Suljagić: Srpska kao Vermaht

Da je fašista vama ime kazuje, djelo i riječ ništa ne znaće.
Олако коришћење неких бомбастичних термина за дисквалификацију је одлика неуких људи,то важи и за употребу речи фашиста и фашизам једнако као и за уотребу речи Вермахт у овом случају.
За твоју информацију ђенерал Михаиловић за тебе,а не Дража,је био фашиста као што је Српска - Вермахт.
 
Разлика је у томе што су ЈЕвреји заиста страдали.
Ови се сваког љета враћају кос војих нена и даиџа на питу и рахатлокум.
И још имају мууда да прде овдуда контра Сплита.

- - - - - - - - - -

Пошто су мало спорији да им објасним - ништа контра Сплита је фраза...
Гугл је њиОв јаран.
 
Dovoljne su mi je presude o izvršenom GENOCIDU i doživotnim robijama.


Eh toga protiv pripadnika Armije i muslimana u njoj nema.

Aha.

A kud se dedose svi oni silni Srbi iz Sarajeva, Travnika, Mostara, Zenice, Tuzle ...

Najmanje 400.000 Srba je pocisceno etnicki iz ovih gradova i njihove okoline. Samo u Sarajevu 200.000 Srba je etnicki ocisceno.
 
Aha.

A kud se dedose svi oni silni Srbi iz Sarajeva, Travnika, Mostara, Zenice, Tuzle ...

Najmanje 400.000 Srba je pocisceno etnicki iz ovih gradova i njihove okoline. Samo u Sarajevu 200.000 Srba je etnicki ocisceno.
Nemoj tako, oni su multietnični :D
Pa ko bi sa njima htio da ostane u državi?
mujb.jpg
 
И тако даље. И после се они осуђују да држе некоме лекције. И то коме Србима који су највише страдали од стране хнџароваца и осталих фашиста. Е па неће да може.


Како то да наши председници нису овако говорили уместо што се извињавају?
 
Ima potpunu izvršnu,sudsku i zakonodavnu vlast. Da te podsjetim recimo ne postoji Vrhovni sud BiH. A u Republici Srpskoj postoji. Jeste nemamo valutu,pasoš i slično.


Jos kad vam Dodik uvede rimske brojeve a ukine arapske :hahaha: :hahaha:

Milorad Dodik: Novi JMBG će se pisati rimskim brojkama, a ne arapskim!

Banja Luka, Sarajevo – I dalje traju pregovori oko JMBG-a u Bosni i Hercegovini. Milorad Dodik odbio je prijedlog bošnjačke strane da se budući JMBG piše arapskim brojkama jer ne želi da Republika Srpska doživi sudbinu Francuske i Njemačke.

Europa je arabizirana. Što je sljedeće, nakon arapskih brojki još će uvesti i arapska slova?! Iako mi je i vatikanski lobi mrzak, radije ću pisati rimskim brojkama nego arapskim. Ipak smo kršćani i takvi smo preživjeli sve strahote, tako da je moje stajalište: JMBG može, ali neka se piše rimskim brojkama. Ako već postoji dvojezičnost i dvopismenost, zašto ne bi bila i dvobrojčanost? – kratko je objasnio svoje stajalište.

Dodik je još dodao kako je ovo eklatantan primjer da Bosna i Hercegovina ne može opstati i naglasio kako je na pregovorima bilo mučno, jer su iz Federacije stalno naručivali tursku kavu te se podmuklo podsmjehivali ovo velikom političaru.

Kod mene je to izazvalo šok. Sjetio sam se napaćenih očiju Kraljevića Marka i krhkih kostiju kneza Lazara kad god su spominjali nešto vezano za Tursku. Neće ni Turska ni Arapi u Republiku Srpsku dok sam ja živ! – potvrdio je Dodik.

(bar.hr)
 
Jos kad vam Dodik uvede rimske brojeve a ukine arapske :hahaha: :hahaha:

Milorad Dodik: Novi JMBG će se pisati rimskim brojkama, a ne arapskim!

Banja Luka, Sarajevo – I dalje traju pregovori oko JMBG-a u Bosni i Hercegovini. Milorad Dodik odbio je prijedlog bošnjačke strane da se budući JMBG piše arapskim brojkama jer ne želi da Republika Srpska doživi sudbinu Francuske i Njemačke.

Europa je arabizirana. Što je sljedeće, nakon arapskih brojki još će uvesti i arapska slova?! Iako mi je i vatikanski lobi mrzak, radije ću pisati rimskim brojkama nego arapskim. Ipak smo kršćani i takvi smo preživjeli sve strahote, tako da je moje stajalište: JMBG može, ali neka se piše rimskim brojkama. Ako već postoji dvojezičnost i dvopismenost, zašto ne bi bila i dvobrojčanost? – kratko je objasnio svoje stajalište.

Dodik je još dodao kako je ovo eklatantan primjer da Bosna i Hercegovina ne može opstati i naglasio kako je na pregovorima bilo mučno, jer su iz Federacije stalno naručivali tursku kavu te se podmuklo podsmjehivali ovo velikom političaru.

Kod mene je to izazvalo šok. Sjetio sam se napaćenih očiju Kraljevića Marka i krhkih kostiju kneza Lazara kad god su spominjali nešto vezano za Tursku. Neće ni Turska ni Arapi u Republiku Srpsku dok sam ja živ! – potvrdio je Dodik.

(bar.hr)

Jeс ти Мујо, Хасо ил си можда Фата. У сваком случају, ко да си из вица изашао. Како се примате на "бућку"?:hahaha:
 
Jeс ти Мујо, Хасо ил си можда Фата. У сваком случају, ко да си из вица изашао. Како се примате на "бућку"?:hahaha:

Da budem isakren i ja sam se ovome smijao al eto Dodik kaze da je tako i mnogi Srbi su za to :hahaha:

Pricali su i ubjedjivali u mnogo gluplje pa ste mnogi vjerovali da je to tako ;)

Sjeti se samo onoga da su Srbi nebeski narod i da je Bog Srbin pa odredio Srbe na zemlji da mogu raditi najgore zlocine a da ovozemaljskim sudovima nece odgovarati sto su mnoki Srbi i iskoristili pa ih taj zajebotako da sad ti poslusnici trunu u svjetskim kazamatima ;)
 

Back
Top