva tvoje cimerke?

ma je mislim da je covek plakao 10 dana posle atentata na Djindjica...sigurno cak i vise :):) ***** sve one radikalske price u stilu 'zasluzio je...',koje su pricali u svim mogucim emisijama,Toma ga je zaista voleo...To je pravi hriscanin,voli svakog coveka.. :lol:
 
Socijalizam je smo sinonim za najdalji domet demokratije. Demokratija znaci: ,,vladavina naroda". Nisam siguran da da se narod sada vise pita, nego u doba socijalizma. U to vreme gradjani su birali neposredno sve od direktora preduzeca i clanova skupstina mesnih zajednica, preko delegata u skupstinama opstina, gradova, srezova, pokrajna i republika do federacije. Sada se neposredno bira samo predsednik republike. Na svim ostalim izborima se glasa za liste stranaka, pa onda one odrede koji ce njihovi clanovi, PREMA PARTIJSKIM ZASLUGAMA, DA ZAUZMU FUNKCIJE.
U doba socijalizma, svaki punoleten gradjanin je mogao sa se kandiduje i bude izabran na bilo koju funkciju. Sada je to privilegija samo partijski jako podobnih ljudi u strankama koje dobiju najvise glasova.
A posle izbora sledi prelazni rok i kupovina poslanika, kako bi se napravila vecina za izglasavanje u skupstini. Demokratija, pa nema gde!
Druže, ti si izgleda previše ozbiljno shvatio ono što su pričale one čike na dnevniku, za vreme SFRJ :lol:
 
Nadam se da je ovo vic?:):):):) Pa znas li ti na sta su licili izbori u to vreme?:)

Naravno da znam. Ako je bio sposoban, mogao je da uspe i neko iz radnicke porodice, a ne samo bogatasi, tajkuni i njihovi saradnici.
Kakve sanse danas ima jedno dete iz radnicke porodice (mada nema ni mnogo radnika, jer je dosta otpusteno) da postigne nesto? Nikakve. Ne moze ni da se zaposli, a kamo li da ocekuje nesto vise. Epa tada je moglo.
 
ma je mislim da je covek plakao 10 dana posle atentata na Djindjica...sigurno cak i vise :):) ***** sve one radikalske price u stilu 'zasluzio je...',koje su pricali u svim mogucim emisijama,Toma ga je zaista voleo...To je pravi hriscanin,voli svakog coveka.. :lol:
Nije plakao, ali ja ne znam da je tako nešto rekao u medijima, to bi ipak bila vest koja ne bi tek tako nezapaženo prošla. Ovde je bitno da se sa obe strane iznose najgnusnije neistine, kako bi se dokazalo da na suprotnoj strani nije politički protivnik, već sam Lucifer. Mislim, odvratno.
 
Druže, ti si izgleda previše ozbiljno shvatio ono što su pričale one čike na dnevniku, za vreme SFRJ :lol:

Ne, ja sam u to vreme ziveo, a ti sada izgleda mnogo slusas ono sto pricaju imperijalisticki i proamericki orijentisani ljudi.
Uzmi statisticke godisnjake iz vremena do 1990. pa pogledaj ekonomske parametre (industrijska proizvodnja, drustveni proizvod, nacionalni dohodak, prosecne plate, penzije, izvoz, obrt kapitala, zivotni standard i sl.) pa uporedi sa sadasnjim.
 
Дмаука, Тома није имао добар наступ синоћ на 1.програму баар када су у питању његова размишљања о овлашћењима Председника. Ту ће сигурно жестоко реаговати и судије и адвокати а и правници... видећеш.
Још један аутогол Николића и доказ да не жели да победи. А онда погледам одвратну кампању Тадића, па схватим да ни један не жели да победи. :???:
 
Данас сам мало прегледао ТВ извештаје о тзв.ПЕРФОРМАНСИМА МЛАДИХ... и ДС-а и СРС-а и могу вам рећи да се у оба та "догађања" ВИДИ ПОТПУНО ИСТИ РУКОПИС - као да им кампању води иста фирма исти људи, или да су бар били полазници "исте школе"... одвратно...
 
Naravno da znam. Ako je bio sposoban, mogao je da uspe i neko iz radnicke porodice, a ne samo bogatasi, tajkuni i njihovi saradnici.
Kakve sanse danas ima jedno dete iz radnicke porodice (mada nema ni mnogo radnika, jer je dosta otpusteno) da postigne nesto? Nikakve. Ne moze ni da se zaposli, a kamo li da ocekuje nesto vise. Epa tada je moglo.

moglo je ako prihvati totalitarnu ideologiju,sto znaci zrtvovanje licne slobode,a reci da danas ne moze da uspe dete iz radnicke porodice je potpuna neobjektivnost... I nemoj da uzimas ekonomske parametre iz 1990,jer je to vreme Ante Markovica,daj ti nama ekonomske parametre iz 1980,da se mladi danas uvere kakvo je ekonomsko blagostanje vladalo tada...
 
vidis sta ti kaze jedan demokrata Global DJ

on kaze ko ih j.be neka crknu.

zato svi ti koje su demokrate doveli na prosijacki stap i ostavili bez posla trebaju da galsaju za radikale, da dozivimo promene, da dozivimo da lopovi iz DS-a napune buvare.

Ти Џери очигледно не разумеш да СРС НИ СЛУЧАЈНО НЕЋЕ ЈУРИТИ НИ ЛОПОВЕ, НИ МАФИЈАШЕ НИ МОНОПОЛИСТЕ...
 

Back
Top