Sunchane naocare i da li ih nosite i zimi?!

@gigule&Boopy...:)...Odlicna opaska - ne patim od elitistickog formalizma :lol: (jopet prozimam), ali cesto ne mogu da ne primetim koliko je ustaljeno nepoznavanje osnovnih pravila lepog ponasanja, a pre svega u cilju postovanja sagovornika...Naocale za sunce se, pravilo je, skidaju prilikom pozdravljanja/razgovora (osim ukoliko nije u pitanju neformalna, duza komunikacija na otvorenom, pri cemu se podrazumeva da i sagovornik/ci takodje nose iste...Ne ocekuje se, primera radi, da dve prijateljice setaju gradom satima i caskaju zmirkajuci.. :D)...(Ne obracajte paznju, gerijatrija zadrzava pravo da bude nadzak)...;)
 
Uvek skidam naocari, kad razgovaram sa nekim... Nema to veze sa sa tim, da li si napolju, ili unutra (indoor se i ne nose). Osim, ako ne sedimo na slepu i zurno sabijamo pivo pre nego se smlaci, zagledani u zlatnim iskrama sunca osemenjen Dunav.
Naocari nosim, najvise iz razloga da me ne prepoznaju na ulici... tada nosim i kacket. Ponekad ih nosim i u studiju, da oni koji me gledaju ne bi primetili tragove burno provedene noci...
Ovo kao da nisam ja pisao...
 

Back
Top