Sutra protest Taksista ispred zgrade vlade zbog namere Tadica da ih fiskalizuje

i ajd ti placaj mesecno ko taksista , 300 evra na ime poreza drzavi , taksi udruzenje pa gde je tu jos rata za kola jer koliko cujem 90% taksista su u kreditima i voze auta koja su kupili na kredit.

šta se ti buniš kad samo uzimaš od Srbije, a i od kosovskie vlasti jer ti je svako dobar ko pare daje, a ništa nikom ne daješ?
 
И имамо нереде у најмање 24 града и насељениш места широм Србије ???

Мислиш ли да је то демократски ???
Мислиш ли да је то паметно????
Мислиш ли да би Тадић то себи смео да дозволи ???

Samo da na pocetku vesti prvo 3 puta navedu koliko je taksi poskupeo... ima publika da pomogne intervenoj z:D
 
i ajd ti placaj mesecno ko taksista , 300 evra na ime poreza drzavi , taksi udruzenje pa gde je tu jos rata za kola jer koliko cujem 90% taksista su u kreditima i voze auta koja su kupili na kredit.

A ko je rekao da moraju da budu taksisti? Jel to neka obaveza po zakonu? Ako im se ne isplati neka rade nesto drugo. :thumbdown:

Ima mnogo vise nezaposlenih ljudi - pa oni ne blokiraju ulice po gradu.
 
A ko je rekao da moraju da budu taksisti? Jel to neka obaveza po zakonu? Ako im se ne isplati neka rade nesto drugo. :thumbdown:

Ima mnogo vise nezaposlenih ljudi - pa oni ne blokiraju ulice po gradu.

pa ne bi oni bili taksisti vecina tih ljudi da tadic i DS nisu unistili nasu ekonomiju

no to ne menja cinjenicu da tadic reketira te ljude i pokusava da im otme njihov zaradjen novac.

ljudi se bore za svoja prava i ja ih u tome podrzavam

pogotovo ih podrzavam u tome da se ukine taksa na luksuz za registraciju vozila, i akciza na plin - i ako ja na plin uopste ne vozim.

dosta je Tadic pljackao ovaj narod
 
bgd taxisti nisu nicim zasluzili neko posebno razumevanje od gradjana

imam drugare taxiste, i ljudi su super, posao je tezak, nezahvalan, ali svaki dan mozes u voznji 10 puta da se knfrontiras sa taxistima, i uvek su prosti, neprijatni i drski

btw, zute trake, ako vec postoje onda treba da su obavezne za te kojima su namenjene pa i taxiste

Verujem da ima dobrih, ali sam video i gomilu njih koji lete po trakama, bez migavaca naravno...

Eto, kad se uvedu kamere, snimace tablice - a pravi se spisak ko sme da bude u zutoj traci. Pa ko se 'igra' eto kazne. Pa da vidim kad ce da proba opet. A to sve od nove godine... konacno.
 
pa ne bi oni bili taksisti vecina tih ljudi da tadic i DS nisu unistili nasu ekonomiju

no to ne menja cinjenicu da tadic reketira te ljude i pokusava da im otme njihov zaradjen novac.

ljudi se bore za svoja prava i ja ih u tome podrzavam

pogotovo ih podrzavam u tome da se ukine taksa na luksuz za registraciju vozila, i akciza na plin - i ako ja na plin uopste ne vozim.

dosta je Tadic pljackao ovaj narod

A jel? Znaci da su to ljudi bes struke? E pa neka idu lepo na biro pa nek se prekvalifikuju i neka rade nesto korisno.

Ne vidim nijedan razlog da budu povlaceni.

Jedino podrzavam da se ukine porez na plin. To je stvarno budalast potez.
 
Taksisti čekaju odgovor Vlade
17. decembar 2009. | 00:28 -> 16:14 | Izvor: B92
Beograd -- Predstavnici Sindikata taksi-vozača i autoprevoznika završili su pregovore u Vladi, ali štrajk neće biti prekinut dok se zahtevi u potpunosti ne ispune

Delegacija predstavnika taksi udruženja i auto-prevoznika, koji štrajkuju u 25 gradova Srbije, predala je svoje zahteve Vladi Srbije. Saobraćaj u ulicama od Slavije do Terazija i u Nemanjinoj ulici zaustavljen je zbog blokade taksista.

=====================

Podrska taksistima! Oni se bore osim za sebe i za moja prava!

Bore se da ova vlast prestane da pljacka nas vozace automobila! :ok:
 
Verujem da ima dobrih, ali sam video i gomilu njih koji lete po trakama, bez migavaca naravno...

Eto, kad se uvedu kamere, snimace tablice - a pravi se spisak ko sme da bude u zutoj traci. Pa ko se 'igra' eto kazne. Pa da vidim kad ce da proba opet. A to sve od nove godine... konacno.

Опет неке привилегије за Жуте ???z:((

Па још по списку ... z:((z:((z:((
 
A jel? Znaci da su to ljudi bes struke? E pa neka idu lepo na biro pa nek se prekvalifikuju i neka rade nesto korisno.

Ne vidim nijedan razlog da budu povlaceni.

Jedino podrzavam da se ukine porez na plin. To je stvarno budalast potez.

a taksa na luksuz koja se odredjuje prema kubikazi nije nebuloza?

znaci Audi A6 sa 2.0 turbo motorom koji kosta 70.000 evra nije luksuz al je luksuz neki Opel Taurus 1988 godiste sa motorom od 3000 kubika vredan 1200 evra?

alo breeeeeeeeeee
 
I realno sto pljujes Tadica,on je covek predsednik,nema on mnogo veze sa pojedinacnim propastima.. Razni ministri,muvare,bla bla :D

pa ti ocligledno nemas pojma gde zivis i ne znas nista

za sve ovde se pita Tadic

onaj cvetkovic se ne pita covek ni za sta on je najobicniji fikus postavljen na to mesto samo zato sto tadic ne moze da zauzima funkciju predsednika i premijera drzave istovremeno

pa i u DS-ovom listu Blic ga preko karikatura sprdaju na tu temu stalno

svi rade kako Tadic kaze. Tadic je diktator.
 
A ko je rekao da moraju da budu taksisti? Jel to neka obaveza po zakonu? Ako im se ne isplati neka rade nesto drugo. :thumbdown:

Ima mnogo vise nezaposlenih ljudi - pa oni ne blokiraju ulice po gradu.

Treba uvesti jednoobrazne taksije, kao u Njujorku. Dakle ne da svako vozi drugačija kola. Zatim obuku za taksiste, strogo pottovanje cenovnika i taksimetra i sprečavanje divljih taksista. Tada će oni moći da zarade, plata + procenat, a i putnici će biti bolje zaštićeni i imaće kvalitetniju uslugu.
 
Kazes... cela voznja? E pa ovde je toliko kilometar ili dva, zavisi od tarife.
Prvo sto je start 120, 130 dinara... Ma za 150 dinara ne mozes da stignes nigde.

e vidis u 95% srbije ti tolko kosta voznja . svuda prakticno o sim u beogradu

i sad taj taksista koji naplacuje voznju 100 dinara prosecno treba da plati 12.00 0dinara pausalni porez, pa fiskalna kasa da se kupi pa mesecno odrzavanje 50 evra, pa naknada za calnstvo u taksi udruzenju, pa odrzavanje automobila, pa kredit za auto, i na kraju litar benzina 106 dinara

ne moze narod da poplaca sve te tadiceve rekete jer on stalno izmislja neke nove.

smisao ovog protesta je duboko socijalna - protest zbog pljacke naroda od strane vlade Srbije i Tadicevog rezima./
 
Kazes... cela voznja? E pa ovde je toliko kilometar ili dva, zavisi od tarife.
Prvo sto je start 120, 130 dinara... Ma za 150 dinara ne mozes da stignes nigde.

Ovde ti je isplativije da se troje skupe i zajedno uzmu taksi nego da se cimaju sa gradskim busom koji je 40 din. Jedini je problem ako na ulici zaustaviš nekog divljaka, oni su mutljavina i deru.
 
pa ti ocligledno nemas pojma gde zivis i ne znas nista

za sve ovde se pita Tadic

onaj cvetkovic se ne pita covek ni za sta on je najobicniji fikus postavljen na to mesto samo zato sto tadic ne moze da zauzima funkciju predsednika i premijera drzave istovremeno

pa i u DS-ovom listu Blic ga preko karikatura sprdaju na tu temu stalno

svi rade kako Tadic kaze. Tadic je diktator.

Gresis grdno. To je samo slika opozicionih stranaka, da je unutarpartijska diktatura. z:poz:

I sta treba da bude premijer? Neko ko treba da stavlja klipove u tockove predsedniku? Ili obrnuto? Za nas je povoljno da bude stabilna vlast, a ne da ratuje svako sa svakim.
 
pa ti ocligledno nemas pojma gde zivis i ne znas nista

za sve ovde se pita Tadic

onaj cvetkovic se ne pita covek ni za sta on je najobicniji fikus postavljen na to mesto samo zato sto tadic ne moze da zauzima funkciju predsednika i premijera drzave istovremeno

pa i u DS-ovom listu Blic ga preko karikatura sprdaju na tu temu stalno

svi rade kako Tadic kaze. Tadic je diktator.

Evo sa leve strane mi pise gde zivim.
Skoro ja rekoh na nekoj temi..

Manite se politike,to dobra nikom nije donelo,"u se i u svoje kljuse"!
 
e vidis u 95% srbije ti tolko kosta voznja . svuda prakticno o sim u beogradu

i sad taj taksista koji naplacuje voznju 100 dinara prosecno treba da plati 12.00 0dinara pausalni porez, pa fiskalna kasa da se kupi pa mesecno odrzavanje 50 evra, pa naknada za calnstvo u taksi udruzenju, pa odrzavanje automobila, pa kredit za auto, i na kraju litar benzina 106 dinara

ne moze narod da poplaca sve te tadiceve rekete jer on stalno izmislja neke nove.

smisao ovog protesta je duboko socijalna - protest zbog pljacke naroda od strane vlade Srbije i Tadicevog rezima./

Duboko socijalna pohlepa, odbijajanje da budu bilo sta osim taksista. E ne moraju. Koga briga.

Ti si ionako sam priznao da muvas sa porezom. A sutra ces traziti besplatno, zdravstvo, skolstvo, jeftin hleb i slicne pojave.

E pa, kad ti prvo budes platio porez na sve svoje prihode, onda ces imati pravo da se zalis za lose koriscenje tog poreza.
 
Sam si rekao Tihi... osim ako je to bilo hvalisanje u prazno.

Ja Tadicevac nikada nisam bio, al ti licis kao da umesto tebe misli sef stranke.

Za mene je Tadic previse mlak i popustljiv, ali opet i dovoljno praktican u pojedinim kriticnim momentima. Ima neko, da li je to Tadic to nije vazno, ko osmisljava kadrovska resenja i to radi jako dobro.
Mogao bih da vidim i par drugih ljudi na celu DS, bez problema.
 
pokazao sam ti prosto da nemas pojma o automobilima

zahtevi taksista su opravdani

oni traze ukidanje takse za luksuz za registraciju vozila prema kubikazi to je sto posto opravdano jer kubikaza nije merilo luksuza vec VREDNOST VOZILA

drugo traze i ukidanje akcize na plin - sto je 100% opravdano . Akciza na plin se ne placa nigde u Evropi - samo u Srbiji.

samim tim ti si pokzao da si nekompetentan za dalju diskusiju na ovoj temi.
 
ko veruje da su taxisti protiv vlade, grdno gresi

odranije su poznati kao `saradnici`, a i u zadnje vreme u bgdu ima dosta primera da bivsi polismeni idu na taxi.

taxisti su krajnje desnicarski orijentisani, rezimski kontrolisani, u ovom slucaju sluze za odvlacenje paznje naroda, pa i narod ima kredite pa...ko ga hebe, drzava se nesto ne sekira, narod se samoprovredjuje, spaljuje, preti skakanjem sa balkona, spava na prugi, i sad su taxisti drzavni miljenici

ko sa taxistima tikve sadi, zahebace ga dok trepne
 
pokazao sam ti prosto da nemas pojma o automobilima

zahtevi taksista su opravdani

oni traze ukidanje takse za luksuz za registraciju vozila prema kubikazi to je sto posto opravdano jer kubikaza nije merilo luksuza vec VREDNOST VOZILA

drugo traze i ukidanje akcize na plin - sto je 100% opravdano . Akciza na plin se ne placa nigde u Evropi - samo u Srbiji.

samim tim ti si pokzao da si nekompetentan za dalju diskusiju na ovoj temi.

A, nisi cuo za ekologiju? Neki stari auto od pre 25 godina od 2000 kubika je stetniji nego novi od 3000. Trosi vise, a izduvni gasovi su skodljiviji.

I jel ce neko uopste posteno da prizna koliko jedan prosecan taksista zaradjuje?

Skidanje akciza na plin, bar za taksi podrzavam, napisah to i malopre.
 

Back
Top