Protest protiv mobilizacije u Moskvi, policija hapsi

Dlugomir lupa, Kina je najveći izvoznik automobila i trenutno preuzimaju rusko tržište od ostalih . Osim toga Kinezi su kupili neke evropske korporacije na primer Volvo a kako sam čuo tobož imaju 30 % udela u Mercedesu.
Svakako su kineski automobili budućnost.
sta mislis, gde bi kina, mogla u nekoj buducnosti, da dodje do teritorija
 
sta mislis, gde bi kina, mogla u nekoj buducnosti, da dodje do teritorija
Јапан, Аустралија, Пакистан?

Јапан им не треба, превише мали и превише насељен Јапанцима
Аустралију су већ купили а шта нису купују и највеће. Идиоти им продају све шта имају само да одрже једино богатство преостало (прецењене куће).
Пакистан ће ускоро ући у Брикс.
док год УСрАнци прете, Кина и Русија ће чувати своју залеђину. Да се они закрве потребно је да од УСрА остане само сећање. До тада протећи ће много воде реком Дон
 
Јапан, Аустралија, Пакистан?

Јапан им не треба, превише мали и превише насељен Јапанцима
Аустралију су већ купили а шта нису купују и највеће. Идиоти им продају све шта имају само да одрже једино богатство преостало (прецењене куће).
Пакистан ће ускоро ући у Брикс.
док год УСрАнци прете, Кина и Русија ће чувати своју залеђину. Да се они закрве потребно је да од УСрА остане само сећање. До тада протећи ће много воде реком Дон
ne mislim, bas na neka osvajanja...vie malo demografski da popune neke teritorije...na primer Rusija
 
ne mislim, bas na neka osvajanja...vie malo demografski da popune neke teritorije...na primer Rusija
дао сам ти одговор који покрива и то (Рус Кин)

уз то демографски највише кинеза иде у SheepShagiju ови их дочекују хлебом и сољу, плате им пут и дају им држављанство и да парама без порекла купују куће.
 
sta mislis, gde bi kina, mogla u nekoj buducnosti, da dodje do teritorija
Pročito sam da misliš na Rusiju , Kina je sa politikom jedno dete danas dostigla pik najnepovoljnije starosne strukture gde 1/5 čine ljudi stariji od 60 godina a i ostali pokazatelji starosne strukture su nepovoljni. Drugi važan faktor je standard. Pošto se u Kini ekonomija razvija po etapama tj. planovima (od pet godina pa naviše) zadnji njihov plan za narednih deset godina predviđa povećanje standarda kineza sa 400 000 miliona kineza koji pripadaju srednjem sloju po evropskim standardima na 800 miliona . To je cifra veća od broja stanovnika SAD- Kanade zajedno sa EU , ponavljam stanovnika sveukupno. Iako su u zadnjim desetlećima liferovali svoje stanovništvo diljem sveta a i sami kinezi to rado prihvatali zbog siromaštva u svojoj zemlji sada zbog nepovolje demografske slike potrebno im je stanovništvo a pošto će životni uslovi biti sve bolji i motivacija za odlazak će biti sve manja. Sve u svemu Kina ne namerava nikakve demografske ekspanzije no u vezi saradnje to je drug stvar.
 
U Ukrajini nema nacista, brane ljudi svoju zemlju isto kao što mi branimo svoje Kosovo.
Znači milion puta ponovljena laž postaje istina . Kažeš nema nacista , a ko Šuhoviču pravi spomenik i podiže spomen kuću , ko izdaje markice sa ss oficirima , ko se slika ispred murala Adolf Hitlera.

zalu-ni-sa-hitlerom.jpg
 
Pročito sam da misliš na Rusiju , Kina je sa politikom jedno dete danas dostigla pik najnepovoljnije starosne strukture gde 1/5 čine ljudi stariji od 60 godina a i ostali Drugi važan faktor je standard. Pošto se u Kini ekonomija razvija po etapama tj. planovima (od pet godina pa naviše) zadnji njihov plan za narednih deset godina predviđa povećanje standarda kineza sa 400 000 miliona kineza koji pripadaju srednjem sloju po evropskim standardima na 800 miliona . To je cifra veća od broja stanovnika SAD- Kanade zajedno sa EU , ponavljam stanovnika sveukupno. Iako su u zadnjim desetlećima liferovali svoje stanovništvo diljem sveta a i sami kinezi to rado prihvatali zbog siromaštva u svojoj zemlji sada zbog nepovolje demografske slike potrebno im je stanovništvo a pošto će životni uslovi biti sve bolji i motivacija za odlazak će biti sve manja. Sve u svemu Kina ne namerava nikakve demografske ekspanzije no u vezi saradnje to je drug stvar.
KP Kine, nema nikakvih milosti...veoma lako mogu naterati stanovnistvo, da imaju vise dece po bracnom paru...seti se, kako su pocistili studente...a seti se i kako su se ponasali tokom korone...izoluju ceo grad, ne sme niko da pisne, ode glava
 
U Ukrajini nema nacista, brane ljudi svoju zemlju isto kao što mi branimo svoje Kosovo.
Они могу бране ону Галицију од Пољака и те неке тамо западНе Области ако им румун и мађар допусти.
Цео Исток тзв. Украјине...доле прилази на Црном Мору...све је то Русија,
и не постоји никаква Сила која то може да промени.
 
...jer ko bi se normalan bunio protiv sulude pogibije nizašta u stranoj zemlji......
pa nece biti strana, kao ni krim sto vise nije, a ni donbas, lugansk, ima jos oblasti ... na kraju ce strana zemlja samo da bude ona sa druge strane dnjepra... tako ti je to kada slusas zapad, a mogao je samo krim da ode, sad ce pola ukrajine
 
Takvi su davno potrošeni, nema više ko da se šalje osim prinudno. Razumem tugu ljudi, nije lako izgubiti voljene u tuđoj državi u kojoj nisu ni trebali da budu. Pretpostavljam da će nezadovoljatvo biti sve veće kao i represija da se uguši. Na kraju mora negde da pukne.
Dabome. Nego kako objasniti da u Nemačkoj vlast organizuje demonstracije protiv opozicije? Nije valjda da se plaše izbora?
 
Dlugomir lupa, Kina je najveći izvoznik automobila i trenutno preuzimaju rusko tržište od ostalih . Osim toga Kinezi su kupili neke evropske korporacije na primer Volvo a kako sam čuo tobož imaju 30 % udela u Mercedesu.
Svakako su kineski automobili budućnost.
jos uvek ne danasnjica, automobil odavno nije visoka tehnologija, prave ih oni koji mogu da prodaju dovoljan broj da bi bilo isplativo i dostupno vecini stanovnistva prvenstveno na domacem trzistu kasnije i za izvoz.
 
A šta se to proizvodi u Australiji? Vuna, meso, mleko, sirovine, i šta još?
Sirovina je npr. ruda gvozdja, nije sirovina celik, celicni limovi, proizvodi od bakra, uranijum, komprimirani gas samo malo manje od Amerike kojaje lider, vino a vazno je da se izvoze u velikim kolicinama, meso i zitarice se izvoze ali cine mali procenat u izvozu.
 

Back
Top